Волинські важкоатлети здобули золоті медалі на чемпіонаті України. ФОТО

З 6 до 13 листопада у місті Коломия відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 13 років (2008 р.н. і молодші) та Кубок України пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака з важкої атлетики. У змаганнях участь взяли волинські важкоатлети, які показали чудовий результат, здобувши в медальний доробок області 5 нагород.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

До слова, золотими медалістками чемпіонату України серед дівчат стали Катерина Малащук у ваговій категорії 40 кг та Олександра Чмух у ваговій категорії 64 кг.

Срібним призером змагань серед юнаків став Роман Горащук у ваговій категорії 41 кг. Володарем бронзової нагороди став Давид Волков у ваговій категорії 41 кг.

Перше місце Кубку України пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака з важкої атлетики серед чоловіків посів Ярослав Вітер у ваговій категорії 89 кг.