У Бразилії відбувся наймасовіший в історії гей-парад. ФОТО

У Бразилії відбувся наймасовіший в історії гей-парад. ФОТО
Три з половиною мільйони людей вийшли у Бразилії на вулиці, щоб підтримати боротьбу з гомофобією.

Один з наймасовіших гей-парадів за всю історію відбувся у бразильському Сан-Паулу, - пише Кореспондент.

Повідомляється, що метою заходу була публічна заява про нетрадиційну орієнтацію його учасників. Охороняли парад приблизно 2 тисячі поліцейських.

«Ніколи більше про це не мовчати! Союз і розуміння у боротьбі з гомофобією!» – таким було гасло Parada del Orgullo Gay de Sao Paulo 2013 року.

Мер Сан-Паулу Фернанду Хаббад заявив, що проведення цього параду – відповідь на запити суспільства, яке не хоче порушувати громадянські права сексуальних меншин.

«Ми не можемо допустити, щоб ті, хто коли-небудь постраждав від нетерпимості, у свою чергу стали ініціаторами такого ж нерозуміння», – сказав Хаббад.

Нагадаємо, у травні влада Бразилії офіційно дозволила проводити реєстрації одруження одностатевим парам.



Фото з Terra Networks Brasil S.A.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Бразилія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
кончені.
масони тихо роблять свою справу. спочатку свобода підара.сам, потім педофілам і зоофілам, і людству пісєц.
Відповісти
А українці завжди знають як краще. Саме тому так добре живемо. Позав'язуємо православних хусток і клянемо курей за те, що не несуться.
Відповісти
це тут до чого? при чому релігія?
щоб зменьшити людську популяцію насаджують гомосексуалізм. народження дітей відсунеться на другий, третій план, на першому буде задоволення власного сексуального бажання.
"гуманне" винищення нації, підкріплене псевдодемократичною ілюзією боротьби за права підарів.
що, більше намає за чиї права боротись?
Відповісти
Саме так!
"Пісєц" уже не підкрадається незамітно,він вже публічно та масово-маштабно впевнено крокує по всій планеті(
А ви не задавалися питанням: "Чому це відбувається?"
Це тому,що є в нас такі "толерантні" представники сучасного соціума,які вважають це нормальним,або ті яким взагалі байдуже до того,що відбувається(
Відповісти
хто забороняє цим хворим дрюкати одне одного?
ми проти публічності та відкритої пропаганди цього, ми проти виставляння одностатевих відносин як НОРМИ!
тому хай сидять тихо і не вилазять, нас більше і терпіти цього ми не будемо.
Відповісти
Так він на 1 фото, в гримі
Відповісти
Просте запитання як до поширення ЛГБТ ставляться у країні сповіднці і основному PRщику ЛГБТ - у США? Ноги ж то ростуть звідти. Не вся планета у захваті зокрема країни де переважають православя, мусульманство, навідь окремі протестантські напрямки проти. Лише католицизм прогнувся під ЛГБТ. причина появи ЛГБТ: 1% від учасників ЛГБТ вроджені, 99% набуті.
Причини появи геїв:
Жінок красивих і розумних мало (від себе і виключно про країни європи)
Низький рівень розвитку, деградація і нестійкість психіки до зовнішнього впливу (реклами та іншого інформаційного шлаку).
Середовище існування, виховання.
Припускаю що скор знайдуть спосіб обмедити нас у власному виборі (санкції щодо захисту прав, ліцензії, тощо) і залишать відкритий доступ до інформацій з прихованою ЛГБТ - рекламою.
Боротьба буде постійно! Життя це і є боротьба!
Я особисто проти тих 99% ЛГБТ що є набутими, і проти тих хто це популяризує. Кожен має право на особисте життя але і кожен має право не знати пікантні нюанси особистого життя іншого. Чому я повинен перейматися інтимними проблемами сторонньої людини? Є відповідні фахівці нехай вони вирішують чи лікувати чи консультувати чи радити та спрямовувати. Але теми ЛГБТ через ЗМІ це спроба лише загострити ситуацію.
Я категорично проти надання дозволу ЛГБТ подібним парам чи окремим особам права на всиновлення дітей (або геям усиновлювати хлопчиків)(недосконала думка але перспективна). Якщо б геї мали природню здатність народжувати дітей то це інша справа а поки що природою не передбачено зачить так і повинно бути.
Відповісти