У Луцьку на час карантину планують скасувати громадський транспорт

У Луцьку на час карантину планують скасувати громадський транспорт
У Луцьку ініціюватимуть питання щодо призупинення роботи громадського транспорту в місті на час дії карантину.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

Питання обговорюватимуть сьогодні, 16 березня, під час сесії, яка розпочнеться о 16:00.

"Громадський транспорт, незважаючи на дезінфекцію та інші заходи, є осередком серйозним поширення коронавірусу", - написав Поліщук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну логічно тоді і всі підприємства і установи закрити бо як людям до роботи добиратись? Думайте головою перед тим як щось приймати!!!
Відповісти
Спасибо папаша
Відповісти
На самокатах як я !!!
Відповісти
Або пішки, як я ходжу на роботу кожного дня понад 7 км., при тому, що мені 54 роки. Живу на ЛПЗ, а працюю у підприємстві, що на вул. Рівненській знаходиться. І не вмираю без громадського транспорту. А хтось по хліб на авто їздить, жити не може без автомобіля.
Відповісти
правильно мусово компенсувати збитки перевізникам з держб'юджету
а громада хай ходе пішки то на здоровля
Відповісти
Правильно громадський транспорт це перший осередок захворювання. Треба думати про здоров’я, а не про те як добиратися.
Відповісти
І чинуш з міської ради позбавити службового транспорту. Нехай пішки ходять.
Відповісти
Ідіоти! А як на рахунок того, щоб скасувати оплату за комуналку і видати всім, хто лишиться без зарплати, по середній зарплаті коштом цих любителів заборон, а? А ще - заборонити чинушам з міськради пересуватися службовими та власними авто, хай будуть, як всі!
Відповісти
Комендантсчьку годину ще введіть, лупні!
Відповісти
точно мусово коменданську зробити з 21 до 6
а тих бунтовщиків в інтернету штрафувати і висилати з україни
Відповісти
А на якому транспорті добиратись працівникам, які забезпечують життєдіяльність міста? Перед поданням інформації-спочатку подумайте.
Відповісти
Все вірно, потрібно скасувати громадський транспорт , а потім підняти ціни на проїзд до 9 гривень , щоб компенсувати збитки перевізників .
Відповісти
Тільки що була пряма трансляція з Риму і там людей на вулицях майже немає, а громадський транспорт їздить, по пару чоловік сидить у салоні но ЇЗДЯТЬ автобуси!!! А в нас що надумали?!
Відповісти
На службу як добиратись?12км пішки?то яка потім робота буде?
Відповісти
Цікаво,а як добиратись на роботу і з неї,якщо ти працюєш?
Відповісти
Ви обирали це см....яке поняття немає що таке карантинні заходи,а тим паче управління містом і державними процесами,то чому "скігліті".90-це були квіточки...і була надія.
Відповісти
Правильно. Всі на таксі 579 з мобільного!
Відповісти
Продавці , службовці , медики як мать добиратись до роботи????????
Відповісти