Стильний Луцьк. Портрет дня: Ольга Коритнєва

Стильний Луцьк. Портрет дня: Ольга Коритнєва
Ольга Коритнєва, 27 років, заступник начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради

Ользі чудово вдалося витримати діловий стиль у спекотну літню пору. Офіційна біла сорочка з краваткою і сукнею у велику клітку та напівзакрите взуття на підборах. Так залюбки можна йти на роботу і виглядати стильно навіть у спекотну погоду.

* * *

«Останні півтора роки я купувала одяг переважно у Львові та Києві. Оскільки весь цей час жила у Львові і часто бувала в столиці. Там значно простіше знайти те, що тобі потрібно, аніж у Луцьку.

У виборі одягу найбільше уваги звертаю на два аспекти - ціну і якість.

Взуття для мене – чи не найважливіший елемент одягу. Воно повинне пасувати, бути зручним і підкреслювати образ будь-якої жінки. Тому я надаю перевагу якісному італійському взуттю.

З одягу подобаються речі від Savage та Kira Plastinina. Також нещодавно відкрила для себе українську марку жіночого одягу під назвою KRISSTEL. Уже встигла купити кілька речей цього бренду. Скажу, що приємно підтримати українського виробника і розуміти, що за якістю ці речі не гірші, а навіть куди кращі речей багатьох європейських брендів.

Принаймні один раз у сезон я роблю «контрольну закупку» – знову ж таки у Києві, або ж за кордоном. Інколи трапляються спонтанні рішення, коли не можеш відмовити собі купити річ, яка просто «проситься» до тебе.

Також у мене є такі собі «забіги» у магазини «Terranova» або «Reserved», коли я заходжу і відразу купую собі 3-4 кофтинки чи блузи по 90 -100 гривень.

Я гадаю, що краще мати одну чи дві хороші сукні, ніж п'ять абияких, так би мовити «щоб були».

Коли всі навколо носять одяг чорних і сірих тонів, мені, навпаки, хочеться одягнути щось яскраве – тоді, принаймні, одягом покращуєш собі настрій.

Моя улюблена річ - годинник, який сьогодні зі мною. Насамперед, тому, що він пов'язаний з багатьма приємними для мене спогадами. Це такий собі оберіг. Тому без нього я з дому не виходжу».

Секрет оригінального стилю від Ольги Коритнєвої: «Щоб виглядати стильно, потрібно любити себе та любити життя. Адже стиль - це відображення власного внутрішнього світу».


На фото:
Краватка, корсет, спідниця - KRISSTEL, сорочка - Savage, сумка - Zarina, годинник - Донецький ювелірний завод.




Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 193
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На ній лєвандос, дешева пальонка.
оригінальна шотландка - це Burberry Nova, фірмова клітинка з 1924 року. Ну і коштує - сотні фунтів.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Burberry
Позор і галіма дішовка.
Відповісти
крута. бачив коритнєву востаннє років 4 тому. геть змінилася. взагалі завжди дивувався, як можна так міняти свій стиль, щоразу будучи геть новим.
оля, ти красотулька!
Відповісти
Ну накінець то почали показувати стильних людей а не молокососів, які вдіваються як ЛГБТ товариство.
Відповісти
О, вополне, вполне :)))))
Відповісти
"Бабі Прісці". Може досить?

Поки не будете спілкувати в рамках норм вихованості і взаємоповаги - доки ваші коменти читатиме тільки модератор.
Відповісти
не блокуйте, ... будь-ласка, дуже Вас прошу...
Відповісти
Обіцяєте бути чемним/чемною?
Відповісти
Обіцяю не матюкатись та ображати гідність героїв рубрики..
Відповісти
Судячи з ваших пізніших коментарів, обіцянки ви не дотримали :-(
Відповісти
Я ж просто-напросто сказала свою думку..
Відповісти
а Ви всі коменти видаляєте ,які Вам не подобаються???в яких навіть нема нічого образливого!!!можливо це щось особисте???)
Відповісти
а Ви всі коменти видаляєте ,які Вам не подобаються???в яких навіть нема нічого образливого!!!можливо це щось особисте???)
Відповісти
може й стильно , але воно їй не дуже личить(
Відповісти
Ви мене звичайно вибачте, але ніякого стилю тут нема!!!!!
Комплект одягу з серії "я его сложила из того что было!!"
Одягнуті речі зоооовсім не поєднуються!!!!
Відповісти
а я про що...
Відповісти
В цій прекрасній дівчині, я ніякого стилю не бачу, напялила велику спідницю і все - стильна, ні ніфіга вона не стильна
Відповісти
те взуття до того зовсім не пасує.
воно випадає. якесь випадіння, просто.

