У Луцьку на хабарі у 1000 доларів зловили проректора університету

У Луцьку на хабарі у 1000 доларів зловили проректора університету
У Луцьку затримали «на гарячому» високопосадовця університету, який отримав хабар.

Правоохоронці викрили та задокументували злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди посадовою особою державного технічного закладу вищої освіти України, - пише сектор комунікації поліції Волинської області.

Під час проведення слідчих дій встановили, що проректор одного з луцьких ВНЗ, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, з метою власного збагачення, вимагав та отримав від товариства тисячу доларів США за безперешкодне надання в оренду складських приміщень для їх використання у господарській діяльності.

Сьогодні, 27 травня, правоохоронці затримали його «на гарячому» прямо у службовому кабінеті. Кошти вилучили.

Наразі вирішують питання про затримання службовця в порядку ст. 208 КПК України, оголошення підозри та обрання йому запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
То у нас в політесі
Відповісти
Колись у ЗВО "Луцький НТУ" корупції не буде зовсім! Через 15-20 років.
Відповісти
Да все по новому
Відповісти
В Україні корупція при Радянській владі була, корупція при капіталістах є, і корупція з українцями буде жити вічно. Ми зовсім інший народ, у нас зовсім інший менталітет. Нам українцям з корупцією легше жити. Наприклад, прийдеш до сімейного лікаря, сунув йому у кишеню пару сотень гривнів чи доларів США, а чи отримав медичну допомогу чи не отримав, все рівно, як тому соловейку, - головне, що дав хабара віддячив, а в голові знаєш, що до цього лікаря знову можна прийти він тебе з посмішкою на устах прийме, як родича, а чи вилікує??? Другий приклад, дав хабара - пройшов конкурс до ВНЗ, поступив, а вчитися чи ходити на пари не треба, заплатив за прогули і через чотири чи п'ять років купив-отримав диплом. І так у всіх сферах повсякденного життя українців. У нас це вже у крові.
Відповісти
Ти правий, тільки не "гривнів", а гривень. Повтори граматику за 5-й клас.
Відповісти
Ти не студент-ти дят...безграмотне створіння.Такі і приводять до влади неуків і пройдисвітів.Прикро жити з такими в одній країні,але на жаль це вже тенденція.
Відповісти
В нас тут один "феодал" вже все змінив,"поставив" своїх маріонеток в медицині,освіті,культурі, спорті...такий собі "лукашенко" в одній окремій області.І всім це подобається...який жах в 21 столітті...РАБИ!
Відповісти
Без керівника це бути не могло.То що там робить прославлена вахович??? Кришує???
Відповісти
Яка ганьба !
Відповісти
Тут все в тренді ! Зелені до зелених ! Вони турбуються За своє майбутнє !
Відповісти
І гарячу воду спочатку виключив, потім включив і всі медалі собі повісив. А насправді 2 міста тільки відключили гв
Відповісти
А у ВНУ викладачам в залікову менше кладуть?!Але ж то Палиці вотчина,хто їх буде перевіряти?Там до смерті "несуть добре і вічне",а їх випускникам одна дорога-до Польщі.
Відповісти
Народ .як би ви не обурювались ,але ж несете і даєте хабар.
Відповісти