У центрі Луцька – акція «#СтопРеванш». ФОТО

У центрі Луцька – акція «#СтопРеванш». ФОТО
В обласному центрі Волині відбувається акція «#СтопРеванш».

Акція розпочалася о 14:00 біля Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

«Ми збираємось дати свою оцінку першому (і єдиному?) року правління Зеленського. Дати оцінку йому, його міністрам, його Єрмаку, його олігархам, його реваншистам, його корупції, його «реформам», його владі. Зеленський став монархом у демократичній країні. Йому належить і виконавча, і законодавча, і судова гілки влади. Він ставить міністрів та прокурорів, призначає силовиків та директорів. Він і відповість за них усіх», - йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Під стінами театру зібралися десятки активістів з плакатами.



Як відомо, подібні акції, присвячені річниці перебування Володимира Зеленського на посаді президента, відбуваються у столиці та 30 містах України.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Луцьк, акція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
зробили себе разом
Відповісти
Не густо..... в Порошенка мабуть гроші закінчуються
Відповісти
Колгосп організуваи - присилайте колгоспників ! Ну, президію бачу, - а де ж невдоволені мітингуючі багатотисячні маси ?
Відповісти
Реванш - це спроба сторони, яка програла, змінити результати поєдинку і відомстити за поразку в новому протистоянні. Тобто, реваншисти - це ті, які прийшли на театральний майдан. Тому ці "активісти" навіть не мають елементарного поняття, як назвати так звану акцію. Я не в захопленні від Зеленського і його політики і впевнений, що він залишить президентське крісло достроково і добровільно, а сюди прийшла сіра маса, купка людей, які заховалсь під масками і самі не знають, що хочуть. Такі люди дуже небезпечні. Зграя блатних і жебраків. Дивно, головним чином, дебелі, високі, міцні молоді чоловіки.
Відповісти
Ну взагалі то гасло #СтопРеванш вже має лунати на адресу Порошенка і Ко.! :))) Щось організатори явно попутали :)
Відповісти
Данильчук, Федік, Пирожик... Осетрина третьої свіжості.
Відповісти
Те, що ти бачив чи бачила біля театру насправді за гроші Тимошенко через Вітіва. Тому не варто гавкати на Порошенка. Він президентом не вдруге не буде, але і бабі Юлі президентської посади не бачити.
Відповісти
Міжнародний день шизофреніків!!!
Відповісти
Пирожик і Ко продались Палиці-Коломойському, а тепер верещать про реванш.
Відповісти
Кому б мені продатися? Вмію плавати через озеро, поставлю губернатора на коліна, візму і дам, зїм гамно олігарха.... Де записують?
Відповісти
Це все Москва робить. Вони хочуть зняти Зеленського, щоб правили Путіна люди
Відповісти
Дощ перешкодив акціонерам.
Відповісти
Скоро тут кометарів буле більше чим мітингарів. Ті мітинги то пуста трата часу.
Вождики збирають бонуси, потім лягають під якогось олігарха і швидко монетизують свій політичний ідеалізм, або стають вічними протестунами мітингарями.
Такі реалії. Однією гортанню всю роботу не зробиш... Хоча деякі політповії " хоч шось роблять"))) і не одну пятерічку.)
Відповісти
Зібралися всі бездельнікі і путінські васали пирожик, данильчук в інша огида міста.
Відповісти
А де коментар Пасивіст? Хазяїна обідив?
Відповісти
на майдан всі, на майдан! от тільки сша вже бабло не кидає.
Відповісти