Відповісти
А мені подобається! Народ, НЕ ЗАЗДРІТЬ!!! Виявляється, діловий стиль не обов"язково має бути нудним та блідим. Гарна панянка. Олічка, так тримати!;-)
Відповісти
Ну не скажіть.
Це називається шо нібудь...
Панянки в "діловий стиль" так не вдягаються... Повірте мені, я працюю у великій компанії, і наші дівчата так не вдягаються.
Це попандуполо...
Навдягала все що було, і зачіска бажає хотіти кращого...
Вибачте шо нібудь....
Відповісти
Дааа... Краси тут небагато, спідниця трохи схожа на лахміття)) але привертає увагу. Не можу сказати, що це діловий стиль. Хоча дівчина симпатична!!!
Відповісти
Перестаньте Олька КЛАСНА!!!!!
Відповісти
Ольга красунечка як завжди. Не встигаю звикати до твоіх нових образів... Якби не прізвище, точно на вулиці не впізнав би!..Будеш багата
Відповісти
Не стелись так, а то візьме плітку шкіряну і відшльопає тебе, заставить цілувати свої підбори
)
Відповісти
Наскільки я розумію такий тип людей як Коритнєва, то вона просто з таких, хто викликає патологічну заздрість у жінок, яких природа обділила необхідним рівнем позитивного нахабства і вміння повертати ситуацію мобі на вигоду. Тому не звертайте уваги на злосні коментарі! Їх явно пишуть саме такі жінки. які поряд з Коритнєвою відчувають себе лузершами.
Відповісти
Заздрість? Та я її навіть і не знаю. Але заздрості немає аж ніяк.....мати 27 років сидіти в дівках і вдягатись в БЕРБЕРІ мейд ін ЧІНА .... О ДА.....Є ЧОМУ ЗАЗДРИТИ.....
Відповісти
В статті вказано: одяг торгової марки Krisstel. 2 хвилини і знайшла в осінній колекції УКРАЇНСЬКОГО виробника...
http://krisstel.ua/gallary/view-album/1.html

