У Луцьку пікетували облдержадміністрацію: підтримували «повстанців Врадіївки». ФОТО

У Луцьку пікетували облдержадміністрацію: підтримували «повстанців Врадіївки». ФОТО
Майже сотня людей 9 липня близько 10 години зібралася перед приміщенням Волинської обласної держадміністрації у Луцьку, підтримуючи протестувальників з села Врадіївка.

Пікет організувала ВО «Свобода», тому більшість присутніх – симпатики політичної сили.

Як відомо, в ніч на 27 червня поблизу Врадіївки, що у Миколаївській області, зґвалтували і жорстоко побили Ірину Крашкову.

У цих злочинних діях підозрюють міліціонерів. Жителі селища повстали проти міліцейського свавілля. Учасники протесту у Луцьку підтримували не лише жителів Врадіївки, а й виступали з критикою влади і міліції.

Присутні тримали плакати з гаслами «Свавільній владі відсіч громади», «Зупиніть свавілля – припиніть війну», «Воля нації проти сваволі режиму» та інші.

Перед пікетувальниками виступали народний депутат Євген Мельник, депутати Волинської обласної ради Святослав Боруцький та Олександр Пирожик.

«Події у Миколаївській області – це не поодинокий факт свавілля влади, міліції. Те, що відбулося у селищі Врадіївці – це результат діяльності цієї олігархічної влади, яка є в Україні. Якби була нормальна демократична держава, то до відповідальності притягнули би працівників правоохоронних органів», - зазначив народний депутат.

Він каже, що «свободівці» вирішили пікетувати саме Волинської ОДА, а не управління МВС області, оскільки завжди «вказівки до дій йдуть з гори», тобто з владних кабінетів.

Нагадаємо, що завтра, 10 липня, біля обласного управління УМВС України відбудеться акція протесту. Організатори заходу - громадська організація "Іскра" - закликають людей підтримати їхню акцію, яка спрямована на підтримку повстання у селищі Врадіївка.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: пікет
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 71
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
алкоголіки повиступали-народ подрімав
Відповісти
сьогодні Клімчук вип'є багато алкоголю оскільки буде святкувати день народження свого царя Віктора Януковича
Відповісти
А ти випий за свого царя Тягнибока)
Відповісти
А ти підрахуєш скільки він "вип'є"? Краще не пі...лікай "розумник"!:)
Відповісти
Так як ваш Вітів бухає з Боруцьким то хрєн підрахуєш)
хіба що по пустих пляшках що валяються під офісом можна приблизно прикинути
Відповісти
Просто крім старих бабульок цих неуків-алкашів ніхто не хоче слухати
Відповісти
за вас, адже ті старенькі хоч чимось цікавляться.
Відповісти
а если бы тебя менты изнасиловали как эту девушку?
Відповісти
пралєтарські тєми в "лучсранки"..доступно для певних категорій..
Відповісти
пролетарські тєми піднімає "лучср..н.ка".простота душевна вбиває..відчувається школа парторга ще того.як там при щербітскому зажигала з вожаками трохи?
Відповісти
Народ!!!!!!!!! Врадіївка - заказна акція!!!!!!! Зрозумійте ВАС використовують для свого ПІАРУ!!!!!!!
Відповісти
Що ти сказала б, якби тебе мусора згвалтували та побили до півсмерті? Що ти за людина?
Відповісти
А може й мала б за щастя. Мені вже за ... Не скажу.
Відповісти
то поїдь дурна предстаріла бабо до Врадіївки і всім там дай, а ще краще зроби круїз по всіх відділах міліції і буде щастя і тобі і жінок мо гвалтувати перестануть
Відповісти
А ви впевнені у тому, що вона сама не давала або просто спровокувала??? Згадайте Макар!!!
Відповісти
Ну як ви пишете люди???
Навіщо образи?
А ти розумна що так пишеш?
Відповісти
Мене не будуть гвалтувати, вночі треба спати, а не на вулиці лазити маючи ДІТЕЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
22.00 - це ніч? У мене мама зі зміни пізніше поверталась. І по вашому в ночі гвалтувати можна??? Не гнівіть Бога, Йому не платять!
Відповісти
Мене не будуть гвалтувати, вночі треба спати, а не на вулиці лазити маючи ДІТЕЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
її в день згвалтували, між іншим.
і не заікайся у нашій країні ніхто не застрахований від ментовского беспредела і таке може статися з кожним
Відповісти
На все воля Божа... Дома стеля може впасти...
Відповісти
між іншим той хто попіарився на цій акції-то це тільки твій яник. нібито він такий добрий цар і наказав розібратися і всіх винних покарати. а таке відбувається по всій країні...
Відповісти
апуть-аби не били!до майора дрижака-откритого для спілкування її.провірим хто заказний.і чи використає її для піару він.
Відповісти
ти. дурба, бачила ту дівчину? Ну й уроди....
Відповісти
КЛОУНИ,,,,
Відповісти
тоже в райвідділок.провірим на профпригодність якийсь херсонський чи луганський..
Відповісти
Ці нездари нічого практичного не можуть зробити, незважаючи на депутатські повноваження, от трапився їм зручний момент на чужому горі зробити собі піар.

