Фотовиставка Андрія Михайлова

Фотовиставка Андрія Михайлова
Сьогоднішній учасник нашої фотовиставки - луцький фотограф Андрій Михайлов.

Андрій разом з дружиною Ольгою працюють у Луцьку, надаючи послуги професійних фотографів. А ще Андрій - учасник Візуальної бази найкращих світових фотографів при міднародному фотожурналі PDN. З України у цій базі бере участь близько 10 фотографів.

* * *

Всім привіт!

Мене звуть Андрій, мені 28, народився і виріс в Луцьку. Поділюсь із вами одним із своїх захоплень – фотографією.

В моїй родині ніхто серйозно не займався фото. Хіба в тата була плівкова автоматична «мильниця».

Пізнавати таємниці фотографії почав одночасно зі своїми друзями, в яких були радянські апарати. Спочатку навчання ішло так: щось від когось почув, в когось побачив, хтось щось підказав. Тоді про інтернет ніхто ще й не чув, та й він лише зароджувався за кордоном.

Пізніше познайомився з Валерієм Беловим, Царство йому Небесне. Від нього почерпнув основні ази фотографії, кадрування, фотографічного мислення.

В 2007 придбав свою першу камеру – це була маленька цифро-«мильниця». До цього користувався позиченими плівковими апаратами.

За рік до того став учасником новоствореного луцького фотоклубу «Спалах». Приймав активну участь, допомагав в організації фотовиставок.

З 2006 по 2010 рр. майже ніхто крім нашого фотоклубу не проводив організованих фотовиставок в Луцьку, тим більше міжнародних.

Основні напрямки у фото в яких я практикуюсь - це репортаж, портрети, пейзажі, предметна, архітектурна, весільна, рекламна зйомки.

Мені дуже подобається вловлювати моменти з життя різних людей, чи то перехожих, чи зайнятих своєю діяльністю. Через знімки намагаюсь передати емоції і почуття людей, красу природи і людської творчості. Люблю архітектуру в різних проявах.

Фотографії, що представлені на цій онлайн-виставці – це вибірка із архівів.

Увесь час шукаю нове у фото, обробці, постійно читаю, переглядаю, навчаюсь, експерементую. Віднаходжу нові можливості для подорожей і різнопланових зйомок.

ЛУЦЬК





ЛЮДИ










































«ГАРМИДЕР»