А з чого Ви, не знаючи Олі вирішили, що вона "в дівках сидить"?
Відповісти
Бо каблучку ще на безіменному пальці ніхто не відміняв.
Відповісти
я вас умаляю, та колекція убога та сіра, як вся УКРАЇНА у світі
Відповісти
ТА що Ви говорите????
Самі вірите?
Відповісти
Всі наші дівчата сильно перебирають і тому в дівках і засиджуються так довго. ото наша проблема суспільна. Всі хочуть хороших. А оказується що вони хочуть красивих і багатих.
Відповісти
Такі да...
Відповісти
ну вона така хитра, що вже не раз перехитрила сама себе, тому у дівках і ходить.
Відповісти
Я мужик, залишив парочку коментів, погляд - критичний, неупереджений, а не дуп0лизство, як дехто тут розвів...
Відповісти
Знаєте, що...
Я абсолютно не заздрю цій особі, тому що я такого самого віку, в мене є коханий чоловік люба донечка, є дуже хороша робота, і мені також 27 років.
Але мені не подобається вона, її образ, ну не має смаку, вочевидь їй хочеться щоб він в неї був, але не має...
Так що пишіть по перше грамотно без помилок, а по друге думайте що пишете...
Відповісти
Підкреслювати про чоловіка і дітей (одне це говорить що ви її знаєте))))) і казати що ви їй не заздрите? ГГГ))))
Відсутність в людини смаку - не привід, щоб не подобалася сама ЛЮДИНА
Тому не лукавте
Відповісти
в тому то і діло, що смак і стиль зовсім різні речі.
Відповісти
Я взагаліто геть про інше. Не зрозуміли - не влазьте, уважаємий
Відповісти
Чесно, признаюсь Я її не знаю. Вперше бачу.
ТАК, можливо як людина, як особистість, вона класна, я не спорю. Але вигляд "ЯК НА МЕНЕ" залишає бажати кращого.
Так, що вибачте не правильно сказала
Відповісти
Ще раз кажу: якби ви її не знали, то про чоловіка і дітей не писали б. Припиніть тут корчити непонятно кого.
Про вигляд до цього часу ви ні слова не сказали (ще один доказ вашого бажання образити знайому вам Коритнєву). Певно, як зустрчаєте, то мило посміхаєтеся і кажете: як діла, олічка, ти красіва як всігда!!!
Відповісти
Ще раз кажу.
По вище вказаних коментах написано незаміжня бездітна.
Дивлячись на цю жінку видно НЕЗАМІЖНЯ!!!!
Через те і написала.
В очі не бачила вашу Коритнєву.
ви що з одного разу не розумієте????
І доречі я з таких людей, які бачать знайомих і кажуть ти що на себе напірила?
Відповісти
"Дивлячись на цю жінку видно НЕЗАМІЖНЯ!!!!" ЦЕ ЯК?????????????
Відповісти
бо активно підкреслена "тема грудей", зрозуміло, щоб було звабливо, привернути увагу протилежної статі, заміжня жінка в більшості випадків буде скромніша.
Відповісти
Олечка а ти що дивлячись в дзеркало бачиш заміжню жіночку?))))
Відповісти
провинциальный модницы мммммммм...... такие провинциальные..... ))))
Відповісти
Пиар он и в Африке пиар...
Відповісти
Що це в неї за КУБЛО на голові ? Це так стильно зараз??????
Відповісти
дуже стильно. Адже ця рубрика називається "стильний Луцьк"
Відповісти
Фото відстій. В реальному житті Оля значно ефектніша дівчина!
Відповісти
бачила її раніше, було у дівчини нормальне волосся, нащо вона обстриглася. Олю, зробіть щось із головою, зачіска ця вам зовсім не пасує!
Відповісти
СЕЛО!!!!!!!!!
Відповісти
ТАКІ ДА!!!!!
Відповісти
О, так! Що село то село. На жаль, у нас в місті таких куча, які збираються на роботу як у клюб. Зачіска взагалі не в моді. Ой, ну селооооо!!!!!
Відповісти
Модна МІСЬКА пані схована за монітором. В студію!!!! Просім!!!!
Відповісти
Вибачте, але кастинг тут як так розумію дуже великий. Модніци рулять. Я лише споглядатиму.
Відповісти
Написано же - это не Burberry, а укр бренд Kristel. Это не ее вина, а дешевого бренда. Задумка прикольная, неудачный выбор ткани.
Відповісти
Якщо я назву бренд Lorenco Perducci і випускатиму в Україні схожий фейк, це ж не буде ні італійський, ні український одяг\бренд\колекція, а просто клон\копія давно існуючої речі...
Відповісти
цікавий образ молодої гарної жінки. Нарешті не лише тінейджерів почали "ловити" на вулиці.Ділова, але не "вчителька", цікаво, стильно. А те, що клітинка не від моднього і дорогого бренду - це показник того, як ми з вами живемо в нашій країні - не всі депутати і олігархи з мільйонними статками. Але дівчина має смак і відчуття стилю І Привчає офісних тітоньок з міськради одягатися!
Відповісти
Давно ви не були в міськраді. Там офісні тьотки ТАК вдягаються...
Відповісти
на 1500 грн/міс?!
Відповісти
Пані вибачайте, але Ви не праві!!!
Так що прошу ВИБАЧАТИСЬ!!!
Відповісти
безіменній відповім: за Що і перед Ким маю вибачатись? назвала ввічливо "офісні тітоньки", без образ, Таня ж у відповідь мені обізвала вас (я так розумію, Ви -саме з цієї контори?)"офісними тьотками".Маю свою думку і вибачатись не збираюсь. І крапка!
Відповісти
Ні, я не звідти, але по робочих питаннях буваю. Майже всі вдягнені стильно і зі смаком. Там дуже багато молодих дівчат і вигляд у них просто супер.
Відповісти
