Волиняни здобули медалі на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате. ФОТО

13-14 листопада 2021 року в місті Орадя Румунія відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате U16-U20 (Shinkyokushinkai) - European Championship for Cadets U16, Juniors U18 and Youth U20. У складі збірної України участь у європейських змаганнях взяли спортсмени Волині.

Про це повідомляє пресслужба управління у справах молоді та спорту ОДА.

До складу збірної увійшли Фрунзік Королік, Михайло Наумчик, Сергій Качалай. Тренери - Володимир Пустовий та Сергій Долінко.

У підсумку змагань волинські спортсмени показали високий рівень підготовки та здобули в скарбничку області 2 медалі.

Зокрема, срібним призером чемпіонату Європи з кіокушинкай карате став Фрунзік Королік.

Бронзову нагороду виборов Сергій Качалай.

До слова, збірна України посіла перше загальнокомандне місце чемпіонату Європи з кіокушинкай карате, здобувши 36 медалей: 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових.