Підприємці Старого ринку грозяться «скинути» владу Луцька

Підприємці Старого ринку грозяться «скинути» владу Луцька
Підприємці Центрального ринку озвучили свої вимоги під час зустрічі в ОДА.

Відбулося це 7 лютого.

Підприємці Старого ринку просять видати розпорядження про проведення перевірки дотримання вимог законів щодо припинення функціонування ринку. Взяти на контроль розслідування щодо осіб, що керували демонтажем та за потреби звернутися до Генпрокурора.

У разі неврегулювання ситуації підприємці обіцяють організувати референдум щодо припинення повноважень Луцької міської ради.

Голова ОДА Юрій Погуляйко доручив силовикам розібратися у ситуації та встановити винних осіб.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
луцьким подприємцям Закон ще не написали...
Відповісти
Зійшлися дві банди - базарні бариги і бариги в законі. Всі голосували за ЗеленЬського.
Відповісти
Ну и ну.Как замахнулись.Пора базарных барыг ставить в рамки закона.
Відповісти
Погуляйко - молодець! Необраних - в відставку, і негайні перевибори!
Відповісти
Владу Луцька,владу Волині,владу України,владу Світу все скинуть.Базар бардак залишаиь.Ура!
Відповісти
Проплачені коментарі. Влада повинна працю вати на благо громадян. Укропівців геть.
Відповісти
Базарникі в малому стилі розводять базар
Відповісти
А податки платити не грозять? Військовий збір? В ато не хочуть? Найманих працівників не хочуть?
Відповісти
Найбільше обурює несправедливість, так нахально поступають з групою людей і вони нічого не можуть вчинити а, що говорити про маленьку людину до якої можуть прийти муніципали і зробити що завгодно І вона нічого нікому не зможе довести... Цей бунт породила несправедливість елементарне маніпулювання юридичними термінами. а могли тихо мирно дочекатись 25 червня дня завершення договорів і прийти демонтувати мабчи всі правові підстави та готовність підприємців так ні потрібно робити громадські збурення виводити людей на майдан по-іншому Ми не можемо :(
Відповісти
Однозначно базарний Шанхай треба прибрати
Відповісти
Жменька маргиналів хоче правити світом... Більшість з них навіть і не чула про свідотство підприємця і найманих робітників, не платать податки, ось і роблять бучу! Я думаю що не велика проблема попередити своїх клієнтів про переїзд на нове місце і працювати собі спокійно далі...На той ринок їдуть люди на 90% з сіл і їм всерівно куди їхати буде...
Відповісти
Кажуть нематимуть роботи? В АТО на роботу!!!!!!
Відповісти
Для більшості людей все що не по їхньому, означає НЕСПРАВЕДЛИВО! Давайте будемо порушувати тоді вже всі розумні норми законів, на яких тримається весь світ, будемо їздити пяними за кермом, ставити авто під знаком або взагалі посеред дороги, викидати сміття з хати просто через вікно,гвалтувати і вбивати,голосно матюкатися і т.д., а якщо хтось щось нам скаже проти , то ми йому прямо в морду дамо, або підемо мітингувати... Ось такі принципи, на превелику жаль, присутні у багатьох людей...
Відповісти
Давно пора скидати, і незаконну фірму мурципалів, які виконують накази хунти, також ліквідувати.
Відповісти
Прочитавши вимоги працівників ринку, я був в ШОЦІ. Ви що про себе думаєте??? Вас не одноразово попереджали про перенесення ринку, половина якщо не більше взагалі там без документів, може ви будете диктувати як жити й решті мешканцям міста. Вам пропонують пільгові умови, що вам ще треба?
Відповісти