«Волинь» обіграла команду з Ірану

Під час другого тренувального збору луцька "Волинь" обіграла іранський "Сепахан".

Цей клуб замінив раніше анонсований «Хайдука» з Хорватії, - повідомили у клубній прес-службі.

Іранська команда, яку тренує відомий хорватський фахівець Златко Кранчар, нині також готується до нового чемпіонату в Словенії. Відзначимо, що у минулому сезоні іранці посіли третє місце.

"Волинь" зіграла двома різними складами у двох таймах. Утім, це не вплинуло на загальний перебіг подій на полі. Лучани домінували впродовж всього матчу, але тільки одного разу вразили ворота суперника.

Цей гол було забито на 24 хвилині гри. Ерік Бікфалві розрізним пасом вивів на ворота одного з потенційних новачків команди, який перебуває у "Волині" на перегляді, й той з другої спроби добив м’яча у ворота іранців.

Впродовж матчу найкращі моменти у "Волині" мали Артем Щедрий, Петро Петрук, а Бікфалві традиційно небезпечно виконував стандартні положення. Утім, рахунок не змінився – 1:0 на користь українців.

Завтра вранці гравці "Волині" матимуть тренування, а увечері зіграють другий спаринг – проти австрійського "Штурму".