На Волині відзначили річницю Колківської республіки. ФОТО

На Волині відзначили річницю Колківської республіки. ФОТО
У селищі Колки Маневицького району Волинської області 11 травня 2013 року відбулися урочистості, присвячені 70-річчю Колківської республіки.

У місцевому будинку культури пройшла науково-практична конференція, присвячена створенню Колківської республіки. Після її завершення о 13 годині біля хреста борцям за волю України відбулася панахида, повідомили у прес-службі ВОО ВО «Свобода».

Панахиду відслужив настоятель Свято-Миколаївського храму отець Андрій.

Після цього учасники акції урочистою ходою пройшлися до пам’ятного знаку «Колківська республіка», де поклали квіти й провели мітинг.

Виступили голова Братства воїнів ОУН-УПА імені Клима Савура Василь Кушнір, народний депутат від ВО «Свобода» Анатолій Вітів, керівник Кузнецовської міської організації ВО «Свобода» Віктор Міцюк, ветеран УПА Марія Ткачук. Мітинг вів голова Маневицької районної організації ВО «Свобода» Ярослав Мосійчук.

Також участь в заході взяли народний депутат від ВО «Свобода» Валерій Черняков, депутати Волинської облради від ВО «Свобода» Олександр Пирожик, Святослав Боруцький, Микола Собуцький, депутати Луцької міської ради від ВО «Свобода» Юрій Вега, Андрій Калахан.

«Без боротьби воїнів УПА не було б незалежної України. Тому ми маємо схилити перед ними голови. І те, що сьогодні Україна здобула суверенітет, є перемогою цих хлопців, які в 40-50-их роках минулого століття присвятили своє життя боротьбі з загарбниками нашої землі. На прикладі людей, які у 1943 році зуміли створити острів української свободи серед моря окупації, ми маємо вчитися як треба любити і захищати Україну. Такого феномену не знала історія. Вони будували незалежну Україну тут, на цьому місці, вільну як від німецького, так і від московського чи польського окупанта», - зазначив у виступі народний депутат Анатолій Вітів.

«А волинська обласна та місцева районна влади у повному складі проігнорували знаменну в історії Волині та всієї України подію, підтвердивши свою відданість іншим «героям», нав’язаних українцям Кремлем та режимом Януковича», - кажуть у «Свободі».




































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Свобода
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 44
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як вас "багато" і вас не подолати?!:)
Відповісти
Зате туди влада нікого не зганяла як баранів на дєнь пабєди!
Відповісти
100 відсотків)
Відповісти
І тут понеслась х....ня))
Відповісти
В Україні треба заборонити дві партії фанатиків це Комуністів і Свободівців!!!
Відповісти
А що вже такого поганого для країни Свобода зробила? Вони тільки до влади прийшли!
Відповісти
А що гарного зробили?:) Прийшли... но не для того щоб в країні життя покращувати, а фашизм насаджувати!!!
Відповісти
Який фашизм? Де він? Люди ви про що? Тещо Вам рагіАНАЛИ та зомбоящик говорить)про який фашизм , вони вами спекулуюють а ви на це видетесь) мені вас шкода) Живу в Луцьку років 10 ніякого фашизму я тут небачу, в Колках його також неспостерігав, в Києві також а ні ві Львові) Ви про що? Небудьте телепнями) помоєму фашисти в раді Партія регіАналів та Комуняки які з 1991 року з ради невилазили по сьогодення, ОЦЕ ПО МОЄМУ ФАШИСТИ, ЯКІ НЕЗАКОННО ВІДБИРАЮТЬ ВСЕ ЩО НАЛЕЖИТЬ НАРОДОВІ УКРАЇНИ)
Відповісти
Вдів вишиванку фашист) любиш рідний край фашист, називаєш москалів москалями та жидів жидами фашист - коли тебе москаль називає хохлом це норм, коли від до тебе звертається швидко переходь на рускій язик ти менший словянськи брат він тебе нерозуміє. Коли ви станите поважати себе своїх батьків друзів свою країну.....
Відповісти
Для пакращення прийшла ПР з комуністами, щоб певернути владу народові)))
Відповісти
"Без боротьби воїнів УПА не було б незалежної України." Цікаво з якої сторони на це дивитися?
І чому там КПешники, а не уніати?
Відповісти
Уніати таке не підтримують, бо вони прорегінальські!що не зрозуміло??
Відповісти
А чому нема статті присвяченої мамам???
Невже в Луцьку не має достойних мам?
Краще писати 33 рази про Кварцяного та про Волинь, яка майже нікого не цікавить (окрім влади)!
Сьогодні День Матері! Привітайте всі своїх найрідніших!Цінуйте та любіть їх!
Відповісти
"про Волинь, яка майже нікого не цікавить (окрім влади)!"
___________________________________________
Який влади? Ви хоч чимось цікавитесь, окрім своїх нациків?:)
Відповісти
А Колки це що не Волинь? Чи тільки тут потрібно про Луцьк писати, на волині є багато містечок, сіл, селищ міського типу і що там проходь і цікавить всі) Повага за новину про Колківську республіку!
Відповісти
Так це не совецке свято? Щоб його нам святкувати, ми свої державні свята не святкуєм окрім совецких) ми ще довго невговтаємось від сопдепа)))
Відповісти
Шановне створіння,-це МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МАТЕРІ!
ТИ ПЕРШЕ НІЖ ПИСАТИ-ПОКУМЕКАЙ ТРІШКИ головою та мізками!
щодо мами, то я поки ще НЕ МАМА, просто маю розум,навідміну,від таких,як ти!!!
Відповісти
ПОЗОРИЩЩЩЕЕЕ!"!!!!!! БЕДНАЯ ТВОЯ МАТЬ!!!!!! ЧТО ИЗ ТЕБЯ ТАКОЙ МОЖЕТ ВЫРОСТИ? КЕМ ТЫ СТАНЕШ ПОСЛЕ ТАКОГО? СТЫДОБА!!!! ФУ ПОЗОООРРР!!!!!!
Відповісти
ПРИКОЛістьке дійство - від Сяну і до Дону! І сувенірна....
Відповісти
Дайош незалежність колкам! Негайно встановити колючку, кордон, КПП по дорозі на маневичі і ввести візовий режим.
Партквиток свободи канає за візу.
Обрати парламент на 4500 депутатів, президента і оголосити війну росії.
Заморозити всі рахунки росії у колківських банках, чим економічно підірвати міць ворога.
Впєрьод! Ураааа!
Відповісти
Дибілко!
Відповісти
о чьо нє?
тож є ватикан, ліхтенштейн, монако, андора.
зробіть туди автопробіг для обміну досвідом, якщо з вами буде чим мінятись.
може по прикладу ватикану організуєте суперцеркву, нормальний до речі бізнес, будете індульгенції продавати на березовій корі.
встановите абсолютну демократію, а якщо повезе копнути в щасливому місці, може нафта піде чи газ, а там дивись від нафтодоларів не буде куди діватись, буде рай на землі!
тоді до колок захоче приєднатись вся україна, столиця якої переїде в колки.