офісні тітоньки.в них там мір блата та статуса..самих як пушечне мясо за 1.2 тис. робити напхали,а вони "курулєв" з себе корчать,тащаться з того що переливають з пустого в порожнє та начальникам зуби показують..а дівчина гарно вдягнута..і не нудно і зі смаком.подивіться на ваші наради по ВТ..там в вас такі попадаються тьоті з такими зачісками та гламуром що мама нє горюй..а про облраду я взагалі мовчу..там ті работніци з ночі часом в парикмахера сидять..чим старше тим не накрасовалось..менталітет..народжені в ссср.
Відповісти
Сьогодні на нараді у міській раді, наш мер, сказав (цитую даний сайт): "«Я не хочу називати прізвища. Але є така людина, яка в міській раді працює і, зокрема, причетна. Лежить дорожній знак. Впав. Переступила, пішла додому. На другий ранок знов через той самий дорожній знак переступила й прийшла на роботу в міську раду», – описав мер ситуацію, наголосивши, що його дивує така байдужість працівників мерії. "
Відповісти
З вище написаного просто зробити висновок, що ходять всякі-там "тьоткі і дэвки" на зразок цієї Коритнєвої і тільки кожна показує яка вона є і ніхто нічого не хоче робити. так що тут все ясно.
Відповісти
Да и прическа - полный провал...
Відповісти
На днях видела в городе женщину лет 47. Выглядела просто шик в своем возрасте и мэйк, и одежда были подобраны со вкусом. Вот бы такой персонаж появился в рубрике.
Відповісти
на мою думку тут недоречним є взуття і галстук , але якщо людині подробається і їй комфортно в убому то не нам судити її смак і стиль
Відповісти
Народ, Krisstel геть недешева марка. Гляньте каталоги! Питання, яка зарплата в міськраді, щоб купувати одяг за 2000 грн та взуття італійське?
Відповісти
Сміх, в міськраді зарплата може бути 150 грн в місяць, правильні звязки, протекція, лоббі - ось що смакує ;)
Відповісти
Висновок один. Працюють там за оклад у 2000,00 грн, а дяді і тьоті зверху приспонсірують. Я так зрозумів скрізь одні куми і знайомі. І ходять там всі нафуфирені. так що висновок один: .....
Відповісти
лоббі?там лише 10-12 чоловік щось вирішують..решту цукерки та пляшка коня за прискорення..лоббі..афігеть не встать..откати тоже вам йдуть на косметику?панти в Камені такі кідати будеш..
Відповісти
Отож бо і воно.
Відповісти
У ФК "Волині" грають за тарелку супу, а тут треба і спідницю купити якогось там укрбренду і себе обвішати чимось і косметикою обмазатися. такщо покращення на фейс.
Відповісти
Одяг за 2000 грн. то фігня, а от годинник - ДОНЕЦЬКИЙ ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД......
Відповісти
Спідничка класна, блуза теж сюди пасує, як і взуття. Галстук як на мене зайвий, але така задумка автора колекції. Не мені сперечатися. Зачіска ж видає провінційність дівчини і життя у Львові не допомогло, рівно як і макіяж. Я б дала навпаки світлі тіні і забрала її кучерики. Оля, ти молода красива дівчина, не ховай обличчя під густим макіяжем.
Відповісти
дякую модераторам. що не видаляєте комент...
Дівка в принципі , так, нічо...
Мене тільки збентежила, спідниця,зачіска та взуття, а так галстук та блузка нормальні...
Відповісти
напиши шось цікаве? народ просить.
Відповісти
Шановний автор статті, складається враження, що ви не обізнані з елементарними азами ділового стилю одягу, як зрештою і сама пані Коритнєва. Вкажу на найбільшу помилку у образі - ВЗУТТЯ!!! Воно не ділове - воно вульгарне. Відкриті пальці, завищений каблук, "дикий" ажур... Ні, не їй вчити одягатись тьоток з державної установи...
Відповісти
Нарешті я зустріла людину яка думає так само!
Я підтримую на всі 10000%%%%
Відповісти
це було ясно ще з перших двох рубрик. Але їм на це пофіг адже люди читають.
Відповісти
Підтримую!!! Стиль - міщанський, а не діловий!!!
Відповісти
Та ладно, милі наші! Прям на кожен день білий верх-чорний низ носити! Знаю Ольгу давно,- яскрава, сучасна, розумна дівчина. Має відчуття стилю ВЛАСНОГО, а не тому , що хтось там так сказав. Раніше була білявкою - таких у нас півміста, а кучерики, як на мене, роблять цю панянку ще більш ефектнішою. P.S. колеги Ольги Володимирівни, - перестаньте обси...ти! Займіться нарешті роботою! Ви потрібні громаді!
Відповісти
кучерики в такому варіанті це пошло...
І у вас в держструктурах що не має ДРЕСКОДУ????
Відповісти
А хто говорить, що Оля негарна? Ми ж - про стиль!
Відповісти
якій луцьк, така і рада, такій і стиль, і сайт, і едітор.
Відповісти
"Людк, а людк.." чесно)
Відповісти
То все фігня, що тут пише! Знаю, що ти, Оль, пережила за минулий рік. Не зламалася, стала ще сильнішою... і такою ю ж неперевершеною. Захоплююсь твоєю спрагою до життя. Ти найкраща! Просто пам'ятай про це
Відповісти
прикольна дівчина, чого ви?
Відповісти
