Обмежили «апетит» рибалок: викрили двох волинян, які полювали під водою гарпунними рушницями

Обмежили «апетит» рибалок: викрили двох волинян, які полювали під водою гарпунними рушницями
На річці Турія поблизу села Комарове Старовижівського району двоє чоловіків порушували правила рибальства.

Про це інформує пресслужба Волинського рибоохоронного патруля.

Так, 29 березня рибпатрульні спільно з місцевими жителями викрили двох порушників, які полювали під водою гарпунними рушницями з перевищенням добової норми вилову.

Підводні мисливці встигли виловити 12 кг риби, чим перевищили добову норму на 6 кг. Збитки становлять 2 414 гривень.

На чоловіків склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ передали до суду для притягнення правопорушників до відповідальності та відшкодування завданої шкоди.

Довідкова інформація:
Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один виловлений екземпляр лина становить 119 грн, окуня – 17 грн, щуки – 340 грн.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Підводні мисливці не місцеві? спільно з місцевими жителями --- тими що сітками ловлять?
Відповісти
Полювали я так розумію у ночі і місцевим жителям заважали ставити сітки, бо, що місцеві жителі робили біля річки. Те що перелов то звичайно нехорошо, але вкожного таке було.
Відповісти
Нас було 2 ми Ковельські Думаю причини 3.перша що я порушив норму вилова трохи. друга що біля села стояло 3 дорогих сітки яких я по суті не трогав. третя що місцеві були на підпитку деякі в першу чергу сільский голова вели себе не адекватно! говорили що вночі плавати браконьєрство і взагалі підводна рушниця це браконьєрство.що мої документи це ліпа і все таке.. дяка Богу приїхав рибний патруль і все спокійно по закону вирішили. всім мисливцям побажання- там де місцеві не в адекваті краще не суньтесь та риба того не вартує хоча я плаваю не із за риби а в задоволення. тому що турія в Комарові дуже гарна під водою
Відповісти
Часто обпливаючи сітки не зачіпаєш їх бо ж це сітки місцевих і їм теж потрібно щось їсти. Хоча багато хто ловить рибу сітками не для власного вживання а на продаж. От таких "місцевих" і душить жаба. Колись на Хрінниках такі "місцеві" збирали раки з фарою вночі, а коли я одягнув костюма і заліз у воду то одразу припливли інспектори. От така в нас правда. І я сумніваюсь що їхні сітки будуть весь нерестовий період сухі...
Відповісти
Та про що ви люди? Де розум? Кого оправдовуєте? Як можна назвати рибальством коли ви підпливаєте і стріляєте не у звіра, а у рибину, вона спокійніша в сто разів.
Плюс рибина, не мала, а вона дає потомство яке не можна висловити на вудку, а ви ж захищаєте себе...
Я ловлю на фідера, так я кормлю її і зловлю чи ні, задоволення є, а ви пі****ми просто нищите велику рибу нічого не зробивши для її розведення, потрібно вас карати, я це постараюся відстояти.
Відповісти
Відповісти
Неук ти Микола не знаєш закону .. то по твоєму кроля тоже не вбивай бо він спокійний а за телятко взагалі пожиттево потрібно за грати. це спорт дядя! Це те саме задоволення що і тобі зайця пальнути
Відповісти
Неук ти Микола не знаєш закону .. то по твоєму кроля тоже не вбивай бо він спокійний а за телятко взагалі пожиттево потрібно за грати. це спорт дядя! Це те саме задоволення що і тобі зайця пальнути
Відповісти
Неук ти Микола не знаєш закону .. то по твоєму кроля тоже не вбивай бо він спокійний а за телятко взагалі пожиттево потрібно за грати це спорт дядя! Це те саме задоволення що і тобі зайця пальнути
Відповісти
Що за бред ви пишете?для задоволення 12кг настріляв якби не зловили то булоб скільки 40?напиши правду голота нехватає
Відповісти
Таке враження що всі вище не порушували ніколи норму вилова, бахнули хлопаки по 6 кг це не так і багато бракоши сітками по 200-300 кг за раз виймають я свідок сам таких ловив. а 6 кг це хароша жарьоха на 2 дня і юшка. Майте здоровий глузд бо зі сторони виглядає як зла завість
Відповісти
Про які норми ти пишеш якби вас незловили скільки кг ще влупили?голота річка ньому подобається.просто напиши правду недоїдаєш чи продаєш?
Відповісти
Таке враження що всі вище не порушували ніколи норму вилова, бахнули хлопаки по 6 кг це не так і багато бракоши сітками по 200-300 кг за раз виймають я свідок сам таких ловив. а 6 кг це хароша жарьоха на 2 дня і юшка. Майте здоровий глузд бо зі сторони виглядає як зла завість
Відповісти
А за сітки тих не штрафанули козлів?чи вони дань носять? Зрозуміло шо ліміт перевищили от і штраф .можє ума прибавить любітелям.
Відповісти
А за сітки тих не штрафанули козлів?чи вони дань носять? Зрозуміло шо ліміт перевищили от і штраф .можє ума прибавить любітелям.
Відповісти