Волинські спортсмени завоювали п'ять медалей на чемпіонаті у Львові

Троє нововолинських спортсменів стали переможцями Відкритого чемпіонату Львівської області з греко-римської боротьби серед юнаків.

Про це інформує Нововолинська міська рада.

Змагання проходили у Львові.

Вихованці тренера з греко-римської боротьби Андрія Грищука представляли місто у різних вагових категоріях.

У запеклій боротьбі перші місця здобули нововолинці Ярослав Рижков (вагова категорія 55 кг), Назар Кушнірук (вагова категорія 75 кг) та Назар Янюк (вагова категорія 92 кг).

Другі місця у своїх вагових категоріях вибороли Дем’ян Капітан (вагова категорія 75 кг) та Даниїл Дмитришин (вагова категорія 62 кг).

Переможців та призерів нагородили грамотами та медалями Львівської обласної державної адміністрації.