ПРЕДМЕТИ





ІНТЕР'ЄРИ






РЕПОРТАЖ











ВЕСІЛЛЯ











ПОДОРОЖІ



Австрія
Австрія

Австрія
Австрія

Австрія
Австрія

Австрія
Австрія

Австрія
Австрія

Австрія
Австрія

Австрія
Австрія

Австрія
Австрія


Амстердам
Амстердам

Амстердам
Амстердам

Амстердам
Амстердам

Амстердам
Амстердам

Амстердам
Амстердам

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Берлін
Берлін

Будапешт
Будапешт

Будапешт
Будапешт

Будапешт
Будапешт

Будапешт
Будапешт

Будапешт
Будапешт

Вірменія
Вірменія

Вірменія
Вірменія

Вірменія
Вірменія

Вірменія
Вірменія

Вірменія
Вірменія

Вірменія
Вірменія

Вірменія
Вірменія

Вірменія
Вірменія

Західна Україна
Західна Україна

Західна Україна
Західна Україна

Західна Україна
Західна Україна

Західна Україна
Західна Україна







Західна Україна
Західна Україна

Західна Україна
Західна Україна

Західна Україна
Західна Україна

Львів
Львів

Львів
Львів

Львів
Львів

Олика
Олика

Підкамінь
Підкамінь

Підкамінь
Підкамінь


Молдова
Молдова

Молдова
Молдова

Молдова
Молдова

Молдова
Молдова

Молдова
Молдова

Молдова
Молдова

Молдова
Молдова


Молдова
Молдова

Молдова
Молдова

Молдова
Молдова

Молдова
Молдова

Париж
Париж

Париж
Париж

Париж
Париж

Париж
Париж

Париж
Париж

Париж
Париж

Париж
Париж

Париж
Париж

Париж
Париж

Париж
Париж

Париж
Париж

Париж
Париж





Потсдам
Потсдам

Потсдам
Потсдам

Потсдам
Потсдам

Потсдам
Потсдам

Потсдам
Потсдам

Потсдам
Потсдам


Прага
Прага

Прага
Прага

Прага
Прага

Туреччина
Туреччина

Туреччина
Туреччина

Туреччина
Туреччина

Туреччина
Туреччина

Туреччина
Туреччина

Туреччина
Туреччина

Туреччина
Туреччина

Туреччина
Туреччина

Франкфурт на Одері і Шлюбіце
Франкфурт на Одері і Шлюбіце

Франкфурт на Одері і Шлюбіце
Франкфурт на Одері і Шлюбіце

Франкфурт на Одері і Шлюбіце
Франкфурт на Одері і Шлюбіце

Хелм
Хелм

Хелм
Хелм

Чернігів
Чернігів


Чернігів
Чернігів


РІЗНЕ









Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 61
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
класні! дякую)
Відповісти
"...учасник Візуальної бази найкращих світових фотографів при міднародному фотожурналі PDN. З України у цій базі бере участь близько 10 фотографів." і що..?)))
Відповісти
А що - тобі ще й гроші на тарілці з блакитною кайомочкою подати?
Відповісти
дійсно,і що???
Відповісти
Все класно, окрім, так званої скрипальки! Фу! Тошить...Не аткі людині скрипку демонструвати. Для поч. має бути не дівчина,а жінка, бо скрипка-це жінка, яка має витончені риси та глибоку гармонію, сховану,яку лише талановитий зуміє відкрити, а дана "особь" лише негатив дарує всім...
Відповісти
Одразу видно - в музиці ти як баран в апельсинах
Відповісти
Вітаю, Олю тебе та Андрія!
Успіхів Вам й далі!
Відповісти
Дякую за гарні фото. Навіть знайомі місця з цікавих ракурсів. Приємно ,що в нас є така талановита молодь.
Відповісти
Дякую за приємні хвилини перегляду фото
. Успіхів і натхнення на майбутнє.
Відповісти
класно!
Відповісти
Класно!!!
Відповісти
Молодець!
Відповісти
ЧУДОВІ фото!
Натхнення!
Відповісти
Немало фоток мають "шевельонку", не різкі, легко змазані.
Або професійний фотограф не використовує штатив, або боїться підняти ISO.
Фокус також, на частині фоток - в нікуди...
Посередньо, без жодного захвату.
Відповісти
Мітяй - а ти чай нє з Расєі, одначе?
Відповісти
Не здивувало.
Відповісти
Бо в твоїй голові вітер гуляє
Відповісти
професіоналізмом тут і не пахне... навіть якість світлин г-яна, не говорячи про ракурс, композицію, репортажний момент.
Відповісти
Щось від твого прохвесі-аналізьму не дуже добре пахне - а говорячи просто - смердить - в прямому ракурсі!
Відповісти
Дякую за гарні відгуки!