Так, це зовсім не діповий стиль, уявляю собі: ходить по офісу така мадам розукрашеная на голові гніздо, у такому взутті, та розмахує тою циганською спідницею... Не практично. Зачіска не пасує.На мою думку: Блуза + звичайна спідниця-футляр, можна желетка і навіть галстук,все однотоне з хорошої тканини, колір може бути сірий,чорний,синій,коричневий,беж... Взуття із закритими носком.Зачіска стримана,акуратна.Макіяж мінімум.Прикраи годинник,обручка,сережки,сумочка.Парфуми мінімум. А і ще не стукати каблуками по офісу))) ну хіба що трішки)))
Відповісти
++++++++))) Підтримую на 1000%
Відповісти
Дякую +)
Відповісти
мало-мало-мало
Відповісти
В куче вообще никак - такую обувь под такую блузку еще и с галстуком не носят. Хотя по отдельности каждый предмет одежды может существовать, но только в других вариациях. Юбка кстати не совсем идет героине...
Відповісти
НАРОД ВИ ГОНИТЕ!!!!!!!!!!! На себе в дзеркало гляньте! Автор, як завжди кинув Олю "на растерзаніє". От, що помітно, що б про неї не і коли не писали - завжди натовп готовий спопелити. Що ж вона вам такого зробила?! Враження, що тут лише змії-заздрісниці та ті, кому вона не дала (і не світить!)
Відповісти
ви не зрозуміли. Проти неї тут ніхто нічого не має. Просто це не стильно, а не практично, смішно, хтось скаже вульгарно. На вкус і цвєт :)))).
Показушниця на мою думку, а на мій смак - цирк. :)))
Відповісти
А мне нравится! У каждого своя позиция и право на нее. Приятно, что молодые люди открывают для себя отечественного производителя. И я открыла! Как на меня очень стильно и оригинально! Удачи, Оленька!
Відповісти
Рубрика називаається "СТИЛЬНИЙ ЛУЦЬК".
Люди коментують по свої смакам і стилю, так що не треба тут ля-ля.
Нічого нікому вона не зробила (я її не знаю), коментують її стиль, вот і все.
Відповісти
Я б назвала рубрику "Стильно по-луцькі"
Відповісти
Реально дивіться на речі! Діловий стиль це зовсім інше!!! Поцікавтесь про дрескод та його вимоги!!!
Відповісти
Собственно говоря "неочень-то и хотелось" :) Думайте что пишете блин, ну в самом деле причем тут - "дала-недала". Обсуждаем же одежду а не её - все таки рубрика "стильный" Луцьк :)
Відповісти
сільський гламур в повній красі
Відповісти
Френду - да не парься, не она - первая, не она - последняя. ))))))))
Відповісти
Героїню сьогоднішньої рубрики не хочу образити, але порада!!! - юбка загалом хороша, але не під таке взуття, краще якісь туфлі коричневого чи тілесного кольору і можна теж на високому каблуку, бо ці недоботи візуально обрізають довжину ніг і зовсім не пасують до цього образу, ну і звісно відразу ж іншу сумку, якусь меншу або клатч більший, щоб тільки в руках носити! Ну і зачіску краще до такого образу просто гарно зробити укладку, але аж ніяк не крутити волосся!
Для коментаторів - люди будьте простіші і не треба так голосно кричати, що село чи клітинка фейкова, якщо і говорите свою думку до кажіть іі коректно!
Відповісти
Приємно, що нарешті показали не дєток з "тунелями" в вухах червоних ачєчах,а молоду, вродливу леді. Ну да-ну да, вони ж куда стільнєє!!! Базара нєт!...
Відповісти
я не понимаю прикола обсуждать всем селом одежду этой персоны. Скажите лучше как уйти в отпуск в статусе одной должности и прийти назад без конкурса на госслужбу совешенно в другой отдел и с повышением!?
Відповісти
Якщо шановний дописувач геть некомпетентний, то не треба бла-бла! Півтора року Оля провчилась(а непішла в відпустку!) в Академії держуправління при Президентові. Згідно направлення повернутись вона мала на посаду не нижче тієї, яку займала. Пішла ж вона, будучи начальником відділу сім"ї та молоді. Тобто фактично рівнозначна посада. Навіщо вводити людей в оману???
Відповісти
Скажіть будь ласка, за яким Ви принципом вибираєте героїв рубрики???
Відповісти
Не бачу в рубриці ні принципу, ні стилю )))
Відповісти
Знайомі знайомих, куми, свати, і решта родичів наших гарбузовних.
Відповісти
Жахлива зачіска, яка робить Ольгу на 10 років старшою. Вульгарне взуття, яке можна хіба що у клуб носити. Все інше просто без смаку. Хіба що сорочка не погана.
Відповісти
Цікавий образ, хоча, можливо спірний, сміливий. Власне,як і сама героіня.;))) Якби не так, не було б стільки різношерстих та суперечливих коментарів, не було б так багато переглядів. Собаки лають, караван йде...
Відповісти
Вони лають на всіх, хто є в цій рубриці.
Поки на людину схожа, імхо, Шаульська.
Без полішукізму, пафосу, любешіського гламуру, просто і непогано.
Відповісти
Мені сподобались ваші неологізми... Але саме полішукізм і любешівський гламур - тут на всі 100%!!!!
Відповісти
Блін оце нероби... Цілий робочий день коменти писати...
Відповісти
Діловий стиль не передбачає взуття на босу ногу :)
Відповісти
104 коменти... Оля Браво!..)))))
Відповісти
Олю, робіть висновки!!!))))) І автор рубрики - теж!!! Почитайте пару книжок про стиль. Або запросіть консультанта!
Відповісти
