На міжнародному турнірі з боксу волиняни завоювали 7 медалей. ФОТО

30-31 жовтня 2021 року у Польщі відбувся міжнародний турнір з боксу «Międzynarodowy turniej bokserski o puchar burmistrza miasta Kętrzyn». У змаганнях участь взяли 120 боксерів з Литви, Німеччини, України та Польщі, серед яких і волинські боксери, які показали успішні результати, виборовши 7 медалей різного ґатунку.

Про це інформують в ОДА.

Зокрема, серед юнаків чемпіонство здобув Іван Бєлік у ваговій категорії 38кг, ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

Срібним призером став Василь Дехтяренко у ваговій категорії 42 кг, Ківерцівська ДЮСШ;

Серед юніорів чемпіонство виборов Дмитро Ардель у ваговій категорії 50кг, ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

Срібну нагороду здобув Сергій Пуршак у ваговій категорії 63кг, ОДЮСШ Колос;

Бронзовими призерами стали Вадим Зарудницький у ваговій категорії 54кг та

Вадим Шеремета у ваговій категорії 57кг, ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

Серед молоді володарем бронзи став Вадим Байда у ваговій категорії 63.5кг, Ківерцівська ДЮСШ.