Стосовно розмитості кадрів. Я побачив, що під час публікації фотовиставки на Волинь Пості чомусь були розтягнуті (збільшені) усі вертикальні кадри. Порівняти і подивитись, що кадри не змиті можна тут: http://mihailof.com/foto_news/andriy-mykhaylov-photo-exhibition/
Відповісти
дуже класні фото.
Відповісти
скажу чесну, я хвалив усіх учасників фотовиставок на волпості, но ця... мене вразила, правда в гіршу сторону, усіх фоток не хватило ні сил ні бажання додивитись до кінця. Вибач Андрій за відвертість.
Відповісти
Жаба задавила - от і бажання пропало
Відповісти
кого задавила, мене?)
не сміши, ок!
Відповісти
ОК! Ти ж такий смішний - жаба так задавила, що ні сил, ні бажання не вистачило
Відповісти
хай буду смішний, але на таке Г а не на фото, і дивитись не хочеться
Відповісти
Які конкретно фотографії із представлених ви вважаєте "гавняними" і чому? Я вважав вас цілком адекватною людиною, яка любить мистецтво, фотографію і т.і. Якщо ви насправді в цьому розбираєтесь, аргументовано відпишіть.
Відповісти
при нагоді давай зустрінемось і обговоримо ці фотки, бо писати то буде довго і нудно, щей всякі "аноніми" гавкають з боку)
Відповісти
OK! Ce ca Bien! А ти все ж смішний!
Ти - як Гівняна Муха - нанюхалася та нажралася різного гівна, як наркоман, настільки , що нормальні фото також вважаєш за corrubua.
Відповісти
можливо і так, я ж не спорю.
Відповісти
Нєвже за це з дозволу сказать хвото з бубліками-баранкамі, шо ти ссушиш на вірьовочці разом з твоіми нєдароблєними хвотками ще й гроші дають - прєзєнти-прєміі? Та в Одєсє на Молдаванці за таку стряпню можуть все повідривати!
Відповісти
відривай, ти ж такий сміливий, що аж свою морду не можеш показати. а тявкаєш як шавка за маскою
Відповісти
А ти ж, таки, смішний - дивитися хочеться тільки на Yandex - а на інше вже не вистачає ні сил, ні бажання. Так воно і є - таки жаба задавила
Відповісти
можу заявити офіційно. ні не задавила!
Відповісти
Павлік-павлуша любітєль нє хвотографіі - а бабла
Відповісти
саме так, я любітєль, і ні де не позіціоную себе як профі! а бабло то таке, хто скільки дасть і то добре
Відповісти
Дуже багато помилок - треба писати не ...но ця...- а ...але ця...; також, треба писати не ...не хватило... - а ...не вистачило... Незнання правил Української Граматики - не звільняє від відповідальності за вживання Української Мови!
Відповісти
Соромно такі роботи виставляти,звичайний сімейний альбом - таке враження, що бачу - те фотографую. Пару кадрів є цікавих, але на жаль їх є мало. Тішить те - що автор фотографує і старається і думаю скоро ми побачимо успішніші роботи. всі з чогось починали.
Відповісти
нехай йде у фотошколу на перший курс..!)
Відповісти
Одразу видно - в цій фотошколі тільки один ГОмер і один курс
Відповісти
Соромно нічого не робити і давати зауваження - спочатку самому треба чомусь навчитися!
Відповісти
Дай Боже кожному волиняці такий сімейний альбом і тобі теж )).
Відповісти
Дякую за позитивні відгуки! Якщо в когось є конструктивні зауваження чи рекомендації по конкретному знімку, будь ласка, пишіть! Щоб сказати, що все лайно і нічого не сподобалось - багато розуму не потрібно.
Відповісти
Чудові фото! Прекрасно вибрані краєвиди! Дуже тонко підмічені психологічні аспекти в індивідуальних знімках. Все зроблено фахово.
Відповісти
Немає сюжета, бігом продивлячись скажу, туреччина-на бік зкошена мічеть, зліва незрозумілі стовби, це що? Ну павлін, ну лебеді, грибочки в лісі і що нового??? Де ідея? Що автор хотів сказати? Фотограф не той хто вміє знімати, а той хто вміє видаляти. Десяток фото можна булоб лишити решта в корзину. Це моя особиста думка.
Відповісти
Дуже багато помилок! По-перше: не продивлячись - а проглянувши; по-друге: назви країн завжди пишуться з великої літери! - Туреччина; по-третє: треба писати не мічеть - а мечеть; і нарешті: треба писати було б - а не булоб !
Відповісти