..або вивчайте досвід колег http://sobaka.ru/fashion/news/17565#fb
Відповісти
так!!!!! давно пропоную авторам - консультацію чи коментар спеціаліста-стиліста чи модного оглядача
Відповісти
бахтєєву
Відповісти
"Офіційна біла сорочка з краваткою і сукнею у велику клітку та напівзакрите взуття на підборах." - а сукня де? Це питання до автора рубрики. І спідниця - не в клітинку, а КАРТАТА! Вчіть українську мову!!!
Відповісти
У 27 років - заступнк начальника... Швидко двівчина йде кар'єрною драбиною. У чому секрет такого швидкого просування?
Відповісти
А всі не одружені дівчата можуть собі придбати годинник ДОНЕЦЬКОГО ЮВЕЛІРНОГО ЗВОДУ?????
Відповісти
І навіть одружені не можуть придбати
Відповісти
Та що ж Вас заклинило на тому незаміжжі??? Оля - самодостатня людина, цілковито щаслива в особистому житті! Якщо немає штампа в паспорті і вона на повідку не водить "на люди" коханого чоловіка це ні про що не говорить. І правильно робить! Подалі від заздрісних язиків та очей!
Відповісти
у нас час всі дівчата живуть "не на свої". Тобто не дивно, якщо вона свого парня не показує, бо він одружений, а вона його коханка. Хто більше дає, той заказує музику. Всі кажуть, що хочуть красивого і розумного, а шукають з баблом. така наша жизнь.
Відповісти
А яке Ви маєте право таке говорити?! Впевнений, під ніком глибоко нещасна жінка, в якої чоловік ходить наліво... Це видно з ненависті до молодих і успішних жінок. Знаю Ольгу як високоморальну особу, котра, доречі, до міськради була приватним підприємцем, так, що, впевнений, заробляти вміє!... А Вам з вашими "тарганами" потрібно до психотерапевта. І в Церкву. Бо заздрість і лицемірство - великі гріхи. Бог в поміч!
Відповісти
не вгадав. пророком не станеш. не повезло тобі.
Відповісти
ага...була "УСПІШНИМ ПІДПРИЄМЦЕМ" , а потім втікла на держ. роботу????? Ну точно вже не успішною вона була...бо успішні підприємці чхали на з.п. в 1500 грн.
Відповісти
А мене вразив задній план на фото!!! Видно руку майстра! (((((
Відповісти
Добре героїні, що може вдіти такі каблуки. Я теж працюю, полюбляю акуратний каблук. Але коли мушу практично цілий день "бігати", бо того вимагає робота, можу дозволити собі лише пласку підошву.
Відповісти
Як на мене, дівчині підійшов натуральний діловий стиль: жакет, спідниця, блуза. На Зх. жінки мусять у +40 носити панчохи, бо діловий стиль не поєднуються з відкритими ногами. Чогось мені згадалася канцлер Німеччині А.Меркель. Подивіться, як одягається Меркель: просто, по-діловому, але посада і авторитет жінки-політика говорить самі за себе без мішури в одязі.
Відповісти
погоджуюсь - панчохи в офіс - необхідна річ, бо голі ноги не комільфо!
Відповісти
Меркель одягається по-діловому, однак без смаку. А панчохи передбачає лише суворий дрес-код, який не допускатиме і такої спідниці. Звичайний діловий стиль допускає спідниці більш вільного крою. Однак жоден дрес-код не допускає такого взуття - воно однозначно вульгарне. Якщо говорити про стиль, то, дозволяючи собі купувати італійське взуття, дозволяйте собі читати книжки чи хоч заміточки про стиль :))
Відповісти
То Меркель, а то Коритнєва!
Мер Лондона їздить на роботу на велосипеді, а нас якийсь обсосок з міськради чи прокуратури буде пхати свого джиліка під самі двері. Чи котли на руці носитиме за не одну тисячу зелених. Люди дуже часто намагаються виділятись не тим чим потрібно, видають себе за тих, ким вони не являються. Хто пнеться за рахунок тряпок, інші, як описав вище. Типова українська натура, нажаль...
Відповісти
мажорів за багато і нероб тоже.
Відповісти
Мені більше подобалися молоді дівчата(
Відповісти
полісся дрімуче...
Відповісти
Оля, Ви неймовірно вродлива, дуже стильна, харизматична дівчина! Вам заздрять, бо є чому. Краще хай Вам заздрять і далі, ніж співчувають. Вище голову. Пишайтесь собою і залишайтесь собою зі своїми смаками та особливостями! Всіх хто про Вас пише негарно - вже ненавиджу!
Відповісти
це просто кошмар. Дівчина смаку ну зовсім не має. аля базар, аля село....
Відповісти
а ти де так напонтикалась?ви самі собі там і статус і повага..мєтьолкі..так тріпаєте одна одній щоб настрій та самооцінку підняти..а відвернеться -палучай!сроманюк там такий експерт та компані?їхні жінки купляють по ціннику а не по вигляду..і в вас таке уявлення-якщо щось не можу купити значить нормальне,якщо можу значить погане..менталітет совковий..або шмотки або їда..привичкі..традиції..якби вона вдягнулась як гануся герман ви б всі рукоплескали-по цінниках хтось би вас просвітив..ви вже еуропейці
Відповісти
Мои мысли - мои скакуны :)
Відповісти
бачу те і говорю.а вас навпаки
Відповісти
лизати а потім на додин одого те лизання царствєних особ виплескувати..зміїне кубло..дешеве в массі своїй..та низькопробне загалом.
Відповісти
