Новий генконсул Польщі в Луцьку співпрацюватиме з Волинською єпархією УПЦ МП. ФОТО

Новий генконсул Польщі в Луцьку співпрацюватиме з Волинською єпархією УПЦ МП. ФОТО
Представники Волинської єпархії УПЦ МП зустрілися з новим Генеральним Консулом Польщі в Луцьку Беатою Бживчи, щоб поговорити про соціальну співпрацю.

Також був присутній консул пан Кшиштоф Савіцкі, - повідомили у прес-службі єпархії.

Від єпархії участь в зустрічі взяли ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз, благочинний Луцького округу протоієрей Володимир Літвенчук, настоятелі Свято-Покровського храму та храму Всіх святих землі Волинської протоієреї Георгій Шевчук та Володимир Яцишин.

Протоієрей Рустик Капауз передав вітання Беаті Бживчи від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та подарував факсимільне видання Луцького Євангелія XIV століття.

Було обговорено перспективи подальшої співпраці на ниві соціального служіння.

Нагадаємо, Беата Бживчи стала Генеральним Консулом Генерального консульства Республіки Польща у місті Луцьку в травні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Волинська єпархія (власна назва)
Відповісти
Да гнати в шию треба цих недобитків москальских
Відповісти
Вміють москалики зади лизати і знають кому. Требаж періодично і на лікуваннячко і на відпочинок, та мало чого треба, "святим2 душам за бугром...
Відповісти
Ваш цинізм не доречний - усім щось потрібно "за бугром". Тепер люди працюють, торгують і навчаються за кордоном, і лікуються в принципі також. А на рахунок ваших слів про лизання скажу таке: від КаПістів навчились. Якось довелось бути свідком того, як Михаїл за упорядкування сільським головою колодязя дав подяку голові районного водоканалу... Ви ж таке називаєте задолизанням?
Відповісти
Колодязь то справа богоугодна. Для людей. А консул, та ще і католик, тобто ворог москальських попів, то зовсім інше. От взнає Кирило, огребуть хлопці по повній.
Відповісти
Хто такий з червоними гудзиками? Як його звати і який в нього чин?
Відповісти
"Свободівські європейці" зашевелились?
Жалкуєте що хтось вміє з людьми працювати, а хтось ні?
Відповісти
Личани живуть у Луцьку, а у Кривому розі живуть криворогИ. А Шпаки живуть у шпаківниці. Тож не дуріть людей пане "лучанин".
Відповісти
Личани живуть у Личанах
(https://maps.google.com.ua/maps?hl=uk&q=%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%BE+%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B8&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x472f6340d1d93583:0x8e0740f616696efc,%D0%9B%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B8,+%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&gl=ua&ei=wNK8UenIB8iP4gShwoHABQ&ved=0CCoQ8gEwAA)
Відповісти
"А консул, та ще і католик, тобто ворог москальських попів, то зовсім інше"
Розкажи тепер "пацріотам" як МП людей від Європи відвертає.
Відповісти
миллионы настоящих украинцев принадлежат Московскому Патриархату - факт неопровержимый...а вы полонизованные западэнцы отбросы...тьфу на вас!
Відповісти
Між іншим на заході також багато українців належать до УПЦ ( мається на увазі мМосковського патріархату)...
Відповісти
Саме так - прінадлежат... Краще і не скажеш.
Відповісти