«Волинь» U-17 привезла з Тернополя срібло

Юнацька команда луцької «Волині» (тренер Роман Максимюк) сформована з гравців віком до 17 років здобула срібні медалі футбольного турніру в Тернополі.

На турнірі грали окрім «Волині» U-17 команди «Стадіон «Шльонський» м.Хожув (Польща)», КЗ «ДЮСШ з футболу» м.Тернопіль (Україна), ФК «Севастополь», «ОДЮСШ Блохіна та Бєланова» з Вінниці, «BRW-ВІК» з Володимира-Волинського, - повідомили у клубній прес-службі.

Ігри відбувалися на футбольних полях «Тернопільського міського стадіону і КЗ ДЮСШ з футболу.

У першому турі Волинь U-17 зіграла із BRW-ВІК (Володимир-Волинський). Лучани поступилися 1:3, але це була єдина поразка наших юнаків на турнірі. У подальшому хлопці Романа Максимюка здобували тільки перемоги. У вівторок вранці лучани виграли у «Севастополя» 2:1, у вечірньому поєдинку команда Максимюка зіграла із поляками з міста Хожув і виграла 2:0.

У середу лучани перемогли господарів 1:0, а сьогодні вранці команду «ОДЮСШ Блохіна та Бєланова» з Вінниці – 2:0.

У загальному підсумку «Волинь» U-17 виборола друге місце, а Павла Дуду визнано кращим гравцем турніру.

До слова, у серпні команди ДЮФШ «Волинь» зіграють ще на кількох турнірах. Окрім змагань у Жовкві та Києві, команда U-15 (тренер Володимир Гапон) зіграє в Івано-Франківську 21-23 серпня, а U-14 (тренер Анатолій Чиж) в Дубно 17-18 серпня.