Звернення до сейму Польщі щодо Волинської трагедії ‒ зрада, ‒ І Президент України

Звернення до сейму Польщі щодо Волинської трагедії ‒ зрада, ‒ І Президент України
Звернення 148 депутатів з Партії регіонів і Компартії до сейму Польщі з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу, може бути прирівняне до національної зради.

Про це заявив І Президент України Леонід Кравчук, ‒ пише ТСН.

«Заява із закликом до польського Сейму визнати події на Волині геноцидом ‒ безпрецедентний у світовій історії випадок, коли політики просять законодавчий орган іншої держави звинуватити в найтяжчому зі злочинів представників свого народу. Це антигромадський, антинаціональної крок, який може бути прирівняний до національної зради», ‒ сказав Кравчук.

Він зазначив, що більшість із цих 148 депутатів ігнорують одну з найбільших трагедій минулого України ‒ Голодомор, який був злочином геноциду мільйонів українців.

«В результаті утворився дуже неприродний союз між польськими націоналістичними і прорадянськими, а то й відверто сталініськими політиками в Україні. Їх обʼєднує тільки ненависть до України, а така платформа не може бути основою для тривалої і плідної співпраці», ‒ підкреслив перший Президент України.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"...представників свого народу."(с) якє відношення жиди і москалі з цих двох чудових партій мають відношення до України
Відповісти
А служба Кравчука шапкокраду не зрада?
Відповісти
але так явно плюнули що аж його здивувало..тут ніхто не зрівнює одного з другим..тєма папередників для додіків вєчна..так і життя пройде поки будеш розмірковувати хто більше хто менше пісяє на тебе..чи нові чи старі..
Відповісти
Кравчук і моральні цінності - найкоротший україньшький анекдот!
Відповісти
какое предательство? речь шла о вояках оун упа,а не об Украине.да и конкретного вреда-ущерба не было нанесено,как некогда некоторыми обвинителями.глупцы-да,но не более.
Відповісти
Якщо думаєш що полякам є різниця між тобою "ЛЕГО" і вояками УПА то глибоко помиляєшся. Ти для них той же бандит з України. І замість підгавкувати Гадику і комуністам почитав би трохи історію відносин поляків і українців
Відповісти
оно то какая разніца
Відповісти
Ты просто не грамотный моральный урод.
Відповісти
Оприлюднити призвіща 148 зрадників україни . Такі зрадники повинні бути депортовані з України
Відповісти
Регіональне бидло з єфремовим во главє.
Відповісти
Иуда Макарович, как обер-предатель, должен засунуть свой змеиный язык в задницу и молча ждать Страшного суда.
Відповісти
пра суд страшний..
Відповісти
http://lb.ua/news/2012/01/31/134607_agafangel_nad_rossiey_navisla.html
Відповісти
А! Не подобається!
Страшний суд і ніколаїв жде. А Кравчук такою заявою може хоч трохи реабілітується перед справжніми українцями-русинами.
Відповісти
Якби таке трапилось в іншій країні?... бидлоття, запроданці, совок смердючий. Вас давно депортувати н....й звідси треба!
Відповісти
Їх не депортувати, їх розтріляти треба і тоді почнемо жити,всіх, без винятку!
Відповісти
НЕВЖЕ ВИ НЕ ЗРОЗУМІЛИ,ЩО ПР та КОМУНІСТИ-СТАЛІНІСТИ,ЦЕ ЗАПЕКЛІ ВОРОГИ УКРАЇНИ??????????????
Відповісти
ПРозкольників так захопилася збиранням ТУШОК,що самі стали ТУШКАМИ у ПОЛЯКІВ!!! Хоча ТУШКИ,дуже лагідно звучить,бо всі вони - ЗРАДНИКИ,а ЗРАДНИКИ заслуговують тільки на ПРОКЛЯТТЯ та СМЕРТЬ!!! ЗРАДНИКАМ - СМЕРТЬ!!! ГАНЬБА,до чого дійшли - ПРОДАТИСЬ ПОЛЯКАМ?! ЗРАДНИКАМ:СМЕРТЬ,СМЕРТЬ, СМЕРТЬ та ВІЧНЕ ПРОКЛЯТТЯ!!! ОПУБЛІКУЙТЕ СПИСОК ЦИХ ІУД,ЩОБ МИ ЗНАЛИ СВОЇХ "ГЕРОЇВ"!!!
Відповісти
Чому б не створити невеличкий,мобільний СПЕЦЗАГІН для того, щоб КАРАТИ таких "тушок"-ІУД і ЗРАДНИКІВ?! В свій час таке було в Бразилії:де б не знаходили таких "героїв" - РОЗСТРІЛЮВАЛИ і залишали ВІЗИТКУ,де було видно,шо це зробив "ЕСКАДРОН СМЕРТІ"! ПОВІРТЕ,ВІДПАДЕ БАЖАННЯ - ПРОДАВАТИСЬ та ПРОДАВАТИ ІНШИХ!!! ЛЮДИНА,ЯКУ МОЖНА КУПИТИ,НАСПРАВДІ НІЧОГО НЕ ВАРТА!!! А СОБАЦІ,СОБАЧА СМЕРТЬ!!!
Відповісти