Павлін, лебеді на воді, грибочки в лісі, - це є натуральний, тобто, природний ряд! Матінка Природа - завжди є Вічною, і в той самий час - Новою, бо безперервно оновлюється! Ідея полягає в тому, щоб показати одухотворенність Природи - її Душу! Нажаль, в теперішній Україні це мало кого цікавить. Єдине, в чому можна з тобою погодитись, так це незрозумілі стовби біля мечеті - яких турки називають Минарети. Там їх не має бути, - бо насправді їх збудували біля найбільшої в Світі Хрестиянської церкви, що була колись в Константинополі. От їх і треба буде видалити - чи то козакам українцям - чи тим, хто вміє видаляти такі непорозуміння! Шануймося!
Відповісти
зайдіть на 35Photo та подивіться як професіонали , а в більшості аматори закохані у фотографію показують "... одухотворенність Природи - її Душу!". Тут у Андрія виставлений фотошлак і саме сумне в цьому, що він сам цоьго не розуміє...
Відповісти
Природу - як і все суще - створив Бог з використанням Законів Гармонії. Тому, все суще є Гармонійне. Природа не має нічого зайвого - жодних "шлаків". Впевнитись в цьому можна за допомогою математики - числа Фібоначчі та "Золотий розтин" Евкліда,- чи як його називав Лука Пачолі - "Божественна пропорція". Про Гармонію всього сущого можна дізнатися з давнього епосу Махабхарата - промова Крішни до Арджуни перед битвою. Гармонія є всюди - тільки не кожен здатний побачити і охопити її своїм розумом цілковито і об'єктивно. Суб'єктивізм чи однобокість сприйняття Гармонії, а значить,- і Природи, залежить не тільки і не стільки від рівня освіти чи фаховості, скільки від спроможності окремої людини користуватися своїми - Свідомістю та Підсвідомістю. Величезна кількість Знань накопичена кожною людиною за багато тисячоліть і записана в Підсвідомості. Тому, однобокість сприйняття Гармонії, за Зігмундом Фрейдом, залежить від статі людини, статевих стосунків, та родинних відносин. Жінки частіше користуються Підсвідомістю ніж чоловіки - тому їм більш притаманна здатність до всього Гармонійного.
Фото лісових грибів - на равні Підсвідомості - запис Несвідомого - це є сім'я - батько, мати і дитина.
Лебеді на воді - це також сім'я - батьки і діти.
Не кожне Боже створіння є одухотворенним - тобто - має Душу.
Люди і тварини мають Душу, а рослини і каміння - ні.
Але, кожне Боже створіння має свої Енергетичні Поля, котрі знаходяться в постійній взаємодії. Внаслідок цього між людьми виникає або Приязнь, або Неприязнь. Енергетичні Поля лісів, гір, та інших місцин, а також тварин чи рослин впливають на людей чи добре - чи погано. Відповідно до цього люди роблять фотознімки тих Енергетичних Полів, котрі співпадають з їх власними - себто знаходяться в Резонансі, тобто є в Гармонії. Кожне фото забирає малу частку Енергетичного Поля об'єкта фотографування, і несе в собі закладену інформацію. Тому й різні фотознімки мають не однаковий вплив на різних людей.
Так можна дуже стисло пояснити фізику цього питання.
Відповісти
Класні фотки. Є на що подивитись. Звичайно їх трохи забагато, але вони різноманітніші і цікавіші ніж в деяких попередніх учасників.
Відповісти
Козак Мамай я не минарети мав на увазі, дивись лівіше. Якщо виставляти фото, на мою думку, вони мають бути відредаговані і професійні, решту в "Контакти" або "Однокласники". Повністю згідний з Гомером.
Відповісти
Нажаль, не кожен відредагований та професійний знімок є одухотворенним та зрозумілим, а також таким, що привертає до себе увагу, а в деяких випадках - і відлякує, внаслідок того, що сам автор знаходиться в дисгармонії з Природою. На фото мечеті можна розгледіти деформоване обличчя автора, котре відбивається на шклі з-за якого автор і робив це фото.
За Фрейдом це фото можна пояснити жахом, котрий записаний в Несвідомому на рівні Підсвідомості самого автора -"Що ж ви мусульмане зробили з Хрестиянською Святинею?" Тому, цей фотознімок є одухотворенним і зрозумілим для певних фахівців.
