У центрі Луцька – обшуки в авто: ймовірно, причетний кримінальний авторитет Аслан

У центрі Луцька – обшуки в авто: ймовірно, причетний кримінальний авторитет Аслан
На перехресті вулиці Паркової та проспекту Волі поліцейські затримали автомобіль, перегородили йому дорогу та здійснювали слідчі дії.

Подія відбувалася після 13 години 4 січня, повідомили очевидці.

Станом на 14 годину поліцейські поїхали з місця події.

За інформацією сектору комунікації поліції, це - санкціонований обшук й наголошують, що нікого не затримували. Деталей не повідомляють, посилаючись на таємницю слідства.

З власних джерел Інформаційному агентству ВолиньPost стало відомо, що слідчі дії стосуються відомого у Луцьку кримінального авторитета Аслана (Аслан Адаєвич Гарсієв).

Зауважимо, що чорний джип такої ж моделі, яким володіє Аслан, перебував на місці події.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Додікі

Дайте спокійно попити каву.
Відповісти
скоріш би порохоботів і вайцманів арештували а то всяку мелочовку берут
Відповісти
Відразу видно, хто дописує коментарі. Боти - вони і в Луцьку боти. Навіть імен собі вигадати не можуть )
Відповісти
Сміх тай годі ,в Луцьку поліція не може впоратись з якимось бандитом ,який тероризує населення ,зате, злодій який в маркеті вкраде пляшку горілки сяде на три роки -це Україна .
Відповісти
... поліція повідомляє: нікого не затримано. Навіщо тоді такий обшук? Для галочки? Мусара є мусара.
Відповісти
Та він уже забембав ваш аслан. Посадіть цого нарешті к жуям...
Відповісти
Якщо в тебе життя потаскало то до чого тут Аслан?він порядна хороша людина,просто жаба давить що він на лексусі а ти на своїх двох
Відповісти
Написав хто він)))
Відповісти
Де там чорний джип???Якийсь чор...урод є "бізнесменом" в Україні???Ми притомні???"ХОХЛИ"-ви просто дят...Ви там,на його батьківщині-ХТО???Просніться накінець і дайте ВІДСІЧ!!!
Відповісти
Обшук і нікого не затримали,то для кого ця "показуха".Що шукали?Яка ціль?Де підозрювані і скільки ми будемо це спостерігати і "ненавидіти"поліціянтів(ментів),бо нічого не змінилося,а навіть погіршилося і ви ще запрошуєте на роботу до вас(продажних) і не компетентних? Кого???Хто "притомний"готовий це виконувати.Господи,спаси цю країну.
Відповісти
Аслан порядна,адекватна ,культурна людина.Живе в нашому місті вже багато років і нікого не тероризує..
.....понаїхали нові міліціянти,які це роблять спеціально щоб місто поставити на касу і на коліна...це буде доти поки будуть при владі деякі люди,які розв‘язують руки ментовському безпределу...
Відповісти
від Аслана: нормальний, вихований і дуже порядний хлоп. Не те, що і багато інших.
Відповісти
Аслан адекватна та справедлива людина ,знаю з найкращої сторони ,просто декого дуже жаба давить ...
Відповісти
Аслан крутий !!!порядний та справедливий!!!
Відповісти
Аслан живе у Луцьку давно і має порядну сім‘ю,прекрасна і вихована людина.До того ж він має чисту голову,ніколи не вживає алкоголь і надзвичайно справедливий. А коли вже закінчиться цей безлад, можуть сфабрикувати любу справу на рівному місці,а під неї поліція робить свої темні та грязні діла...дивує де прокуратура і де адекватний суд
Відповісти
Аслан порядний?) Гнати в шию цих чеченів ,хачів і грузинів!!! Таких порядних як аслан ваш, стріляти без суду потрібно.
Відповісти
Який кримінальний авториет????? Може ментовскій стукач?
Всі давно знають що стучить ментам!!
Відповісти