А що ви депутати зробили для того щоб попередити подібні вчинки міліції? правильно нічого....
Відповісти
Боруцький а чого ти російською пишеш? шифруєшся чи може продався москалям?

P.S. пам'ятай матюки роблять з тебе москаля )
Відповісти
Одна пенсія стоїть на мітингу, оце дійсно революційний актив, з такими зробиш революцію і повалиш бандитський режим)))))

корвалолчику не забудьте закупити, а то половина особого складу недотягне до революції)
Відповісти
молоді мало...(
Відповісти
Скажу більше, її там практично нема крім штатних працівників
Відповісти
Ну що тут сказати? Ха-ха-ха :)
Відповісти
Одні баби і діди. Коротше, ті, кому, як завжди, вдома не сидиться і ті, які за проїзд не платять.
Відповісти
А де горлопан Пирожик-йожик який більше всіх горлянку рвав аж на ДПЗ було чутно?!:)
Відповісти
А чому Волинська ОДА? Міліцію чи прокуратуру – зрозуміло. Але чому ОДА?!!
Відповісти
звідти віддають ВСІ накази.
Відповісти
Хто Вам таке сказав? Правоохоронцям накази віддаються з Києва.
Відповісти
Молодці, що підтримали Вардіївку!!
Відповісти
А що це за харя похабна в білій сорочці (четверте фото після тексту), з волохатими грудьми і животом розміром 2Х2? Так і проситься цеглиною кинути. Це ж треба таке барило нажрати! В Книгу Гіннеса його!!!
Відповісти
То сводівських харчах в окопах так хлопців відкормлюють)