Дівчина явно перегнула з косметікою і дуже сільська вийшла. В нас в селі Вуоля - курулєва діскутєк є, ну точ як ця. Ви там в городі не далеко від нас пішли. Крадете наш стіль.
Відповісти
Оля, а Вы порвали интернет. Это дорогого стоит. Все, даже те кто пишет против Вас, поднимают Ваш рейтинг. Вы - самая популярная!
Відповісти
Ой-йо-йой! Тримайте мене!!! Настрій піднявся за цілий день! Народ, ЩО ж ви пишете?!!! Це ж напевно немалий відсоток цього, вибачте, гімна напевне видаляє модератор! В мене таке враження, що коменти пише 2-3 людини з одного кабінету... і кабінет цей, з усього судячи на Богдана Хмельницького, 19. Слухайте, а слабо вигадати фразу відмінну від "сільський гламур", чи від "жаби" геть розум запаморочило? Якби Ольгу вдягали в особисто Дольче і Габана ви б все одно загадили б! Як ви з такою ненавистю в серці живете???
Відповісти
Навіть не пам'ятаю такої кількості коментарів. Браво, Олю!!!
Відповісти
Молчала все разы, но в этот раз толерантности к чужому стилю пришёл конец. Не переходя на личности и не зная Ольгу лично, абсолютно не хочу её обидеть, но хотелось бы оговорить некоторые нюансы.
1. Макияж: слишком тяжёлый акцент на лице. Тёмные глаза не нуждаются в столь интенсивной подводке,они выразительны сами по себе. Корректировать их форму можно и при помощи бежевых тонов и полутонов.Здесь же то ли серые, то ли синие тени придают грязноту и, простите, провинциальную простоту самой героине.Помада,при условии, что мой монитор правильно отображает цвета, ещё более утяжеляет макияж."Яркие или глаза - или губы" - давно известная истина, если девушка, конечно, не выступает на сцене. Ольге стоило бы нанести весь макияж в тёплых бежевых цветах.
2. Причёска: подумалось сразу - а за что Ольгу так не любит парикмахер? Простите, но тенденция так лаковать и начёсывать прошла уже давно, сейчас в моде натуральные локоны, которые, к слову, не портят никого абсолютно.И даже на коротких волосах можно создать объём без такого излишка лака.Ольге хорошо было бы и чуть приподнятыми волосами на затылке.Чёлка тоже жаждет корректировки.
3. Если уж заявлено в статье, что имеем счастье лицезреть деловой образ, - то стоит подумать: а что тут, собственно, является его составляющей? Рубашка - да, галстук - да. Юбка довольно интересного кроя, но вот неувязка - в таком наряде в самый раз было бы пойти на вечерний концерт классической или джазовой музыки, на спектакль в театр, на корпоративный фуршет, художественную выставку.Но никак не на 9 утра в госучреждение! Тем более, героиня добила этот образ красивой, но неуместной обувью. Понятно тут многим, что в подобных учреждениях женщины пытаются красоваться перед мужчинами изо всех сил, но всё же - чтобы выглядеть красиво, не обязательно выглядеть кричаще.А в образе Ольги есть целых три кричащих элемента: причёска, макияж и обувь. Закрытый носок, как тут писали многие - самое то для делового стиля.
4.Если уж на то пошло - то многих представленных тут героев может огорчить мнение (увы, не помню имя) одного из европейских стилистов, которое я в прошлом году прочитала на сайте про стиль и моду: он сказал,что тем, кто хочет одеваться действительно стильно - стоит обходить стороной магазины H&M и ему подобные.
5.И напоследок: иметь свой стиль далеко не обозначает выглядеть стильно.
Удачи в поисках действительно стильных героев рубрики!
Відповісти
З макіяжем все гаразд, тільки це макіяж не денний, а вечірній. Зачіска якась "важка", штучна, згідна.
Відповісти
Ті, кому не подобається Олін стиль... Він, принаймні в неї є! Ніколи не бачила її без зачіски, ненафарбовану, в ненапрасованому одязі. Ніколи не чула, щоб вона нила і на когось жалілась, гнала... Я не її подруга, просто час від часу з нею пересікалась. Для мене певною мірою вона та жінка, на яку можна рівнятись! Без "папіків" та знайомств вона досягає всього сама. Можливо і можна легший макіяж, але це ЇЇ вибір! Всі не без гріха. Молодець!
Відповісти
Настільки мені відомо, Оля народилась в Луцьку і, як і вся її родина жодного відношення до Полісся не має... Якщо так пишете... Значить вам краще видно з свого села!
Відповісти
Таки да, місцева.(хоча судячи з фоток - любешівщина)
Луцьк, Весела 26.
Хто гадає заміжня чи ні, незаміжня, прівзвище - дівоче, поки :)
Відповісти
то сц..ка.нащо ти так ?читайте люди які добродійки в міськраді роблять..згризуть ту дівчину бо виділилась трохи серед них!НА БАГАТТЯ ЇЇ!дівчино,тримайся !ти напевно привикла вже!їди з танвідси коли буде можливість ті примарні "перспективи" того гадюшника не варті!не втягуюся.
Відповісти
Респект Автору! Респект Ользі! Виявляється, що ні вибори до міськради, ні "Волинська різня" прости ніщо в прагненні людини перемити кісточки ближньому своєму!...
Відповісти
В МЕНЕ АСОЦІАЦІЇ ЗАЧІСКИ З ЕМО СТИЛЕМ.
http://telepics.net/peoples/8310-emo-emo-emo-boy.html

