Стильний Луцьк. Портрет дня: Оля Тостер

Стильний Луцьк. Портрет дня: Оля Тостер
На вулиці повз нас проходять тисячі людей. Кожен – по різному одягнутий. Але з маси вирізняються ті, хто дбає про стиль, для кого одяг – не лише засіб захисту від холоду і прикривання частин тіла.

Нова рубрика «Стильний Луцьк» на ВолиньPost щодня розповідатиме саме про таких людей. Для них одяг – це частина власного «я», спосіб комунікації зі світом, а власний стиль формується далеко не за принципом «одягнув, що чисте і випрасуване».

Героїв рубрики ми шукатимемо просто на вулиці: виходитимемо «на полювання» і будемо шукати стильних людей.

Героєм рубрики може стати кожен, незалежно від віку чи статі. Єдина умова - учасник повинен одягатися зі смаком.

Будьте стильними – і ви можете стати героєм наступного дня.

* * *

Оля Тостер, 20 років, студентка, модель.

Її неможливо не виділити з натовпу. В очі відразу впадає рівна і впевнена хода, безліч оригінальних аксесуарів, заправлена у джинси футболка і рожева шапка. Абсолютно нетиповий вигляд для мешканки Луцька.

Тож, коли ми натрапили на цю дівчину, були приємно здивовані.

Оля розповідає:

"Зазвичай я одягаюсь на секонд-хенді. Тільки там можна знайти хороші брендові речі за нормальною ціною. Дещо купувала за кордоном. Наприклад, окуляри знайшла на китайському ринку, коли була в Шанхаї. Коштували мені всього 5 доларів.

Важливо, щоб одяг був зручний і головне, щоб подобався. Найзручніше взуття, як на мене, - це Dr. Martens і Converse. Мартінси надійні, можна ходити в будь-яку погоду і все одно житимуть довго. Деякі аксесуари роблю сама.

Довіряю перевіреним і економним брендам - H&M, Forever 21, Top Shop, OVS, Mango, Levi's.

Найдешевша покупка - рожева шапка за 4 гривні".

Секрет оригінального стилю від Олі Тостер: "Якщо в людини є смак, то їй не потрібні жодні секрети".

На фото:

Футболка - Н&М, джинси - Denim, взуття - Converse; рюкзак, шапка - невідомо (знайдені на секонд-хенді); ланцюжок, перстень - H&M.




Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото автора

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 98
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На що дивляться її батьки? Деградація молоді... Піддослідна собина - жіночої статі... Мізки: трафовані дишевою слабоалкоголкую та вдиханням тютюну... Світогляд: секонд-хенд, танці, хлопці, слабоалкоголка та тютюн... Місця відпочинку: парки, сквери, Меморіал Слави, підїзд, прибудинкова територія будинків...
Відповісти
бабо, шо то ви в тому інтернеті сидите? бігом на город! жуки бульбу догризають!)
Відповісти
Бабо, это далеко не самый худший вариант. И с мозгами у нее порядок.
Відповісти
Люди зі здоровим глуздом при +25 градусів, шапку не одягають....
Відповісти
))) вдягають, щоб голову не пекло
Відповісти
Я думаю, що таку шапку треба вдягати коли мороз... а для того щою в голову не пекло є бейсик... Або щось не таке тепле...
Відповісти
Ой, вибачте, то мені внук заважав думати. Я ж насправді толерантна бабуся. Я дозволила внуку вухо пробити
Відповісти
Ті в кого з мозгами впорядку літом в зимовій шапці не ходять.
Відповісти
А ось і не обов'язково!
А щодо стильності... Ну "на вкус и цвет"...
Відповісти
Фоткали чем? самым дешевым "тилифоном"? Идея неплохая, посмотрим...
Відповісти
надалі якість фото буде в порядку.
Відповісти
Нє шоб чимось норм зайнятись, так парашку всяку тулиш!!!
Відповісти
о, від4уваю, що цю рубрику будуть жостко обс**** всілякі задроти і занудні люди. Сергію, тримайся, і не зважай на тупі коменти. Ідея - супер!

