Страшна аварія на Волині: загинули діти. ФОТО

Страшна аварія на Волині: загинули діти. ФОТО
На дорозі між Луцьком і Ковелем сталася аварія: легковий автомобіль зіткнувся з вантажним, через що загинуло троє людей, серед яких 5-річна дитина.

Трагедія сталася у суботу, 6 липня о 19:15 поблизу села Брище Рожищенського району на автодорозі Доманове-Ковель-Чернівці, повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Легковий автомобіль ВАЗ-21099 зіткнувся вантажним автомобілем «МАН». Загинуло троє, серед яких 14-річна і 5-річна дитини.

За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, смерть
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
http://www.youtube.com/watch?v=CHed4vz13J0
Відповісти
всех убивать в этом селе
Відповісти
Дороги в жалюгідному стані, даїшники свою справу не роблять а лише займаються здирництвом, водії права купляють. Ось вам наслідки.
Відповісти
До чого тут дороги??? На Ковель трасу відремонтовано повністю. Сам нещодавно переконувався! Їздити треба аккуратно. Є золоте правило "НЕ ВПЕВНЕНИЙ, - НЕ ОБГАНЯЙ!" А на фото факт невдалого обгонного маневру!
Відповісти
якщо ви рахуєте що до Ковеля нормальна дорога, то ви напевно не бачили нормальної дороги.
Це як в анекдоді: дорог не відєл, но джипом проехать можно.
І попереду металолома, що це? яма?
Відповісти
Порівняно з дорогою на Горохів, на Ковель ще дуже нормальна дорога! Ямок немає - 100%. Треба їздити, дотримуючись правил та швидкісного ліміту і тоді все буде добре, яка б дорога не була!
Відповісти
А в порівнянні з Київ -- Ягодин?
Дороги місцевого значення у жалюгідному стані.
Відповісти
на Горохів давним давно нема дороги.
Відповісти
Рома, проедь по маршруту Франковск-Перемышляны-Буськ и ты поймешь, что на Волыни есть дороги.
Відповісти
Можна рівнятись і до Афганістану. Але щоб зрозуміти що в нас нема доріг, досить перетнути польський кордон.
Відповісти
То ж перетинаю раз на місяць, я порівнюю з ненькою.))
Відповісти
тоді так... Порівнюючи з львівською чи рівненською областями, в нас дійсно "дороги" кращі.... Але їх просто не існує порівнюючи з Польщею...
Відповісти
то та яма наврядчи немає відношення до дтп.
просто вона потрапила в кадр

просто хтось з водіїв мабуть не правильно виконував обгін
Відповісти
То якщо дорога не у відповідному стані, то мабуть таки краще їхати повільніше.
І причому тут ДАІшники до стану доріг...?
чи вони мали за тим вазом їхати, чи за маном, щоб не сталося трагедії?
всі знають що біля ДАІшників швидкість скидають до 60-80 (деякі переляки на 40-50 км\год можуть скинути, що іноті деж може створити аварійну ситуацію), а далі собі прибавляють до попередньої 80-120, залежно від того хто як їздить.
Щоб говорити "водії права купляють", треба знати всіх водіїв.
Наврядчи у водія МАN-а куплені.
Не знаю як там з ВАЗом, але думаю що так само.
Відповісти
Я з своєї групи був єдиним що не башляв за права.
Відповісти
То не яма, а наслідок, напевне, невеликої пожежі авто і її гасіння. Бо поруч авто була біла пляма від використаного вогнегасника. Ям в цьому місці не було... Швидше за все - дуже невдалий обгін...
Відповісти
Я їх знав.сьогодні похорони були ..дуже шкода
Відповісти
http://vk.com/id114759754 - ця дівчинка
Відповісти
так мар*яна дуже класна подруга було я просто повірити вце неможу
Відповісти
Ехал прямо за ними: судя по поведению машины - она, либо уснула, либо ей плохо стало, машину кидало от обочины к обочине....
Відповісти
Я за нею їхала моя машмна їхала зразу за нею була вона на великій швидкості мою машину перегнала..і справді машину сильно хитало і кидало по дорозі.
Відповісти
шкода їх дуже..щей швидка їхала дуже довго!
Відповісти
Це страшне горе, батько втопився два роки назад, одна дитина померла бо була хвора, осталось трьох і всі загинули.
Відповісти
Какое горе. Соболезнования родственникам.
Відповісти
у загиблих і родичів небуло лише тьотя,а всі інші загинули,це дуже велика втрата,я їх знала вони заслуговували на життя!
Відповісти
Родичі в них є, батьки загиблої проживають у Рожищах. Це страшне горе для них, ще й онуків поховали!
!4-річна дочка загиблої завжди казала, что мама дуже швидко їздить, мабуть відчувала, що може статися трагедія!
Царство їм небесне!!!
Відповісти
да шкода так все ці дороги коли їх вже поремонтують
Відповісти
так,так..дороги жахливі, саме через дороги гинуть люди.

Відповісти