Мер ще одного міста на Волині вийшов чистити місто від снігу лопатою. ФОТО

Мер ще одного міста на Волині вийшов чистити місто від снігу лопатою. ФОТО
Міський голова Нововолинська Борис Карпус і працівники установ долучилися до «Снігової толоки».

Про це повідомляє Нововолинська міська рада.

Зауважують, що міський голова Борис Карпус спочатку у відеозверненні закликав усіх охочих долучитися до снігоприбирання. На його пропозицію відгукнулося чимало людей, працівників місцевих установ і підприємців. Кожен старався зробити свій внесок і допомогти комунальникам у ці непогожі дні.

Прибирали, зокрема, території соціальних об’єктів.

Міський голова попрацював біля амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 та Нововолинської центральної міської лікарні.

Культпрацівники наводили лад біля Палацу культури. Спортивний майданчик біля Нововолинського ліцею №1 прибирали тренери.

Підприємці та працівники магазинів, ресторанів очищують тротуари й доріжки біля своїх закладів.



Нагадаємо, вийти на вулицю на розчищати сніг закликав усіх і Ковельський міський голова Ігор Чайка. Він теж разом з колегами пішов розчищати Ковель від кучугур.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці.А трактора їздять з піднятими ковшами.Ще такого бардака не було.
Відповісти
Правильно раз мізків нема організувати роботу , то хай сам працює! Для чого йти в мери , ішов би в комунальники?!
Відповісти
Мери волинських міст беруть приклад з мера Львова - Садовий А.І.
Відповісти
От там йому і місце. Не можеш керувати містом,бери лопату. Більше користі
Відповісти
Може хоч на цій роботы себе зарекомендує краще. Шкода лише, що сніг падає тільки взимку. За теплої погоди йому не буде на чому показати себе, виправдати довіру виборців.
Відповісти
Отут то його талант розкрився повністю і у всій красі ! Приємно, шо чоловік знайшов себе ! Нашо тобі, хлопче, той голова ? Не хоч &рати - не муч &раку ! Дерзай !
Відповісти
30 років незалежності , а совковий підхід так і пре , дивно чого лєнточку не перерізав перед чисткою. Невже вони досі думають що такий піар може дати результат?!
Відповісти
Просто він згадав заклик Азарова - не жалітись, а взяти лопату і прибрати сніг. Він не з майбутнього. Він з минулого
Відповісти
Для Луч-2. Снігом заметена уся Європа. І Волинь - теж. Тому чистять сніг усі. Сьогодні вранці зробив прогілянку вулицею Волі (Луцьк). Приємно дивитись, як вийшли підприємці і почистили тротуари напроти своїх маркетів, перукарень, кавярень і т.п. А в одну з аптек люди стрибали через кучугуру висотою щонайменше 80см. Ступали "слід в слід". І це було в 10.30 ранку. Власнику чи власниці бізнесу вако було вийти на 10 хвилин і розчистити 3 м.кв. тротуару. Так, що від твоїх сентенцій про "лєнточку" і "піар", як і від самого тебе, пахне нафталіном і паперовими надмогильними квітами.
Відповісти
А ви спитайте чи багато він нарозгрібав?
Чи сфоткався біля уже розграбаного санітарочками?
Встидно мало б бути «мужику»!!!!
Відповісти
Якщо бізнесмен біля себе не прибрав і не прийшли до нього клієнти це його проблема , а якщо мер чистить вулиці це не мер я прибиральник не підмінюйте поняття. Напевно мер відписав))
Відповісти
Його зарплата за роботу керівника , подумайте над цим поняттям!
Відповісти