Дів4ина - цікава і справді стильна.
Відповісти
погоджусь з "на вкус и цвет". Ясно, що вас привабила тільки шапка, бо (як на мене) нічого особливо стильного тут немає, в Луцьку повно людей, які вдягаються набагато оригінальніше. А за секонд +
Відповісти
"Абсолютно нетиповий вигляд для мешканки Луцька"- ви що смієтесь? а типовий це який? Вишиванка і широкі джинси?
Відповісти
Нетиповий, мабудь той хто в шапці в придуркуватих штанях і обовязково з рюкзаком...
Відповісти
Нє. то я не права була. Вибачєйте стару
Відповісти
2M-tech ,скинь ссилку на своє фото.
Цікаво як ти одягаєшся.

Відповісти
Лише один образ, при цьому особливо не вирізняється. Дівчинка гарна, шикарне волосся.
Відповісти
Гарна дівчина. Комарять ті, які по місту входять вдягнуті як на пляжі. Особливо, коли там і глянути немає на шо...
Повинна бути хоча б якась скромність в людей.
Відповісти
о, так! полішуки в сімейних трусах і китайських стоптаних тапочках з чорними носками, в майках, з барсєтками - оце обличчя нашого міста! а ше сємочкі - поплювать і отримають массу есетичного задоволення!
Відповісти
Це ваш стиль життя?
Відповісти
Вдягаюся точно не так як ви-підарська молодь в зелених чи жовтих вузеньких штанах, а ще ці придуркуваті зачіски в хлопців, і бряскальця на руках якісь)))
Відповісти
Гума якась в якій 3 негри померти вспіло)))
Відповісти
100 пудов... щей фото галімі, щоб поношеність одежі менше було видко...
Відповісти
Рубрика цікава. Але за гуму - мінус. Як на мене краще якісне, аніж ношене невідомо ким. Й за нормальну ціну найти одяг можна не тільки в "секонадах".
Відповісти
Це ж мені цікаво, де можна дешевше ніж на секонді вдягнутися? На базарі? Чи в Буратіно?
Відповісти
ти чо під Бабаю Пріською пишеш
Відповісти
Тако. а ну взєв книжку в руки і йди читай. Шо там вчителька в школі на літнє читання задавала? Щоб прочитав 100 сторінок.

Всьо. Шуруй. І комп'ютера мені остав з інтернетом.
Відповісти
Хто шукає, той знаходить. А мені перед очима досі коліжнака, яка після платячка з секонду покрилась висипкою, від якої, власне, довгенько лікувалась. Й даний предмет одягу вона після покупки вдома ще й прала засобом, від якого у неї алергії ніколи не було. В "долині дурнів" ще ніколи не була. А на ринку можна знайти доволі не погані речі.
Відповісти
На ринку нормальні речі?аххахах не сміши.я вже уявляю як ти виглядаєш.стильно і оригінально напевно.а дівчина доволі класна.
Відповісти
То вона шлямбуром лисину приховує...
Відповісти
А тоді дідо Кеп не встидно таке писати. На голові волосся менше як в Гомера Сімпсона
Відповісти
наскільки я зрозумів, цю рубрику варти читати зарати коментів!))
Відповісти
таки ти правий....
Відповісти
літо, шапка, те що треба :-)
Відповісти
Деградація молоді...
Піддослідна собина - жіночої статі...
Мізки: трафовані дишевою слабоалкоголкую та вдиханням тютюну...
Світогляд: секонд-хенд, танці, хлопці, слабоалкоголка та тютюн...
Місця відпочинку: парки, сквери, Меморіал Слави, підїзд, прибудинкова територія будинків...
Відповісти
Підтримую на 100%
Відповісти
Ой, знову той бісів внук. він в мене ментом хоче бути і пише всіляку дурне, то ви уваги не звертайте чесні люде.

Гарна собі дівчинка, в мої роки таких не було, але то коли було. Хай їй пан Біг дасть си здоров'я.