Відповісти
Ой... Коритнєва - дєвочка -емо??? Ржу-німагу!!!!!!))))) А відповідність ссилці залишає питання :" Ви це де так вчились перукарському мистецтву?
Відповісти
Позбиралися тут всі Звєрєви,і сидять тут ригають в коментах.Літо,хороша погода.ні щоб трошкі бути добрим і тоді люди підтянуться до Вас..і в самих настрій підніметься..Нє треба гнити,..Черстві Ви..Мабуть життя Вас обділило увагою...Щоб Вам ІНтернет обрізали.
Відповісти
Ну Ти такий чемний, аж страх. Відійди від компутера, не гвалтуй клаву
Відповісти
От ви тут всі наговорили на Ольгу, не знаючи її в реальному житті, а дівчина просто супер!!! Можливо, дійсно, щось невдало підібрано і не пасує, але це виключно ваша суб"єктивна думка, а Ольга красуня як у вбранні так і без нього!!! Не заздріть!
Відповісти
А хто ж говорить щось погане про Ольгу? Дискусія - навколо стилю (((
Відповісти
кроватка недоречна
Відповісти
Краватка передбачена дизайнером одягу!... Як на мене, досить вдало.
Відповісти
В такому випадку, дизайнер - наркоман
Відповісти
Кожен судить по собі...
Відповісти
Це як на мене, вже перейшло всі межі! Редактор, та видаліть нарешті цю статтю!... Скільки ж можна п"ятьом особам писати одне й теж, переходячи всі моральні норми????? Воно того не варте! Довго терпіла, мушу розкласти декілька пунктів:
1. Навіть якщо у вас є думка щодо образу, то висловлюватись толерантно, а не хамити;
2. Навіщо, коли мова йде про стиль одягу так бездарно лізти в особисте життя людини?;
3. Шановні коментатори, таке враження, що у вас тут клуб "Очумелые ручки". Де б ви не працювали - хочу до вас! Мрію мати стільки вільного часу для дописів на сайтах. Роботодавці задумайтесь!!!;
4. Може комусь не подобається клітинка, комусь галстук, ще комусь босоніжки (як на мене, доречі, прикольненькі), але називати образ "сільським"... Зізнайтесь, просто вас дратують люди, котрі виділяються серед вас - сірої маси!;)
5. Щодо зачіски - точно знаю, що наша героїня, як багато осіб тут визначили, ніякої "хімії" не робить, на бігуді щоранку не крутиться. Бозя наділив її гарним кучерявим волоссям, про яке я, наприклад, маючи пряме та неслухняне завжди тільки мріяла;
6. Останнє - Оль, будь і надалі такою розумашкою. Хай говорять! Не здумай в собі щось змінювати!!!))))
Відповісти
А мені подобається, єдиний мінус - це знову пальці звисають,як і у дівчинки Маргарити, здається, в одному з недавніх минулих випусків, та "ялинки-моталки" вибирайте собі взуття відповідних розмірів!)))
Відповісти
Таша, це не розмір маленький, а підйом високий, нога йде вперед вот і все)))
Відповісти
Ричук, ти геніальний... Як дзідьо... Каку-беку закину, а норд захавав! 168 коментів!!!! Питання тільки в тому, чи знав ти, що то кака-бека? Чи думав, що то буде канхвета?
Відповісти
єдине що сподобалось - годинник
Відповісти
Як на мене, форма рубрики цього разу відповідає її змісту.
Відповісти
Особисто мені не подобається
Можливо для когось це стильно
Скільки людей- стільки думок
Відповісти
Вы меня извините, конечно, но здесь даже не пахнет "стилем"!
Вы можете на меня сразу ополчиться, говорить о зависти, говорить о том, что я ничего не понимаю, но... сразу проведу границы моей критики: девочку я лично не знаю, о ее личных качествах судить не смею. Я говорю строго о ее образе. Начиная с прически и заканчивая этими бесвкусными боссоножками! Крой юбки нуууу очень странный!!! И совершенно не подходит носительнице!!! К этому заявленому деловому образу, категорически не подходят эти боссоножки, которые относятся к нарядам для вечернего выхода, не говоря уже о том, что они сами по себе ужастные и смотрятся вульгарно!!! Сумка понравилась, но естественно она не подходит к этому образу. Рубашка тоже понравилась: эдакий деловой стиль. Отлично смотрелась бы с юбкой карандашом или же узкими брюками!!!
И отдельное обращение к автору рубрики!
Очень обрадовалась, когда узнала, что теперь и в Луцке у людей будет возможность посмотреть на людей, с ярко выраженным, индивидуалным стилем, которые умеют сочитать не сочитаемое, делать из непривлекательных, на первый взгляд, вещей, интересные... И их в Луцке предостаточно! Но к сожалению, все что я вижу сегодня, это 2-3 удачных лука, к которым, к сожалению Луцк не готов, судя по комментариям!!! И это прискоробно!!! Посмотреть даже на европейцев, на их streetfashion, особенно скандинавский стиль...
Автор, уважительная просьба... перед тем, как фотографировать следующего "модника", пройдитесь по известным блоггам, посетите сайт lookbook... иначе эта рубрика долго не проживет... а ее потолком будут вот такие вот довольно скучные образы и довольно скучные и неинтересные комментарии людей, судя по всему, ничего в этом не понимающих.
Всем мир! Никого не хотела обидеть!!! Будьте стильными!!!
Відповісти
Не подобається!
Відповісти
Я не здивований що наша демографічна ситуація має мінусовий приріст населення! Щей клитка Барбери можліво я поміляюсь, але не думаю що Барбери віпускає спидниці і краваткі!!!!
Відповісти
мері поппінс, давай, дасвіданія
Відповісти
Ізвінітє, але це не стильно і не красиво. Це пічаль, дешево і провінційно. Будь ласка, не вдягайтесь так... ато це виглядає як дуууже далека провінція і не показує ніякого стилю :(
Стрази не модні і ніколи не можуть бути частиною ділового одягу.
Спідниця-підробка під burberry виглядає насправді дешево (якщо немає змоги купити оригінал, краще не купувати явні підробки).
Видно, що дівчина намагається дорглядати за собою, але такий тип зачіски і сильне підведення очей робить її набагато старшою за її 27.
Плюс, такий крій спідниці її повнить.
Тому ще раз прощу, не вдягайтеся так :)
Відповісти
Марта Ви погляньте спочатку на себе, а тоді пишіть коментарі....прочитавши їх відразу можна зрозуміти що Ольга красивіша і стильніша за Вас!!!!! Ваша заздрість говроть про занижену самооцінку й незадоволеності собою................
Відповісти
ЧИТАЮ І РЕАЛЬНО ОБУРЕНА!! ОЛЯ!! НЕ СЛУХАЙ І НЕ ЧИТАЙ ВСІХ ОБРАЗ. Люди - не заздріть!!!
Відповісти
Все - таки, правильно говорять - українська тваринка - ЖАБА!!!
Відповісти
Олічка не звертай уваги на негативні коментарі,це просто заздрість.Ти дійсно хороша ,приємна дівчина як із зовнішньою так і з внутрішньою красою.Залишайся такою як ти .є ю.Ми тебе поважаємо.
Відповісти
ЖАХ! а на голові то вообще взриг!
Відповісти
жах, жах
Відповісти
А де ж коментар дизайнера?
Мабуть, у нього просто немає слів - такий образ, такий образ!
Відповісти
Quel cauchemar!
Відповісти
Як на мене, нічого там особливого немає. Село та й годі. В районний центр до клуба - якраз згодиться. А як на наш Луцьк - бувало й краще. До речі, вже не перший раз чую негативні відгуки про Коритнєву, що вона стала собі останнім часом забагато дозволяти - влаштовує собі посиденьки з одруженим чоловіком в нічних закладах нашого міста в позаробочий час допізна, причому дружина ні слухом, ні духом(((( Так, робота така, посада, і таке інше - це зрозуміло, але ця дамочка перейшла межу дозволеного!!!! Отож - бо: зовнішній вигляд - на трієчку з мінусом, а про моральний образ судіть самі...
Відповісти
Оце так! Це вже цікаво... І це все про людину, яка на весь світ кричала про сімейні цінності))) Ще й очолювала відповідний відділ.. А сама живе по своїх життєвих правилах і на чужі сім'ї плює. Образ, звичайно, це другорядне (хоча він і залишає бажати кращого, особливо взуття, ну, ще зачіска, та й спідниця...) Пані Олено, а подробиці???
Відповісти