Шиба повернувся в «Батьківщину»

Шиба повернувся в «Батьківщину»
Депутат Луцької міської ради Богдан Шиба став членом ВО «Батьківщина».

Таке рішення ухвалило під час засідання партбюро обласної організації ВО «Батьківщина» 9 серпня, ‒ повідомив у телефонному коментарі ВолиньPost депутат.

З його слів, партбюро розглянуло заяву про вступ до політичної сили приблизно о 18:00.У підсумку ‒ його таки відновили в лавах партії Тимошенко.

Як відомо, навесні 2008-го Шиба вийшов із ВО «Батьківщина». Він неодноразово намагався повернутися до «біло-сердечних». Однак, йому постійно відмовляли.

Опісля злиття Фронту Змін та «Батьківщини» до фракції партії Тимошенко вступили депутати Луцькради Андрій Козюра, Павло Данильчук та Олександр Плісецький.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 54
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цікаво, в якій партії цей чоловік ще не був?
Відповісти
Всіх дибілів в одну партію !!!
Відповісти
аха, точно ))
Відповісти
став на диби...від щастя!
Відповісти
все купляється - все прдається. В першу чергу дивляться на зарплату, а не їполітичні погляди. Вкотре переконуюсь, вся потіки, зокрема в Україні - це зібрання тупоголових дацнів, які хочуть якомога більше загребсти собі грошей і вдавати із себ правильних в лапках громадянів України, які хочуть, також в лапках, що бкраїна стала кращою. Як же набридло на це дивитись, такий негатив до всіх, без винятку політиків.
Відповісти
капєць батьківщині
Відповісти
Бодьо - член всіх партій землі Волинської !
Відповісти
На ньому смерть чотирьох молодих хлопців.Може ті,кому він симпатизує,забули?То ви такі ж,як і він - покидьки!!!
Відповісти
Через деякий час він захоче очолити партійний осередок. І знову через Київ це порішає.
Виявляється слова Пустовіта і Григоренко про те, що Шиба ніколи не буде в Батьківщині нічого не значать. Вони обидва просто "0".а Шиба ради досягнення своїх особистих інтересів готовий на все.
Шкода, що керівництво в Києві пішло на такий крок.
А ми так надіялися на Батьківщину і що накінець партія очистилася від зрадників та тушок.
Згадаєте мої слова - прихід Шиби в Батьківщину це початок кінця Батьківщини.
ШКОДА!
Відповісти
Готується по списках у Верховну Раду
Відповісти
Палиця, за посередництва Володимира Сергійовича, завершує процес приватизації Батьківщини на Волині, а Палич потрібен як один із факторів противаги "старій" гвардії. Конкурс "Хто шустріше Палиці продасться!" триває...
Відповісти
Нікітюк завжди говорить- "Я все вирішив з Паракою!"
І якщо всі останні оборудки Нікітюка прикриваються, то напевно це так.
Шкода. Ми надіялися на нового прокурора. Але ...
Відповісти
Шиба - це негідник, який як повія навязує себе всім. Це секонд-хенд волинської політики. Цікаво через скільки місяців його вчергове і традиційно виженуть з "Батьківщини"
Відповісти
Якого чергового презерватива "Фронт змін" ще нав'яже БЮТу?
Відповісти
політичні трупи мусять бути всі в одному місці
Відповісти
Шиба - брехун, боягуз і покидьок, що зруйнував не одне життя, та й взагалі для нього людське життя ніщо. Люди для нього матеріал для вдоволення свого хворого его і своїх бажань. А ще в церкву ходить... гидота.
Відповісти
А ви проаналізуйте що зробив Шиба за своіх 50 років.Чим він може похвалитися.Безробітний професійний революціонер.Може в Батьківщині дадуть хоч на прожиття.
Відповісти
наші політики то жадібні до грошей злодюжки
серед них Шиба стоїть в перший рядах