А ви люде добрі не звертайте уваги на то що пишуть під моїм ім'ям. то все від лукавого
Відповісти
ау ти шо там піді мною пишеш????Деградація молоді...
Піддослідна собина - жіночої статі...
Мізки: трафовані дишевою слабоалкоголкую та вдиханням тютюну...
Світогляд: секонд-хенд, танці, хлопці, слабоалкоголка та тютюн...
Місця відпочинку: парки, сквери, Меморіал Слави, підїзд, прибудинкова територія будинків..
Відповісти
Ти бач, не послухав мене. А ну туйво бери книжку читай а то віником зара як нажену по спиняці
Відповісти
Ну гарненька дівчина, волосся бомба.
Але до чого це все????
Особливо та шапка, тиць пиз...ць)))
Давайте я натягну ушанку літом, і вперед мене фоткати усі, я бомба Луцька....
Відповісти
Це точно.... Жовта шапка, червоні штанці білі кеди пара трійка біжутерії і ви СТИЛЬНИй.
Відповісти
Ой, що сі робе. Клавіатура сама пише. От дурний кумпютєр
Відповісти
Ще! І будь-ласочка не самих лише хіпстерів. Звертайте увагу на всі стилі одягу.
Відповісти
Покажіть сучасного молодого чоловіка: в рожевих шортах "в ромашу" чи "в пальмочку", в брудних поношених сандалях без шкарпеток і з ведмежачими нігтями на ногах, з животом 56 -го розміру і семиденною щетиною.
Відповісти
Так собі, шо небудь, з претензією на стиль
Відповісти
Нє, панянка гарна і коси чудові.
Відповісти
ой гарна, але що не будь, сучасна молодь без планів на майбутнє
Відповісти
...а китайські тапки+довгі чорні шкарпети+шорти=стильно?
Відповісти
якщо це тепер називається СТИЛЬНО, то чи то я, чи то лижі не їдуть...
смаку немає, і це факт..
Відповісти
смішна
Відповісти
Стильна дівчина що тут скажеш. Хіба що наш менталітет поліській заважає таким людям. А може просто заздрять.
Відповісти
що виходить, Полісся ходить в класиці і в стилі кежол...а це не ясно шо - справжній стиль?
Відповісти
а була б без шапки це що за стиль?
Відповісти
Якщо це модель, то я пілот Шатла.
Типовий школотрон
Відповісти
Якби ця Оля Мікроволновка зняла б з себе ці гонучі, а одягла б веселе легеньке літнє плаття, чи файний сарафан, радувала б око, а так 20р стукнуло, а в голові 14, нажаль...
Відповісти
ПАДРУГ І В НОВИНИ.. ХАХАХА
Відповісти
"Ахаха" - єдина реакція на коментарі.Люди , чого ви біситесь?Чого вчепилися до тієї шапки?Дівчина одягнута стильно,шапка додає своєї родзинки і довершує її лук!Знайшлись мені тут справжні знавці стилю і моди.Заглянути б у ваш гардероб,то там нічого певно й немає хорошого.Лише ринок, у чому ходить усе місто.Дівчина не боїться виділитися з натовпу і проявити себе у своєму стилі.А ви , заздрісні і необтесані балвани, ходіть далі у своїх рожевих спідницях до підлоги.Вона знайшла себе у модельній сфері, що тут поганого?Вона у свої 20 подорожує і працює, доки ви сидите і протираєте свої штани за безглуздими балачками.Дівчина стежить за собою,на відміну від вас,жирних,смердючих потом на весь транспорт сірих мас.А ще люди, які до Європи хочуть.Зазвичай одяг на секондах з Європи.Речі на секондах і стоках мають більше плюсів, ніж речі на ринках.На секондах можна знайти речі від відомих брендів і у хорошому стані.А ви ж напевно усі такі багаті та стильні, в бутіках речі купуєте?А ні,звісно...ваша мода це ринок.В чому ходить усе місто - в тому і ви.Коротше, нерозумні ви люди.Вам би тільки обісрати людей, які щось роблять краще за вас.Заздрість вас погубить.
Відповісти
Хотіла сказати, що мені 25 я працюю, одягаюсь в сучасний діловий стиль, маю вагу 55 кг, займаюсь спортом подорожую маю родину маю дитину.
Ти таких людей відносиш до смердючих жирних сірих мас в маршрутці? А дивакувата худюща дівчинка яка одягається як наркоманка це ікона стилю яка слідкує за собою?
Відповісти
Що поганого в її дивакуватості ?Худюща ?Ви бачили її вживу?І до чого тут наркоманка?
Відповісти
дитя скільки тобі років? чим ти займаєшся? в школі вчишся?
Покажи мені нормальну зі здоровими мізками дівчину 20 років яка так вдягається?
Відповісти
А, і ще хотіла б додати.Вже рожеву шапку обісрали, то і до Нескажу дібрались ?Закрийте свої роти.Людина заробляє на цьому гроші.Тому будь-яка тема це для нього лише в плюси.Кожен заробляє так , як може.Тим більше йому це подобається. Та і вам нові теми щоб кудись виплеснути свою ненависть та заздрість, до людей,котрі щось можуть і досягають.
Достали, що за народ..Барани.Будьте милосердні та добрі один до одного!Не судіть і не судимі будете!
Відповісти
"Погляди сюда, сынок, -
Учит краба мама, -
Ты ползешь куда-то вбок,
Надо ползать прямо".

