В Україні створили партію, яку очолив Палиця

В Україні створили партію, яку очолив Палиця
В Україні утворили нову політичну партію – «За майбутнє». Її очолив народний депутат Ігор Палиця.

Установчий з’їзд нової політичної сили відбувся учора, 20 травня, повідомляють на сторінці депутатської групи «За майбутнє» у фейсбуці.

Депутати-мажоритарники, які входять до однойменної групи «За майбутнє» у Верховній Раді, представляють інтереси понад 4,5 млн виборців.

Дата проведення з’їзду – символічна. Рік тому Україна обрала нового президента, на якого суспільство покладало великі надії. Утім, як запевняють учасники партії, розчарувалося.

Партія «За майбутнє» ставить за мету об’єднання України і українців, наголосили учасники з’їзду.

У з'їзді нової політичної сили від Волині, окрім Палиці, взяли участь депутати-мажоритарники Степан Івахів та Ірина Констанкевич.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Депутат Ігор Гузь вже вступив в цю партію?
Відповісти
Звісно
Відповісти
Якщо там Ігор Гузь, то буде успіх. Його історія про це свідчить.
Відповісти
За чиє майбутнє ця партійка.Вже кроп згнив,потрібне нове "розводілово".
Відповісти
"Аверс" і "12-й канал", "Волинські новини" і "ВолиньPost" можна рахувати одним цілим? :)
Відповісти
Це колишні укропи-далеко не патріоти,підстилки Коломойського.
Відповісти
Філія Укропу?????? Стратегічна мета Палиці_стати повним феодалом Луцька!!!А вибори цьому є підтвердженням.Голвним завданням є_ вибрати свойого голову міської ради і по можливості пропхнути найбільше своїх кандидатів в депутати міської ради.Але Палиця в Луцьку вже не в тренді.Просто надокучив.
Відповісти
Усе логічно з огляду на політичні процеси в Україні. Однак правильна назва партії "За Коломойського". Упевнений, що це чергова "диванна" партія без майбутнього. На щастя, часи, коли олігархи рулили безроздільно і безкарно, проходять. Погляди людей потрохи міняються, змінюється Україна.
Відповісти
Де коментар?
Відповісти
прибічники коломойського гуртуються, щоб лобіювати його інтереси, куди не глянь все продажне.
Відповісти
прибічники коломойського гуртуються, щоб лобіювати його інтереси, куди не глянь все продажне.
Відповісти
А Рубльов ?
Відповісти
Правильніше назвати «За майбутнє І. Коломойського», принаймі, чесно було б.
Відповісти
Партію створили щойно після прийняття закону, який забороняє повернення Бені Приватбанку.
Відповісти
Партія створена щойно після прийняття закону про забооону повернення Привату Бені.
Відповісти