готуються до революції, мабуть цей буде виконувати роль тарана)))
Відповісти
Яка там сотня?! Не більше 50 бабульок, що заробляють добавку до пенсії,"Функціонери-прапороносці" від ССвободи і нардепи-говоруни! Слухати не було що, а дивитись - смішно! Все, як було при КПРС: черговий захід по рознарядці ЦК! Краще гроші, що потратили на "мітинг", послали б побитій жінці із Врадіївки на лікування!!
Відповісти
Я теж проходила повз, і бачила ці збори душевнохворих) кончяні ідіоти вони)
Відповісти
нормальний мітинг, що не так? чого душевнохворі? у нас тисячі людей постраждали від такої міліції
Відповісти
Споглядачка - цим все сказано!
Відповісти
А я думав, що кличуть прибирати сміття в Луцьку...
Відповісти
про стихію свою пишеш.тебе туди ти ще не народився твої "крепкі хазяйствєніки "оприділили..і не кличуть вони тебе туди а кинули..совок краснозадий..
Відповісти
Всі так кричать) Молоді мало, людей мало, ідіоти всі... Дурні слова! Були там не тільки свободівці, але й просто небайдужі люди і ті хто постраждав від свавілля влади... Гарно зараз сидіти дома і обливати брудом тих, хто там стояв.. Сором вам! Ви не гірше від тих поліцаїв, які ходили під час пікету і посміхались, коли батьки розповідали про смерть своїх дітей.. і не гірше від тих чекістів, які ходили і знімали присутніх на відео.
Відповісти
Сонячки та інші прихвостні не переживайте "Пакращення" дійде і до ваших дверей у вигляді врадіївських міліціонерів.
Відповісти
деблоїдами ви народились,деблоїдами ви івиздихаєте,а де тілки не чути з ваших рил смердючих,що вас кругом душать і жити не дають,а стати хоча б на свій захист то в вас це не від природи,ваша природа гнилий застій і обливання брудом того хто хоче зробити хоч що може,але щоб було краще.А ви були ОЛУХИ і ОЛУХАМИ повиздихаєте.
Відповісти
Не всі дебіли не гріши.Маєш щось сказати скажи для чого людей обзивати?Ще ж все життя попереду і Бог в ньому батько...
Відповісти
як мінімум, не непристойно так навіть мислити. Зрозумійте, що міліціянти є теж різні, а навіть порядним приходять вказівки з облдержадміністрації. Риба гниє з голови, не будьте такими байдужими, адже це чиєсь неймовірно тяжке горе.
Відповісти
толерантні їм тоже треба дітей годувати.скаже клімчук фас після виборів.фас на вас буде..хоч просто зроботи будеш мимо проходити..
Відповісти
поміркованих.за 100 км від вас.зустрінете скоро тут.http://www.svaboda.org/content/article/2267882.html
Відповісти
та шо з ними говорити ідіотами,які вибрали ПР. Насолоджуйтеся покращенням. Хай мусора потовчуть і ваші пикі для профілактики) соромно за волинян
Відповісти
за молодь, адже саме вони повинні стояти на тій площі, а не ті бабусі, які хвилюються, щоб з їхніми внучками цього не зробили.Невже ми дійсно такі зіпсовані ; укожного є мати, сестра, кохана... Одумайтесь, адже це не розвага - не навіки скалічене життя...
Відповісти
бабусі на площі хвилювались не за своїх внучок повір мені.Хвилювання було одне-чи заплатять за те що стояли.)))
Відповісти
Так, бабусі дійсно тільки і чекали поки їм заплатять... і СВОБОДА така бідна, що нашкрябала тільки на оплату 20-ом бабцям... смішні навіть такі думки.. і якщо кому і платять, то таким жопосидам як ти, які пишуть подібне, які навіть не знають, що ці бабусі були не від Свободи))) ДУРКО!
Відповісти
Не знаю чи бідна Свобода.Думаю бідна на мізки якщо в неї є такі як ти.Які з мітингу по гострій проблемі яка хвилює людей робить власне позорище.
Відповісти
Не розумію, чому тоді такі як ти, не прийшов і не висловив свою думку?? Навіть якщо вона відрізняється від свободівської?? Чому?? Що тобі заважає зібрати однодумців, і зробити свою акцію (без політики)?? Тому що в таких як ти, завжди буде хата з краю!! Такі як ти завжди будуть називати "позорищем" будь-яку акцію! Такі як ти, подібні до алкашів, які завжди сміються над заробітчанами, які миють унітази в Італії, заробляючи при цьому гроші. Такі як ти, помруть ніким!!!
Відповісти
Зато ти помреш і тобі поставлять золотий постамент.А ще якщо до влади прийдеш замість 20 куплених бабусь зженеш 1000 безправних бюджетників.І всі від тебе будуть без ума.
Відповісти
ну все, убив)) Лайк тобі)))
Відповісти
Оооо підключились до коментів свободівські офісні щури, микола федік, толік борбич і міша щур, хлопці ви палитесь хоч іноді стиль міняйте, я розумію що вітів сказав нада, але майте. Міру
Відповісти
а хто тобі каже "надо"??) і звідки такі пізнання по змінюванню стилю?)
Відповісти
А то важко дізнатись))) нездари не лише нездарно акції проводять а й нездарно пишуть
Відповісти
Степан іванич.любиш це діло..
Відповісти
подмахувати властям частиною філейки
Відповісти
Федік іди підмахуй свому тупому Вітіву)))
Відповісти
ТУТ.вітів?в тебе своєї голови нема?хто такий федік я не знаю.але вас гнилих підспівувачів десятками років нажаль бачив...в вас навіть нема свого якогось мислення.вам вкидають напрямок теми(пару людей трубить насавіках якийсь простенький брєд.системно.) а дальше появляються "грамотні полішуки " які те все переказують своїми словами з фантазіями..ну мол вкурсє вони.так відпочиває радянська людина.нема свого життя реального бо нема грошей.а пізніше входить в русло і телік та соточка заміняє все..а смисл свого існування та гонор недєтскій -клеймити відступників..щоб не напрягатись тєми та напрямки уже вкинуті.а жінці на кухні-панімаєш криза економ..напрягає все що не по тій схемі.-"куда пруться.нащо?то начальники.вони мають красти і блатувати..а нам пахать і бухать..а самі в начальники пруться бач які..с..непустим"!нащо та цивілізАЦІЯ -ПРОСТИЙ ПОЛІЩУК КЛІМЧУК РОЗКАЖЕ ПРО ЄВРОПУ.А ЖИТИ ПО РОЗУМУ ТО НЕ НАШЕ..ХАЙ КОНІ ДУМАЮТЬ В НИХ ГОЛОВИ ВЕЛИКІ.
Відповісти
Оце словесний понос, дурного полішука який понакопіював кілька фраз вирваних з контексту.

а сам тупий як і твій ВІТІВ)
Відповісти
Ідіть ви всі в задню частину гомо сапієнс.Ви достойні цього.Іншого вам не дано.Ваше життя не зміниться в кращу сторону.
Відповісти
не напрягайтесь. майте терпіння.дайте внуків на ноги поставити.(то вже в перекладі з його власного стилю)
Відповісти