п.с. там дороги немає вже 20 років, вдарте ще автопробігом по бездоріжжю!
Відповісти
Чьо чьокаєш москаль)
Відповісти
шо шо? га?
Відповісти
Ухх, рідні Колки!!!! Правда знайомих мало кого бачу)
Відповісти
Свободу Липинам!!! За независимость Липин, Ровенского кольца и прилеглых территорий!!! у нас уже Президент свой будет, когда губернатор на пенсию уйдет. Территорию обнесём колючей проволкой, как в Колках... Конечно же это абсурд. Но именно так и выглядят идеи партии "Свобода".
Відповісти
КЛИМЧУК ПРЕЗИДЕНТ, ЕРЕМЕЕВ СПИКЕР!!!!!! УРРАААА!!!!! А премьер кто?
Відповісти
А давайте Пилипюк буде прем'ером?
Відповісти
Я за Кривицького!!!
Відповісти
нє, в ліпінах вже всіх вибрали, навіть сформований тіньовий уряд, від кожної палати висунутий депутат.
під час прогулянок відбуваються обговорення найважливіших проблем, працюють ячейки з визвольної боротьби на волю, ведуться щоденники із протікання боротьби та детально описуються загострення боротьби.
найважливішим питанням боротьби є звільнення діючих борців та заміщення вакантних місць прапороносцями різних політичних сил.
лідерів цих сил пропонують одразу посадити в одну палату і видати зброю для плідної боротьби між собою.
Відповісти
Хихих). Это я про село Липины)))
Відповісти
Ще раз доказує що ти людина неосвідчена, і незнаєш історію свого краю, хоча це можливо і не твій край)) Пишеш якусь маячнню) напевно тобі і потрібно в Олику)
Відповісти
історії свого краю...
замість цього організували би всім бажаючим туди екскурсію на 10-15 автобусів, підготували би експозицію, тоді люди знали би про історію рідного краю.
а то самі для себе щось зробили, про своє погомоніли, прапорцями помахали і додому "з чувствам віпалненага долга".
Відповісти
А ти напевно "освідчена, освідчена", навіть "незнаєш" як "правельно" писати слово "маячнню", та й всі інші слова українською мовою.
Відповісти
Ті депутати-горлопани не могли дорогу у Колках зробити 100 метрів всього?!:) Тільки волати а-ля тополя...Ганьба!!!
Відповісти
WOŁYN PAMIETAMY!, NA SZUBIENICE REZUNY Z UPA!
Відповісти
ти ди вись! і у польщі москалі?
Відповісти
ja nie zaden moskal tylko Polak , ukrainski tępaku !
Відповісти
Волинь пам'ятає пацифікацію , гніт і полонізацію споконвічної української землі. Пам'ятає гайдамаків , козаків , УПА і всіх хто ставили нахабних ляхів на місце.
Відповісти
Як для мене то краще б у тих смт.Колках дорогу поремонтували, ато їхати по них взагалі не можливо.
Відповісти

Mikołajówka pow. Włodzimierz Wołyński: upowcy zamordowali co najmniej 31 Polaków








Mikołajówka pow. Włodzimierz Wołyński: upowcy zamordowali co najmniej 31 Polaków; 2 rodziny 8-osobowe mające po 6 dzieci; Rozalia Noworolska lat 20, ponieważ broniła się przed gwałtem została zakopana żywcem w ziemi
Відповісти
To Polak, и? тогда давай выкладывай списки замученных и расстрелянных украинцев. Только для чего это все?
Відповісти
Ти своїм промитим мозком краще подумай скільки "ваші" замордували українців за всі століття під гнітом Речі Посполитої.
Відповісти