Відповісти
Цією виставкою я не ставив за мету показати наскільки я крутий чи щось таке. Тут більше показано фото як хоббі, подорожі і т.і.
Професійні фото зазвичай виставляють зовсім на інших ресурсах, беруть участь в конкурсах, знімають для комерційних цілей, тут затрати дуже значні.
Моя виставка - поділитись з усіма своїм зацікавленням у фото, як одним із захоплень, яких є декілька.
Тому в кого є конструктивні зауваження по знімках, будь ласка, пишіть. Покищо прозвучало таке зауваження лише про одне фото із мечеттю.
Відповісти
Андрій, виправдашки тут недоречні... Виставка є виставка і фотограф показує завжди краще, навіть якщо це хоббі. Ти ж позіціонуєшся, як професійний фотограф, тож фото з подорожей повинні виглядати теж професійно. А справжню, конструктивну критику можна почути тільки від дуже близьких друзів - фотографів, або на навчанні у фотомайстра високого рівня, а це зазвичай платно.
Відповісти
В Природі не існувало - не існує - і не буде існувати двох цілковито однакових істот чи створінь. Ван Гог не подібний до Далі - а Пікассо не подібний до Шевченка. Але, всі вони є фахівцями - професіоналами. Так само і фотомайстри - кожен є особистістю зі своєю тільки йому одному притаманною логікою мислення та системою зображення оточуючого Світу.
Не варто міряти всіх фахівців з фотографії однією міркою.
Альберту Ейнштейну постійно докоряли в школі - що він не знає фізики та математики - завжди ставили посередні оцінки.
Григорію Сковороді постійно дорікали про неправильне викладання і невірне навчання учнів. Московітянська цариця пропонувала йому за платню бути при дворі й потішати її.
Тараса Шевченка весь час звинувачували в нездатності до написання віршів та малювання.
Андрія Варгола теж спочатку вважали блазнем та трактували як вар'ята.
Про тих, хто звинувачував, лаяв, та робив всіляку кривду - забули назавжди. А тих, хто йшов вперед не зважаючи на всі перешкоди - пам'ятатимуть завжди!
Тому, й треба робити висновки.
Висновок перший: робити треба те, що подобається,i так як це вважаєш за потрібне, а не так, як інші вважають за необхідне.
Висновок другий: вживай свою власну голову та дослухайся до своєї Душі.
Висновок третій: Талант за гроші не купиш.
Відповісти
Андрій, справді гарні фотографії.
Як на них підписатися - інстаграм, соціалка?
Відповісти
вибачте, люди, але як от можна себе називати профі, якщо ці фотографії і у хоум фото важко віднести..
конструктивної критики просите, Андрію, ок
як Ви себе позиціонуєте - стріт фотограф? якщо не лінь - загугліть Vivian Maier, Marc Riboud
чи можливо як пейзажист - Tom Cuccio, Mary Kay, Ansel Adams
я до чого веду: не варто називати себе професійним, маючи такі роботи, бо в порівнянні із вищеназваними і ще із тисячами інших дійсно хороших фотографів ці роботи таки ледве підуть як хоум фото
все без образ, просто я за об'єктивну точку зору ;)
Відповісти
Дякую за імена відомих майстрів. Стосовно профі. По перше, на цій виставці я не називав себе профі.
по-друге, профі (професіонал) - це той, хто професійно займається чимось. Тобто якщо ви наприклад програміст на певних мовах, пішли працювати на фірму, чи як підприємець і отримуєте за це гроші, то ви професійно цим займаєтесь, а отже професіонал. Коли людина живе за рахунок своєї професії і постійно в цьому вдосконалюється - це профі. Якщо ж ви просто фотографуєте для власного задоволення - ви любитель. Все просто.
Відповісти
Цитата з шапки: "Андрій разом з дружиною Ольгою працюють у Луцьку, надаючи послуги професійних фотографів." якщо не профі, то ви з дружиною надаєте фотопослуги безкоштовно..?))
Відповісти
Molodez, vsi foto duwe klasni.

Відповісти
Дякую за підтримку.
Відповісти