чи ще е такі що вірять в те що в нашу політику йдуть заради того шоб допомагати людям ?
якщо є пораджу сходити до хорошого психіатра доки не пізно
Відповісти
в далекому 2006 році нікому не відомий Шиба попав до "Батьківщини" при допомозі діда Кирильчука . Після цього саме його кандидатуру на мера Луцька "пропихнув" той же Кирильчук . Голова Луцької міської Батьківщини Вікторов був проти цього ,бо міське бюро тоді вже визначилось з іншим кандидатом на луцького мера , здається це був якийсь лікар , досить порядна і тямуща людина . Тому Кирильчук позбувся Вікторова при допомозі того ж Грицюка і Пустовіта . І не просто позбувся - Вікторова зняли з голови міської організації "Батьківщина" і виключили з партії , та ще й із списків кандидатів до луцької міської ради! Кирильчук в пресі тоді це називав "очищенням партійних рядів" . А кого ж набрали натомість ? грицюків , пустовітів , григоренків та інших тупих холуїв , що за бабло працююють ?Кирильчук тоді називав Шибу "окрасою Блоку Юлії Тимошенко" .
Зате після того , Шиба у 2008 році (всього 2 роки побув "окрасою БЮТ")із шкандальом вийшов з БЮТу http://archive.wz.lviv.ua/articles/65188 . Ті ж Кирильчук з Грицюком відразу ж облили його брудом , назвавши "зрадником" і т.д., і т.п.
Відповісти
так це ж і є життя в українській політиці
Відповісти
це життя у волинській Батьківщині
Відповісти
Прізвище того лікаря-"першого" кандидата на луцькі мери від "Батьківщини" - Литвинюк
Відповісти
Шиба - еврейская фамилия.
Відповісти
Цікаво, Шиба читає про себе коментарі? Що відповідає, коли його запитують,чому накульгує на одну ногу?
Відповісти
тому що збив на смерть людей в ДТП , коли їхав з коханкою !
Відповісти
Сидів би тихо, щоб ніхто про нього не чув і не згадував, а то лізе в с...ку без мила.
Відповісти
Якби Шиба був порядною людиною, то він би бачачи таке несприйняття його "Батьківщиною", вибачився хоча б перед простими членами партії, які на відміну від нього, партії не зраджували. Де Шиба не влізе - навколо нього лише сморід.
Відповісти
О, Шиба втретє вступив у Батьківщину! І, сподіваємося, його скоро втретє випруть звідти.
Відповісти
Колись Пустовіт писав у блозі: "Що могло бути гіршим за виключення пана Шиби з партії? Тільки його повернення назад". (http://www.volynnews.com/blogs/30/158/)Як то кажуть "предчувствия его не обманули"!
Відповісти
Батьківщиною керує Нікітюк при кураторстві Палиці,а Григоренко зПустовітом у них на зарплаті отака продажна опозиція так що Нітя все порішав.а через трохи часу Шиба буде кенрувати батьківщиною,а клоуна Григоренка випруть.
Відповісти
До партійця, це правда я бачила як Григоренко вчора забігав до Нікітюка на офіс за подачкою.
Відповісти
Спасибо жителям Турийска!
Відповісти
тепер батьківщина буде все гавнішати і гавнішати
Відповісти
Нашей Батькивщине побед теперь не счесть,
Когда такие люди как Бодя Шиба есть!
Відповісти
Солнце взошло на Востоке
Лучи его дарят тепло
Шиба пришёл из Турийска
Лучанам неповезло.
Відповісти
У протигазі Шиба був би кращим
Відповісти
Богдане, чи не баран же Ви по гороскопу?
Відповісти
І в БЮТі є тепер євреї.
Відповісти
з жидів якраз Батьківщина й складалась . Юля Тимошенко-Григан - хто по вашому ? Українка ? Смішно ..
Відповісти
І Тягнибок, і Кличко мають бабусь єврейок, то що тепер вони не українці? Шиба теж має єврейське коріння, але й українське теж. Отже вони нехай самі визначають, якої вони національності.
Відповісти
мама - жидівка чістакровная . Хвамілія дівоча мами - Етінзон
Відповісти
Ще одна гнида в батьківщині- другий раз у перший клас!
Відповісти
Я Шибою горджусь, коли він десь не з нами!
Відповісти
О, Шибо, доки ти мовчиш, то люди думають, що розум в тебе є. Не говори, мовчи!
Відповісти
Батьківщина - Шибі: "Ми разом, слава Богу, ненадовго!"
Відповісти
Богдане, лелеки Вас губили надто часто!
Відповісти
Шиба: "Лучани, дякуйте мені, що є у всіх вас Я!"
Відповісти
Норм чоловік а так обсирають.аж противно читати.
Відповісти
А ось і ще один майбутній бютовець написав. Чи то сам Шиба коменти про себе прочитав?
Відповісти
Ще буде мером.побачте.
Відповісти
А чим романюк кращий за шибу. Скажіть будь-ласка
Відповісти
А вони разом грають в гру " хороший і поганий поліцейський" , а взагалі такої гидотної людини як Шиба я ще не бачив! Пишу це прізвище, а враження що в бруд руки замазав. Піду промию .
Відповісти
Не судіть та не судимі будете, бо яким судом судите, таким судитимуть у вас!
Відповісти
всі такі спеціалісти по Шибі - знають кого він збив, знають з ким їхав, знають його коріння і т.д... видно своє життя не цікаве, друзів немає то і лізите в чуже і від зазрощів аж піна з рота))))))))
Відповісти