У Верховній Раді є депутати без дипломів, ‒ Табачник

У Верховній Раді є депутати без дипломів, ‒ Табачник
У Верховній Раді є кілька депутатів з липовими дипломами.

Про це під час он-лайн конференції в «Известиях в Украине» заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник, ‒ пише Українська правда.

Міністр зазначив, що назвати їх поіменно не дозволяють норми закону про захист персональних даних.

«Що прикро, ці депутати перебувають у найбільш «отримуючій» частині парламенту», ‒ сказав Табачник.

За його словами, проблема навіть не у відсутності у деяких депутатів вищої освіти, а в тому, що вони вносять у документи про свою освіту недостовірні відомості.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ВР, освіта
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це він про нашого Толіка?
Відповісти
Що ти пишеш під підставним іменем, своє прізвище слабо написати???Коли ти вже наберешся розуму , придурок писати всяку хєрню.Людину поважать за її вчинки, а не за липові куплені дипломи.Якби Толік хотів він мав би 10 таких дипломів, але річ зовсім не в цьому...
Відповісти
Хоча б 3 вчинки назви, тільки реальних і вартих уваги, що принесли користь громаді?
Відповісти
він має красти та трохи ділитись краденим?створювати фонди з 60% витрат коштів на себе,та шляхом підставних фірм відшкодування і тієї "благодійності"?ангола
Відповісти
тенденція-23 фонди в місті.
Відповісти
Україна. Конкретику в студію.
Відповісти
http://www.pankurchak.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=103&lang=uk чи башкалекоф "будуємо нову.."?ділитесь краденим типу,?полішукам інфу вкінули?
Відповісти
у "Свободі" Саш, які могли б написати таку дурню-немає, це факт.
Відповісти
це про тебе дибіла
Відповісти
людей з вищою освітою в росії.76% ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ.поцікався біографіями та трудами основних волинськіх ректорів.проффесори.в одного всі двоє дітей декани.скоро внуки будуть.розуму навчання в них і тобі не прибавило.щур кабінетний..
Відповісти
Якщо про Толіка так багато пишуть це означає, що він на правильному шляху.МОЛОДЕЦЬ.Волинь тільки за "Свободу"
Відповісти
тут дивного? в нашій міськраді регіОНАЛ СМОЛЕНГ аж з двома липовими дипломами!
Відповісти
зі Сволоти має освіту - Стрийське ПТУ!
Відповісти