Відкриття кафе на даху в Луцьку. ФОТО. ВІДЕО

Відкриття кафе на даху в Луцьку. ФОТО. ВІДЕО
В інтернеті опублікували відео з відкриття релакс-кафе «Панорама».

Як відомо, заклад розташований на восьмому поверсі торгового центру «Гранд Волинь», - пишуть Волинські новини.

Офіційне відкриття кафе відбулося 16 серпня.

Автор відео - Proaction. Lutsk creative group.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
О Бог ти мій))))
Зборіще гламурних і сильних міста сього)
Відповісти
Жалке завидение. Крім виду на парк нічого путнього. Повний штиль. Бровін, візьми під своє крило перспективний майданчик.
Відповісти
Супер, хоча щось нове у цій провінції.
Відповісти
наставили дибільних мягких сидінь, гарні менюшки, впаяли занебесні ціни на фігню, яку купляють оптом і майже за нульовими цінами і вуаля.
Бидло повелося
Відповісти
Банальні білі пледи! закутані відувачі змахують на пацієнтів))) ну, зате шось нове) ще б гроші в жителів цього міста були ходити по таких закладах. кафехи і розвлікуха відкриваються, а роботи як не було так і нема.
Відповісти
цілком згідний
Відповісти
А що прикольно, а потім можна вертольотний майданчик для гаранта забабахати
Відповісти
Що за музон грає на відео?
Відповісти
Блатняк певно шансон буржуі бісяться
Відповісти
я серйозно
Відповісти
А де нагла жирна пика Субтельного?
Відповісти
а хто це?
Відповісти
Штрих, який підручника по історії України написав.
Відповісти
співвласник Гранд Волині і тіньовий мільйонер.І взагалі дуже мутний тип.Разом з Вовком мутять.А Вовк це директор Укргазбанку в Луцьку.
Відповісти
Гарний заклад і в основному - гарні відвідувачки. Європейський дизайн і концепція, смачна кухня (особливо - гриль, суші і салати), помірні ціни, непоганий вибір коктейлів, вихований і чемний персонал. Загалом - заклад вартий уваги. Шкода, що на літньому майданчику в нашому кліматі можна посидіти максимум з траня по вересень включно.
Відповісти
Лише Ігор залишиви нормальний коментар. Більшість інших - заздрісники і невдахи по життю. Нічого в вашому житті не зміниться, такими і будете довіку
Відповісти
Сказав дуполиз)
Відповісти
Chandler, чому так судиш про інших??? можливо вони навідміну від тебе бувають в набагато кращих місцях, тому мають нагоду порівняти цю голіму забігайлівку з дісно достойними закладами і з такими ж цінами)))
а ти якшо є дуполизом то точно таким і лишишся!=Р
Відповісти
Відкрили на зиму.
Відповісти
Отримала освіту журналіста і кажу, що харять такі новини! а)це не актуально!!! б) навіть не замітка, бо не відповідає на всі запитання !
Відповісти
Ігор так таписав бо напевно там працює))))
Chandler, чому так судиш про інших??? можливо вони навідміну від тебе бувають в набагато кращих місцях, тому мають нагоду порівняти цю голіму забігайлівку з дісно достойними закладами і з такими ж цінами)))
а ти якшо є дуполизом то точно таким і лишишся!=Р
Відповісти
З вашої логіки виходить, що ви теж лижете дупу один одному, підтримуючи весь негатив)

А багато людей зробили висновки лише побачивши фото. Просто уважно перечитайте коментарі. Українці, нажаль, доволі зла і заздрісна нація.
Відповісти
Сьогодні дощ обіцяють, то цікаво буде там сидіти.
Відповісти
на 2,05 стопкадр. 4 дівчини і хлопець. Що то за хлопець?
Відповісти
Це перукар-стиліст Вова
Відповісти
Де він стриже?
Відповісти
Я 5 років прожив у Києві і 1,5 у Харкові - повірте, мені є з сим порівнювати.
Відповісти
мені срати на цю масонську ложу... але по суті скажу- мені здається це не більше ніж класно відзняте відео, а все остальне уг...
Відповісти
звичайнісінька проплачена реклама кафешки.
кафешка симпатична, аудиторію свою, певно, мати буде, але, на жаль, не велику. Бо чого-чого, а кафе у нас в місті як ... накидано.
Відповісти