Сиротинська повідомила в поліцію про тілесні ушкодження: ситуація на ринку станом на 18:45. ФОТО

Сиротинська повідомила в поліцію про тілесні ушкодження: ситуація на ринку станом на 18:45. ФОТО
Увечері 12 лютого на Старому ринку знову неспокійно.

Про це повідомляє кореспондент Інформаційного агентства ВолиньPost з місця події.

Станом на 18:40 муніципали зрізали паркан перед центральним входом до Старого ринку. Підприємці намагалися перешкоджати цьому. Наразі вони стоять, тримаючи металеву секцію паркану.

Очільниця департаменту Юлія Сиротинська поспілкувалася із підприємцями та присутніми активістами, зокрема, пояснювала законність своїх дій.

Її оточив обурений натовп, сталася словесна перепалка з однієї із жінок. Після чого Юлія Сиротинська зателефонувала на гарячу лінію "102" та повідомила про шарпанину та про нанесення їй тілесних ушкоджень.

Станом на 18:45 Сиротинська поїхала з ринку на службовому автомобілі. Підприємці продовжують стояти перед входом Центрального ринку.

За словами заступника керівника поліції області Сергія Козака, станом на 19:00, ситуація стабілізувалася, муніципали покинули територію ринку.

На місці працює велика кількість поліції, також є пожежні та вантажний автомобіль.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нарешті дочекалися, Сиротинська- наш мер
Відповісти
Як дістали уже ці спекулянти.Їх уже плтрібно усіх пакувати.Рішення міської ради,суду вони не виконують.Звідки ці полішуки поналазили до Луцька.Дикарі та й годі.Назад на Полесьє.
Відповісти
ПРинесіть сиротинській картате покривало а краще викличіть санітарів всі думаю розуміють з якої лікарні....
Відповісти
Лучанка!Не хами!Ти сама хочаб одне робоче місце створила?А ці люди в свый час залишилися без роботи і самі собі виживаючі створили робочі місця ы платять податки з яких утримують і цих Горе керівників міста та Муныципалів!!!Порядок на ринку треба зробити але не такими методами!!!
Відповісти
Лучанка!Не хами!Ти сама хочаб одне робоче місце створила?А ці люди в свый час залишилися без роботи і самі собі виживаючі створили робочі місця ы платять податки з яких утримують і цих Горе керівників міста та Муныципалів!!!Порядок на ринку треба зробити але не такими методами!!!
Відповісти
як глаголить верхній пописувач...вам ахмєт з квадрокоптера буде в окна закідати дешевий крам..як вашим батькам..
Відповісти
Орік, підтримую тебе бро. Україна живе лише завдяки податкам, які українці платять чималі
Відповісти
По останнім чуткам, Палиця дуже біситься що його підлеглі неможуть розчистити територію. Сьогодні в міськ раді отримали від нього дзвінок, всі на вухах і почали “”мєтатись“”
Відповісти
Орік згідний з тобою будем жити в багні, аПалиці ця смердюча яма потрібна для побудови центру для звязку з Марсом.
Відповісти
Срач а не ринок
Відповісти
Декілька людей (спекулянтів), що перепродують товар - це не робочі місця запам'ятайте це і не манипулюйте!!!
Відповісти
Юля наш президент!!!
Відповісти
Корд на них треба!
Відповісти
дожились що ті кого кормлять кусають руку того хто платить податки...
Відповісти
Багато там накормишся на тому базарі да ще і у такому ср@чу! Роки 2 там не був і не маю бажання туди йти. Багато там податків наплатили :) Не смішіть, а почитайте список скільки там необлікованих торгашів і взагалі - касовий апарат кожному, а потім про податки поговоримо!!! От "розумні" познаходились так і хочуть когось надурити... Українці, що ще казати :)
Відповісти
Вона ж вдрова п'яна приїхала!!
Відповісти
Брешеш! То ти з базару від свого Вітьки через день п'яна приходиш!
Відповісти