25 травня у Києві – гей-парад

25 травня у Києві – гей-парад
Представники ЛГБТ-спільноти вирішили провести 25 травня в Києві гей-парад.

Він матиме назву Марш рівності з вимогами забезпечити рівні права і можливості для громадян України, які належать до секс-меншин, - пише Телеканал 24.

Організатори гей-параду пояснюють, що захід має, в першу чергу, правозахисне значення. Під час маршу активісти вимагатимуть права на самовираження і мирні зібрання для всіх членів суспільства.

Підтримати захід погодились провідні міжнародні правозахисні організації, зокрема Amnesty International та Freedom House.

Можливі порушення прав людини під час заходу реєструватиме організація Human Rights Watch.

Представники ЛГБТ-спільноти і раніше неодноразово намагалися провести в Києві повноцінний гей-парад. Але ці заходи часто завершувалися бійками з членами правих і релігійних організацій.

Нагадаємо, гей-парад мав відбутися в Києві 20 травня. Однак, його скасували, щоб захистити учасників заходу від ймовірного нападу противників ЛГБТ-спільноти.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вот вам и НОРМЫ Европы куда вы так нижетесь - жрите хохлопитеки!!!
Відповісти
капеццццьь.а що влада не заборонила??? невже їх так багато назбиралось для параду??? сподіаюсь,що православні все ж таки виступлять з нотою протесту і заборонять!!!Україна- не Європа,і цінності в нас інші!
Відповісти
давайте хай краще православні виступлять за те щоб кожному мастурбатору відрубувати руку, як того вимагає біблія! Аннєт, подвійні стандарти, лицемірство і абсолютне незнання біблії обличчя справжнього православного.
Відповісти
Від Матвія 5.28-30
28 А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм.
29 Коли праве око твоє спокушає тебе, його вибери, і кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене.
30 І як правиця твоя спокушає тебе, відітни її й кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене.
Відповісти
так шо бегом собі око вирвав невежа :)))))
Відповісти
Тобто 20 травня на парад могли напасти, а 25 травня - вже все може бути добре?
А взагалі для України - бред.
Відповісти
"захід має, в першу чергу, правозахисне значення" - во как! Сначала мы, слегка неординарные, спровоцируем других слегка неадекватных, и потом будем кричать, что нас побили. В это время все правозащитники будут фиксировать нарушение прав секс-меньшинств. Задача с заранее известным результатом.
Відповісти
Действительно, гомосексуалисты, которые в адеквате, никогда не станут выставлять напоказ свою ориентацию, как мы не выставляем напоказ свою, традиционную, ориентацию. Парады устраивают, скорее всего, неадекваты, к лицам нетрадиционной ориентации не имеющие никакого отношения. Ориентация - мировоззрение, а не фетиш с макияжем и ажурными колготками.
Відповісти
Х.ню негайно треба припинити.
Парад закінчиться бійкою, як і завжди. Явна провокація, цікаво хто фінансує, бо купа тіпа міжнародних організацій буде це фіксувати. Навіщо?
Дискредитувати нас.
Хто тим підарам заважає? Хай дома собі ті сраки рвуть хоть на прапор демократичної бритинії. Ми ж не ходим з парадом гетеросексульності. А можемо 25 прийти.
Відповісти
Чудово, поїдемо з пацанами, трохи поб"ємо п1дар1в...
Відповісти
найяскравішим видовищем на цьому параді буде колона луцьких депутатів
Відповісти
найяскравішим видовищем на цьому параді буде колона луцьких депутатів
Відповісти
хтів би це побачити в луцьку =) дужеб булоб смішно,а можливо і боляче...............
Відповісти
Приходит мужик к доктору:
- Доктор! Вы знаете, я - голубой! Есть какое-нибудь лекарство от этого?..
- Конечно! - доктор выписывает что-то на бумажке.
- Вот это поможет.
Проходит несколько дней и тот же мужик приходит к доктору снова
- Доктор! Что Вы мне выписали?! Я три дня на очке сидел не вставая!
- Знай, сволочь, для чего тебе задница нужна!

ПИДОРЫ разрешили пройти идорам
ЛГБТ-спільнота-«лесби-гей-бисексуал-транссексуал-сообщество»

И про певуху задницу и два уха-Руслана Лыжичко в свое время ярко проявила себя на гей-параде в Швеции, дирижировала во главе геевской колонны

Відповісти