«Волинь» перемогла тернопільську «Ниву»

Луцька «Волинь» здобула перемогу в матчі проти тернопільської «Ниви».

Про це повідомляє ВІСНИК і Ко.

Команди розпочали матч у розміреному темпі, тому швидкий став дещо несподіваним. Пасом з глибини поля партнери вивели Юрія Коломойця на побачення з голкіпером «Ниви». Форвард «хрестоносців» відіграв воротаря, але опинився у дуже незручному становищі та все ж примудрився якось пробити по воротах і поцілив у дальню стійку. Епізод закінчився кутовим для лучан, який і призвів до взяття воріт. Тернополяни абсолютно не пильнували Івана Цюпу, який головою розстріляв ворота – 0:1. Гол дещо занадто заспокоїв «Волинь» й ініціативу поступово перехопили номінальні господарі матчу. Втім численні стандарти на ворота Владислава Леванідова не принесли ніяких дивідендів тернополянам. А от «Волинь» знову несподівано вибухнула голом перед самісінькою перервою. Артур Рябов на лінії штрафного майданчика накрутив кількох суперників і ударом у проти хід переграв Єрмолова – 0:2.

У другій половині гри першим номером переважно діяли тернополяни, але створювали хіба що потенційно небезпечні моменти. «Волинь» рідко, але нагадувала про себе гострими контрвипадами. Єдиний супермомент на обидві команди був у середині тайму у лучан, проте вони не реалізували вихід три в два. Спершу з ударом затягнув Сіаваш Хагназарі й зрештою пробив у голкіпера, буквально одразу Єрмолов нейтралізував спробу добивання, а третій удар вже від В’ячеслава Шарпара був неточним. Ще кілька напружених миттєвостей тернополянам довелося пережити через занадто вільну гру свого голкіпера на виходах.