У волинському «Фронті Змін» – новий голова

У волинському «Фронті Змін»  – новий голова
У волинському "Фронті Змін" визначилися з керівником.

З приставкою виконувач обов'язків ним став депутат Волиньради Ігор Гузь, - повідомили у прес-службі партії.

27 травня в місті Київ відбулося засідання Бюро Політичної Партії «Фронт Змін», де було розглянуто питання про припинення повноваження голови та члена Ради Волинської обласної організації Політичної Партії «Фронт Змін» - Олександра Пизи.

Виконання обов’язків голови Волинської обласної організації Політичної Партії «Фронт Змін» бюро переклало на Ігоря Гузя.

Про свої плани на посаді керівника партійного осередку Ігор Гузь розповість на прес-конференції, що відбудеться незабаром.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
срамота
Відповісти
збулась мрія ідіота
Відповісти
Ха-ха-ха!:)
Відповісти
позор і Фронту Змін і Гузю
Відповісти
"Кролик это не только...", это еще и Гусь.
Відповісти
Ігорка мав їхати в Стару Вижву і буряк полоти з татусем-радянським партійним жучком, аж тут така блага вість,- будуть холопи за партійні гроші прополкою займатись...
Відповісти
Вітаємо Пизу з посадою помічника Мартиняка!
Відповісти
Ця посада тимчасова та формальна, зверніть увагу на в.о. ГОловний цимес у тому, що "ФЗ" та "Батьківщина" зливаються в одну політсилу і всі волинські бютмани з радістю потирають руки в очікуванні того моменту, коли вони накинуться на Гузя і почнуть рвати його на шматки.
У світі цього стає зрозумілим затяжна депресія Ігоря Гузя, в якій він перебуває останній час. Хлопець розуміє, що ситуація виходить з-під контролю і його майбутнє у "ОО" стає дуже примарним.
Відповісти
політповія пішла, не здавши мандату і на його місце сіла друга політповія
Відповісти
І тепер голова політради(з 10 червня) Батьківщини Яценюк призначить Гузя головою БЮТ.
Відповісти
Паульсу перед кончиной Сталинграда тоже дали фельдмаршала не существующей армии, так и Гузю дали должность в несуществующей партии! В БЮТе он на х.. не нужен, в "Сволоту" его на пушечный выстрел не пот пустят, и УДАР не рискнёт принять неоднократного "зрадника". Вообщем бывшему пионеру Гузю Верховна Рада может сказать ". . кто ты такой, давай до свидания. . ." !!!
Відповісти
Гузь не міг бути піонером, бо 1982 року народження. Україна стала незалежною, коли він носив зірочку жовтенятка
Відповісти
Гавно не тонет.
Відповісти
Він не тільки був піонером але його батько комуністичний партійний працівник його ще й на Кубу як новопринятого піонера встиг відправити. Це підтвердили і його родина та і депутати з Луцької міськкої ради!!!
Відповісти