Переможці Параду наречених в Луцьку. ФОТО

Переможці Параду наречених в Луцьку. ФОТО
Володарем звання "Міс Наречена" ІІІ луцького Параду наречених стала Мирослава Гутовська.

Таким було рішення журі конкурсу, - повідомили організатори.

В інших номінаціях перемогли:
"Міс Ніжність" - Алла Гаврилюк,
"Міс Спокуса" - Аліна Шабада,
"Міс Епатаж" - Ольга Лактіонова,
"Міс Фантазія" - Анна Дідух,
"Міс Старанність" – Ольга Охремчук з дочкою Христиною,
"Міс Оригінальність" – Тетяна Митчик з дочками Марією та Анастасією,
"Міс Елегантність" - Юлія Сурулевич.

Автором кращого макіяжу назвали візажиста Ірину Бондаренко, а найкращу зачіску зробили в салоні краси "Наталка".

Нагадаємо, ІІІ Парад наречених в Луцьку відбувся 30 червня. Участь в ньому взяли приблизно півсотні дівчат.

Також пропонуємо переглянути фото з заходу, які опублікував на власній сторінці в соцмережі Вконтакте весільний фотограф Олександр Заплацінскі.








Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Красіво!
Відповісти
"Кому и кобыла невеста"(с)
Відповісти
А помоложе невест не нашлось? Все с детьми пришли?)))
Відповісти
У цьому плані ПАРАД є своєрідним віддзеркаленням наших суспільних реалій. Адже багато одиноких мамочок, обпікшись один раз, намагаються таки знайти достойного супутника життя.А білі сукні допомагають навіювати певний настрій у сірих буднях.
Відповісти
Шерше ля фам. Шукайте жінку. А жінок залишилось так мало...
Відповісти
Не помоложе, а справді гарних. Бо на вулицяз стільки гарних дівчат, а тут - майже одні царівни-жаби...
Відповісти
а зозулю жаба душить)
Відповісти
Багато дівчат напевно вбухали купу бабла у весільні сукні. Шкода, що таке добро тепер в шафі пилюкою припадає. От і вирішили "тряхнуть старіной"
Відповісти
Парад вийшов дуже неординарним і енергетично підзаряджуючим.
Дівчата, на майбутні паради не бійтеся екпериментувати - ви сучасні, дуже гарні і привабливі!
Відповісти
Ну і мудаки ж коментувати беруться! Захід суперський танець був суперський і головне учасниці були чарівні моя малеча аж вижжала від задоволення коли бачила стільки принцес))) Дякую що взяли участь! )))))
Відповісти
Став коми і крапки. А то зовсім не зрозуміло стає. Х(
Відповісти
Що за "Міс Срокуса"?
Відповісти
четверта з верху шикарна!!!
Відповісти
Таки да! Правда мало не повипадали у неї "прикраси")
Щось таке є...Жіночність, не тоща як палка, і не огрядна що не оббіжиш. Саме те що треба!
Відповісти
Читаю коментуючих і дивуюсь... Нічого в місті не робиться погано, щось робиться також погано... Прикро за людей, які не підтримують ініціатив міста та області в плані виставок, фестивалів, презентацій і т.д. Самі нічого не роблять тільки обливають все брудом, а самі навіть можливо і незнають скільки 2+2 буде. Прикро...
Відповісти
Підтримую 100%! Те погано,се погано. Цікаво було б побачити, що ті критикани самі б зробили геніального...
Відповісти
ні...міс спокуса - це білява дівчина...вона була ще з донечкою(блакитна фата).а та в кого чуть "прикраси не повипадали" це міс фантазія ))
Відповісти