"А сама ты как ползешь?
Тоже - мастерица!"
Каждый всех учит хорош,
И никто - учиться.

Феликс Кривин
Відповісти
Ой, коротше село рулить. Як не чипур людей луцьких все рівно вони полішуки смердючі.
Відповісти
сто пудов
Відповісти
Ти закликаєш не судити, а сама зневажливо осуджуєш сірі маси, чи як їх ти назвала. Безпантово якось ведеш подвійну гру.
Малолєтка ця, надіюсь, переросте свій пубертатний вік, коли виділяються не розумом, здібностями, а купкою яскравих тряпок...
Відповісти
Підтримую на всі сто!
Відповісти
фак, чілавєкі, якого чорта ви обсираєте дівчину? чому вона безмізка і малолітка? ви з нею спілкувались? чорт забирай, ви що з нею на брудершафт пили, щоб зараз із знанням справи казати, що вона нерозумна курка, яка ганяється за яскравими тряпками?! ні, я не її подруга, я навіть її не знаю, просто мені огидно, що ви тут накинулись на ні в чому не винну людину. до неї на вулиці підійшов журналіст і попросив розповісти про свій одяг. ОДЯГ. вона що, вам про Гегеля мала кинутись розповідати, чи про мистецтво? звідки ви взяли думку про її інтереси - клуб, слабоалкоголка, секонд тд?
Відповісти
Найсмішніше те,що ви всі переважно знайомі між собою.Це ж Луцьк.Десь та й бачили або чули.
Якби відразу б скидалась ссилка на вас у соц.мережі,думаю більше половини коментарів не було б .

Дозволяю мене застрати..)
АХах
Відповісти
Для меня, эта девочка уже умненькая, лишь потому, что не кинулась в комментах сраться с местными жлобами, что неоднократно делали всякие "красавицы" и участницы различных конкурсов на страницах ВП. Молодец, так держать, Оля Тостер. (А Тостер это фамилие такое?:)))))00))))
Відповісти
ні, це псевдонім))
Відповісти
А мені вона на наркоманку схожа. Дуже худа і таке враження ніби це манекен. Ой, ну зовсім погане враження складається, дивлячись на цю істоту.
Відповісти
Повністю підтримую
Відповісти
На вулиці повз нас проходять тисячі людей. Кожен – по різному одягнутий. Але з маси вирізняються ті, хто дбає про стиль, для кого одяг – не лише засіб захисту від холоду і прикривання частин тіла.
Нова рубрика «Стильний Луцьк» на ВолиньPost щодня розповідатиме саме про таких людей. Для них одяг – це частина власного «я», спосіб комунікації зі світом, а власний стиль формується далеко не за принципом «одягнув, що чисте і випрасуване».

З Ваших слів я розумію, що якщо молода особа одягається нормально (неважливо секонд базар чи брендовий магазин), наприклад в діловий стиль, а не як малолітнє-чудочадо, то вона без смаку, і в неї не має власного Я????
Відповісти
ні, стилі будуть різні. те, про що ви говорите дивіться тут
http://www.volynpost.com/news/16955-stylnyj-luck-portret-dnia-yurij-polozhevec
Відповісти
Ви мене не зрозуміли...
Але з маси вирізняються ті, хто дбає про стиль, для кого одяг – не лише засіб захисту від холоду і прикривання частин тіла.
Вона дбає про стиль? Який стиль?
Ви просто некоректно написали, я думаю що я не одна одна, яка зрозуміла, що всі просто вдягаються в чисте випрасуване, а дівчинка з секонду з рожевою шапкою в липні місяці це стиль...
Відповісти
Ото дівчина вдягнулася! Та якби у мої часи, хтось літом шапку на голову нап'ялив - покрутили би біля скроні пальцем. А шо це за псевдонім такий "тостер"? А по-батькові твоє як "Кавоваркіна"? Нащо ти, дівчино, красу ховаєш? Вдягнула, щось би таке гарненьке, що би підкреслило фігуру, а то розтягнута футболка і окуляри на пів-обличчя. Волосячко гарненько би прибрала, підрізала акуратно кінчики, очки і вії нафабрувала - була би красуня! А чого очі ховати під окулярами? Може там у тебе фінгал? Ой, бідолашна, хто ж це тебе так?
Відповісти
нет, ну вот странно. рубрика вроде как заведена с целью ПОКАЗАТЬ стильных людей, да? вижу два ключевых момента:
первое. автор рубрики. в данном случае именно он делает выбор, кого пригласить в качестве модели, и выбраный им образ - это по ЕГО мнению СТИЛЬНО.
второе. я бы сказала, исходящее из первого.если люди берутся за такое дело и рубрика для ПОКАЗАТЬ, а далее.. - оценить, обговорить, согласиться или не согласиться с предложенным, значит и автор, и модель должны быть готовы как к похвалам, так и к критике.
и заступательства типа "ну что вы накинулись на шапку, кеды и что там еще" тут немного неуместны. наоборт, здесь мнений может и должно быть как угодно много. как выражены? - корректно или не очень? - это уже другой вопрос. но это уж кто на что горазд. будем надеяться на лучшее. поскольку рубрика обещает стать интересной.

