«Глобальна криза. Час правди»: учасники зі 180 країн влаштовують онлайн-конференцію

«Глобальна криза. Час правди»: учасники зі 180 країн влаштовують онлайн-конференцію
4 грудня 2021 року відбудеться міжнародна онлайн-конференція «Глобальна криза. Час правди».

Це — масштабна подія, організована членами державних адміністрацій, науковцями, медійними міжнародними особистостями та волонтерами зі 180 країн на платформі «Благотворче суспільство». Трансляція відбудеться на тисячах медіамайданчиків і платформ по всьому світу з синхронним перекладом на 100 мов.

Мета конференції проінформувати людей про:


• масштаби кліматичної та екологічної кризи;
• причини глобальної зміни клімату;
• екологічні наслідки;
• загрози, що наближаються, і реальний вихід.

«На цій конференції ми чекаємо кожну людину, яка небайдужа до своєї долі, до долі своїх дітей, своїх близьких, до долі всього людства! Сьогодні немає нічого важливішого, ніж інформація як вижити нашому людству, як врятувати нашу планету. Не варто боятися бруду, треба його викривати. Правда очищує. Правда об’єднує! Правда дає шанс на життя!
Зараз від кожного залежить, наскільки швидко люди дізнаються Правду і об'єднаються», – заявляють організатори.

Для того приєднатися до прямого ефіру конференції потрібно перейти за посиланням Глобальна Криза. Час Правди | Міжнародна онлайн-конференція 04.12.2021.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Обов’язково буду, бо вже давно спостерігаю що коїться щось дивне із землею та незрозумілим замовчуванням інформації .
Відповісти
Прийшов час людству взнати правду! Хоча багато людей її знає , але діяти самостійно не має бажання , перекладаючи відповідальність на інших. Так і живемо.
Запрошую всіх приєднатися до перегляду Міжнародної онлайн конференції Глобальна криза- Час правди!І почати діяти об'єднавшись в одну дружну велику сім'ю, яканазивається Людство!)
Відповісти
Цікаво. Це дуже актуальна подія на сьогодні, як на мене! Крім того, такий масштаб і організовано все волонтерами. Буду дтвитись
Відповісти
Приєднуйтесь до міжнародної онлайн конференції Глобальна криза- Час правди!Не будьте байдужі
Відповісти
Приєднуйтесь до міжнародної онлайн конференції Глобальна криза- Час правди!Не будьте байдужі #Глобальнакриза-Часправди!
Відповісти
Дуже важлива конференція для кожного! Ми маємо знати правду! Обов"язково буду дивитися!
Відповісти
Дякую! Ми маємо знати правду! Буду дивитися! Приходь і ти!
Відповісти
Об'єднавши зусилля , по зупинці кризи сьогодні , виграєм час нашим дітям узавтра !
Відповісти
Нема нічого важливішого за майбутнє, нічого , що б мало значення учора, нічого , що вартувало б більше ніж "зараз"!
Відповісти
Дякую за інформацію.
Це важлива конференція для кожної свідомої людини.
Обов’язково буду дивитись і поділюся з друзями.
Відповісти
Дякую! Обов"язково подивлюсь! Маємо знати правду!!
Відповісти
З нетерпінням чекаю цю конференцію організовану звичайними людьми, яким не байдужа доля нашої планети і нас всіх. Розумію, наскільки величезна робота була зроблена усіма ними. Я підтримую Благотворче суспільство.
Відповісти
Настав час правди. Це наша загально-людська справа. І коли все більше людей об'єднується - зможемо подолати цю кризу. Діємо разом. Діємо з любовью.
Відповісти
Це надважлива подія, яку чекають мільйони людей. На конференції буде озвучені правда про реальну кліматичніу та економічну ситуацію на Землі та озвучиться вихід з цієї ситуації. Дякую за правду та вашу колосальну працю!
Відповісти
Обов'язково буду дивитися! Масштабна подія, яку чекають мільйони людей. Від нашого рішення залежить майбутнє наших дітей. Приєднуйтесь!
Відповісти
Цікаво дізнатися реальні причини кліматичних катастроф на планеті. Дякую за вашу працю. Давай дізнаємося разом. Сама важлива ціль для людства на сьогодні - вижити.
Відповісти
Це вже не десь там, а тут. Зміну клімату ми можемо вже спостерігати за власним вікном. Давайте разом знайдемо вихід з цього.
Відповісти
Візьму участь у цій конференції бо давно зрозуміла, що так жити, як ми живемо - важко і не правильно, тому ми як людство можемо об'єднати свої зусилля і змінити наше спільне життя на планеті на краще
Відповісти
Обов"язково подивлюсь!! Маємо знати правду!
Відповісти
Наше майбутнє залежить від дій кожного з нас. 4 грудня на міжнародній конференції буде озвучена правда. Приєднуйтесь.
Відповісти
З нетерпінням чекаю. Кожен має право дізнатися правду, а головне буде озвучений вихід з цієї ситуації. Дякую
Відповісти
В германії теж активно мова про цю конференцію
Відповісти
Спасибо! Очень заинтересовало! Посмотрю!
Відповісти
Обов'язково буду на конференції
Відповісти
Разом - ми сила!
Відповісти
Враховуючи те що відбувається в світі, це дуже актуально. Я приєднуюсь.
Відповісти
Це дуже важливо! Дякую, що інформуєте!
Відповісти
Добрій. Тра ся видіти. Кажут буде дєвочка з Швеції Грета Гумберт повідати про зло на землі і як ним побороти. Мусово то повидіти.
Відповісти
ООН говорить про те, що буде важкий період для людства.. через пандемію та кліматичні зміни.. це все нагадує фільми про апокаліпсис. я не хочу бачити таке на яву.. і розумію, що безвідповідально просто сидіти та чекати.. але якбиж я знав, що можна робити. я радий, що відбудеться така конференція.. я хочу почути, що відбувається у світі.
Відповісти
а, то це нова релігія.
вони кажуть що слов*ян об*єднає путін, прочитайте про ту аллатру.
Відповісти
Що ви там таке круте курите?
Відповісти
Цікаво почути актуальну і чесну інформацію. Буду дивитись.
Відповісти
"кліматична криза" такий же всратий фейк, як і "пандемія".
якщо ці дегенерати хочуть врятувати планету, нехай звалюють з неї чимшвидше куди завгодно і дадуть спокій нормальним людям.
Відповісти