Фонтан на Театральному майдані за майже 17 мільйонів зроблять до кінця року

Фонтан на Театральному майдані за майже 17 мільйонів зроблять до кінця року
У Луцьку затвердили програму капітального ремонту фонтану з влаштуванням комплексу рекреаційних споруд на Театральному майдані.

Про це йшлося у четвер, 6 лютого, під час засідання виконкому Луцькради.

Очільник «Луцькводоканалу» Віктор Гуменюк повідомив, що цьогоріч передали проектно-кошторисну документацію водоканалу на проведення капітального ремонту фонтану. Оголосили тендерні процедури для відбудови водограю відповідно до затвердженого проєкту.

Загалом на реалізацію проєкту спрямують 16 мільйонів 854 тисячі гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дуже нагальна потреба.Вже всі дороги зроблені,труби замінені,фасади сяють,школи і садки модернізовані,муніципальний транспорт "літає"...
Відповісти
Дерибан продовжується!
Відповісти
Щось дорогувато,як для фонтана....
Відповісти
ТОбто на будівництво елементарного спортзалу в 27 школі ГРОШЕЙ НЕМА... На вирішення ситуації з 13 школою ГРОШЕЙ НЕМА :( На будівництво садочка ГРОШЕЙ НЕМА .... НА фонтан б"№№дь Є?????
Відповісти
Ооо на школу для дітей інвалідів грошей нема,а фонтан маст хев
Відповісти
Фонтан нужен так,как зайцу,три,,,,,,,А 5 млн на подземный переход найти не могут.Ну и руководители.
Відповісти
А чому б не звернутися до генерального прокурора України з цього приводу? Як може цей "водограй" стільки коштувати? Це що якась Римська скульптура там буде стояти якій понад 2000 -років? Чому з 13-ї школи дітей розпихають по інших школах бо там немає ні умов ні спортзалу? Потрібно писати звернення до прокурора і до Зеленського. В місті навіть мера немає, що це?
Відповісти
Фірми Палиці дерибанять наші гроші і землі
Відповісти
А куди збираєтесь діти 10 млн. грн які залишуться після монтажу під ключ?
Відповісти
...а 13-ту школу закриють бо немає коштів на добудову.
Відповісти
Зробіть школу номер 13 !!!
Думайте про дітей!!!
Який ще фонтан!!!
Відповісти
Дітям з 13 школи ваш фонтан не потрібен!
Відповісти
ПІСЄЦ !!!!! за такі гроші школу будують
Відповісти
За такі гроші можна банкнотами в 100$ виложити весь Театральний майдан. Ідея з фонтаном простіть за банальність "не фонтан"...
Відповісти
Всі коментатори такі спеціалісти, що можуть збудувати фонтан за 1 грн. І всі ловлять корупціонерів біля компа а особливо рахують чужі кошти.
Відповісти