УДАЧИ!)
Відповісти
приємно бачити такі коментарі.рідкість)
Відповісти
підтримую, і вношу пропозицію ще писати марку білизни + фото
у дівчат під одягом можна знайти таку ж саму дорогу білизну (надіюсь хоч не з секонду), як і весь одяг що поверх..так що хлопці і дівчата тримайтесь, буде пеклооооо
Відповісти
что касается лично меня - мне не нравится. не сам образ как таковой, образ молодежный и имеет место быть. но в одежде - ничего особенного. я отметила здесь только кеды(неплохие), аксесуары(хорошие). но ВОЛОСЫ - ШИКАРНЫЕ! ))
Відповісти
Наступним нехай буде Шева, він точно не менш стильний, також альтернавно мислячий, вцілому достойний кандидат.
З нетерпінням чекаю
Відповісти
Хочу порекомендувати героїні ще дікілька речей на літо, щоб завершити її образ: райтузи, махрові шкарпетки, валянки.
Відповісти
Большинство комментариев в стиле : " Любк, а Любк.. - Деревня!"
Відповісти
Нормальна дівчина. Але з маси не дуже видиіляється.
Відповісти
а шапку літом носити отстойно (тебе ще зима непопустила)
Відповісти
Стиля не увидел...
Відповісти
дівчина має бути сексуально одягнутою, а тут ніякої сексуальності не побачив, по одягу, як підліток.
Відповісти
стадо баранів
кожному своє
гарний одяг
Відповісти
Гарна рубрика!Продовжуйте,звичайно будть обсирати рызны мудаки
Відповісти
Ваша думка,для неї пусте місце,плювати таким людям ,як вона на думку простих смертних!))
Секонд чи перші лінії світових брендів це все неважливо,головне,що не базар!!!
А всі ультра моднікі в діловому стилі,з дітьми,чоловіками і катлєтами,живіть собі і не псуйте собі карму такими дешевими і пустими коментами,ідіть в парк погуляйте себе покажіть,а і не забудьте одягнути свої кращі тряпки з варшавкі чи юванту)))
Відповісти
а чим це вам базар не довподоби?
Відповісти
Базар це ацтой!!!!
Відповісти
А ви де свої речі купуєте?
Відповісти
какие же лучане проницательные! лишь по нескольким фотографиям, увиденным в Интернете, так точно и детализировано могут рассказать об интересах человека и даже местах, где он проводит свой досуг.
в свою очередь, я тоже попытаюсь, как и предыдущие комментаторы, побыть 2 минуты Вангой и сделать некоторые выводы о них же. без понятия, конечно, кто из этих критиков где гуляет и что при этом употребляет, но в чем почти уверена - так в том, что большинство высказавших свое негодование "демиургов стиля и моды" в лучшем случае одеваются невзрачно, не привлекая никакого внимания. в худшем - носят какое-то, выражаясь вашим же, знатоки, языком, китайское некачественное говно.
конкретно о девушке: одета хорошо, просто и со вкусом. выглядит это, между прочим, получше и подороже, нежели ювантовские и базарные тряпки.
п.с. с Олей Т. я не общаюсь, хотя лично и знаю, так что нет смысла писать, мол, я защищаю подружку. вот так)
Відповісти
вот действительно стильный человечек.
не только для статьи, а постоянно.
что не встретишь всегда чем-то удивит или порадует.
Відповісти
Де можливо купити Конверси в луцьку?
Відповісти