Волинянка – чемпіонка Європи з боротьби вільної серед юніорів

У місті Дортмунд в Німеччині з 28 червня по 4 липня проходив чемпіонат Європи з боротьби вільної серед юніорів.

На європейських змаганнях збірна України показала надзвичайно високий результат, виборовши перше місце в командному заліку. Спортсменки здобули 10 медалей у 10 категоріях – 7 золотих, 2 срібні та 1 бронзову, - інформує пресслужба Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Серед золотих медалісток чемпіонату Європи є й волинська спортсменка, вихованка Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Анастасія Алпєєва, яка виступала у ваговій категорії 72 кілограми.