Допоможіть врятувати життя волинянину

Допоможіть врятувати життя волинянину
22-річний Андрій Вронський з Луцька потребує дорогого реабілітаційного лікування, грошей на яке в його родини немає.

8 серпня юнак травмувався на ставку.

В результаті нещасного випадку він зламав п'ятий шийний хребець, хлопець не відчуває тіла нижче плечей.

Нині він перебуває в палаті інтенсивної терапії Волинської обласної клінічної лікарні. Рідні знайшли необхідні кошти на операцію, проте Андрію потрібне реабілітаційне лікування.

Мама, Мартинюк Світлана Василівна, просить усіх, хто може, допомогти, аби врятувати єдиного сина (р/р 2924 4825 5091 00 чи на картку ПриватБанку 4405 8858 1181 7656 Назарчук Тарас). Телефон мами (096) 904-26-07.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
кожен по 100 грн хочаб і вже буде якась допомога. давайте допоможем.
Відповісти
Андрій не із села Струмівка, він проживає у місті Луцьку
Відповісти
Не знаючи броду-не лізь у воду!!!!!!!!
Шкода його...хороший талановитий хлопчина...шкода якщо буде паралізований на все життя.....
Відповісти
ВІД БІДИ НІХТО НЕ ЗАСТРАХОВАНИЙ!!!
Відповісти
Саме так.Він проживає у місті Луцьк.ВолиньПост як завжди.
Але допомогти потрібно хлопчині.
Відповісти
Дуже важка травма. Але багато людей вілікувались. Борись Андрій. Потрібна велика сила волі. Терпіння мамі. З Божою поміччю може все минеться.
Відповісти
Знаю Андрія давно, дуже щирий і добрий хлопець. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖІ !!!
Відповісти
Завтра ця сторінка стане десь 10-ю.І мало людей дізнається, що хлопцю потрібна допомога. Хоча б декілька днів на якомусь банері. Зрозуміло ,що не реклама. Але якось би виділити. Якщо можливо.
Відповісти
Погоджуюсь.....трагедія страшна.....а багато навіть його знайомих і не знають про це....

Хтось знає як він? Як самопочуття? Повний параліч?
Відповісти
Щоб вона була на видному місці треба щоб коменти люди писали сюди..тоді рейтинг сторінки збільшиться, або просто щоб час від часу переглядали її....
Відповісти
Андрій почав відчувати ліву ногу! тяжко дихає. Із запитаннями звертайтесь до Тараса Назарчука http://vk.com/id51741932

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ, ПОЯВИЛИСЬ ШАХРАЇ!!! ВІДПРАВЛЯЙТЕ КОШТИ ТІЛЬКИ НА НОМЕР КАРТКИ, ЩО РОЗМІЩЕНИЙ НИЖЧЕ!

Реквізити банку та номер карточки на які можна відправляти гроші:
ПРИВАТБАНК: МФО 05299 ОКПО 14360570 Р/Р 29244825509100 №КАРТКИ 4405 8858 1181 7656 ОТРИМУВАЧ: НАЗАРЧУК ТАРАС ЛУКАШОВИЧ
Відповісти
отправил. поправится, куда денется.
Відповісти
Головне щоб зміг самостійно дихати. Бо в таких випадках це основне. А потім вже трішки легше буде.
Відповісти
Дихає ще через апарат штучного дихання!
Відповісти
http://www.volynpost.com/news/18548-na-volyni-kraly-groshi-pryznacheni-na-blagodijnist
Відповісти
Прорвався сьогодні до Андрія!)
Відчуває ліву ногу але ще не шевелить!
При мені зігнув праву руку в локті, шевелить пальцями!
Дихає ще через апарат штучного дихання!

лікарі заборонили до нього часто заходити друзям та мамі тому, що після відвідувань стан погіршується!( "морально подавлений"(((
ПРОТЕ МИ НЕ ЗДАЄМОСЬ І РОБИМ ВСЕ МОЖЛИВЕ!
Відповісти
ЯКЩО МОЖЕТЕ ЧИМОСЬ ДОПОМОГТИ, ЗВОНІТЬ
0989908136
0956971534
Відповісти
№КАРТКИ ПРАВИЛЬНИЙ, КОШТИ НАДХОДЯТЬ!
Відповісти
То добре.
Відповісти
Назарчук Тарас є прохання....зроби групу у ВК...і пиши там всі новини про стан Андрія.....адже багатьом як і мені хто пожертвував кошти цікаво чим ще можна допомогти і взагалі як проходить лікування.....там же можна буде публікувати всі статті......
Відповісти
Дякую, постараюсь це ввечері зробити! покищо можете слідкувати за моєю стіною в вк!
Відповісти