«Волинь» завершила збори перемогою

В останньому матчі другого тренувального збору в Словенії луцька «Волинь» перемогла.

Лучани здолали команду першої словенської ліги «Шампіон» із міста Цельє з рахунком 3:0, - повідомили у клубній прес-службі.

Перші голи у поєдинку забивалися ймовірними новачками команди. Вже на 10-й хвилині один з них віддав пас у розріз на другого й після сильного удару в ближній кут рахунок став 1:0 на користь «Волині». Перевага лучан у першому таймі була беззаперечною, адже словенці не змогли бодай раз пробити по воротам.

На початку другого тайму рахунок подвоївся – простріл Романа Карасюка замкнув ще один новачок «Волині». Карасюк ще раз вдало асистував партнерам і наприкінці матчу – після його подачі ударом головою відзначився Віталій Приндета – 3:0.

Після цієї перемоги сьогодні увечері «Волинь» вилітає з Відня до Києва й вночі повернеться до Луцька. Наступного тижня команда в Луцьку готуватиметься до стартового матчу нового чемпіонату проти київського «Динамо».