Український клуб розгромно програв і вилетів з Ліги Європи

ФК "Маріуполь" в матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги Європи програв "АЗ" Алкмаар з рахунком 0: 4.

Про це повідомляє SportArena.

АЗ вийшов вперед у середині першого тайму зусиллями Келвіна Стенгса. Перед перервою Томас Оуведжан подвоїв перевагу голландців, пробивши в дальній кут воріт Маріуполя з-за меж штрафного.

На 62-й хвилині Стейн Вейтенс забив третій гол АЗ в матчі. У кінцівці зустрічі Сергій Яворський відзначився автоголом.

Таким чином, Маріуполь програє 0: 4 і залишає Лігу Європи. Нагадаємо, що перший матч протистояння завершився внічию 0: 0.