Янукович в Луцьку: опозиція мітингує. ФОТО

Янукович в Луцьку: опозиція мітингує. ФОТО
Під стінами Волинської обласної державної адміністрації вранці 12 вересня, близько 10:00, опозиція організувала мітинг-пікет.

Як пояснив керівник луцького осередку ВО «Батьківщина», депутат Луцької міської ради Сергій Григоренко, мета акції – показати, що не всі волиняни підтримують Віктора Януковича.

«Ми хочемо показати, що в Луцьку є опозиція. Що волиняни проти такого президента, який веде наступ на бізнес, зраджує національні інтереси», – заявив Григоренко.

Одна із вимог мітингувальників – звільнення Юлії Тимошенко, аби Україна таки підписала угоду про Асоціацію з ЄС.

Акція триватиме близько двох-трьох годин, зазначили організатори.

ЧИТАТИ ПРО ВІЗИТ ЯНУКОВИЧА ДО ЛУЦЬКА



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
блін, чому мені так соромно за нашу опозицію?
Відповісти
Бют то не опозиція, СВОБОДА оуе настояща опозиція!!! Слава СВОБОДІ!!!
Відповісти
А де сьогодні "Свобода"? Спонсори заборонили дратувати Янека?
Відповісти
Гузь де? Він же в батьківщині!
Відповісти
Я думаю мязами грають! Тобіш хочуть показати яка Батьківщина безпомічна без Свободи!
Відповісти
А де всі депутати від Батьківщини в Луцькій міській раді, обласній раді, ті що за імпічмент не голосували! Свобода знає розклади! Я її недооцінював!!! Тактично точковими ударами наближають свою еру((((
Відповісти
гасло 1. свободу юлї тимошенко результат ?
2. ми їх зупинимо (профіль схожий на президента у короні) результат ?
3. зібрати потужний мітинг (уточнення просто мітиг (ще уточнення просто зібратися постояти) результат ?

завдяки переляку опозиції (зокрема батьківщині) зробили у місті величезну рекламу президенту.
А завдяки правоохоронним органам та перекриттям руху зробили рекламу для решти міста яка не так активно цікавилась приїздом президента.

Цирк відпочиває вас можна використовувати бо ви дієте)))))
Відповісти
кстати, ОЧЕНЬ МНОГО ОППОЗИЦИОНЕРОВ СОБРАЛОСЬ.........даже голубям негде приземлиться
Відповісти
Жалюгідна опозиція...
Відповісти
То я бачу з Шиби моцний опозорищеціонер.Правда як з моєї баби Мотрі балярина,чи то пак дівка.
Відповісти
мітинг ))) несмішіть
Відповісти
Ні якої свобиди Тімошке казлінє хай сидить і дочку в каталажку...
Відповісти
він ніби теж кричить "долой президента" ...правда тільки через журналістів)
Відповісти
А скільки їх депутатів у міськраді, Луцькій райраді та облраді? Мабуть більше ніж учасників мітингу? А скільки було і скільки буде кандидатів у списках та на округах?
Відповісти
Памятаємо дії опозиціонера Пустовіта. Всіх депутатів в список набирав саме він.
Він відповідає за їх неприсутність, "за свободу Юлі".
Не вірю їм.
Відповісти
Ой, а де Наташа з Аскольдом?
Відповісти
Гузь! ти де? зі своїм рупором, всрався?
Відповісти
а як же ж.бояться за свою сраку лису драну.
Відповісти
ой, і захарка ткачук тут. довірили почесну роль тримати плакат. молодчинка, правильну партію вибрав. а де гузь? гітлерюгенд прийшов, а фюрера немає. крикнув би своє фе
Відповісти
Захарка поститутка політична,йому пофіг який плакат тримати, за останні 2 роки від вже 4 партії змінив
Відповісти
Але якщо керівник Захорко тримає і плакат і прапор то якій керівник з нього! Керівник це в першу чергу організатор! Короче яке їхало таке здибало!
Відповісти
унилоє зрєліщє.
ІМХО краще було взагалі ніц не робити, аніж робити ТАК
Відповісти
якби кожен депутат ТІЛЬКИ Луцької міської ради від БЮТ привів хоча б по 10 чоловік, то зрєліще було б не унилоє))) а такт -так...
Відповісти
це не про шланги розповідати))) це треба вміти працювати з людьми, з виборцями...треба мати порядність і совість, хоча б політичну...і тоді до вас потягнуться люди...))) а так виставили себе "шлангами", хоча акція, буземовно, потрібна..а щодо депутатів - це правда, де всі вони??? поховались по норам??? а нащо воно мені?))) у справ по горло...не можу)))
Відповісти
А як би Юля не сиділа то що б вони написали? Отакі вони всі активні "опозиціонери" - міліції на площі в три рази більше!!
Відповісти
дуже серйозний мітинг

хоч би не позорились)

а молодіжка БЮТу обісралась по повній бо не змогли зібрати людей

захарчику буде виговор
Відповісти
Навыть Депутатыв мыськоъ та обласноъ ради немаэ ЛАХИ))!!!!
Відповісти
Не ясно а що там робить пика осіпова здається його погнали і з партії і з фракціі наїв рожу і пхає всюди.
Відповісти
мало людей.....таму що ми всі бидло.
Відповісти
«Ми хочемо показати, що в Луцьку є опозиція"-- ну що показали??? клоуни!
Відповісти
Не дочикавшись навіть коли свита Президента зайде в ОДА завершили мітинг словами: "Мітинг закінчено. Гарант побочив, що в Луцьку є опозиція, яка вимагає "Юлі-волю!" З тим і розійшлися, насмішивши все місто і заспокоївши Президента тим, що в країні є ОПОЗИЦІЯ, а значить з ДЕМОКРАТІЄЮ все впорядку!!
Відповісти
масовки й не треба було, а напрягти Гаранта і Борю будь-яким протестним пікетом - миле діло.
Відповісти
звичайно, треба було провести взагалі одиночний пікет і показати, що партії, яка має більшість у багатьох радах Волині, абсолютно не потрібна та Тимошекно і її звільнення..."нас и здесь неплохо кормят", нащо нам та тимоха)))нам усе пофіг)))клоуни...інколи книжки треба профільні читати ...
Відповісти
Це ще раз довело, що Волиняни, як окремий етнічний елемент, вищі на голову за ненависних "псевдоопозиціонерів" і тверезо вміють оцінювати речі. Волинська свідомість зовсім відмінна від галицької і т.п.
Відповісти
сміхоття, а не акція
Відповісти
Пустовіт не організатор. Де його 2000 членів партії "Батьківщина", якими він керував 5 років?

Просто він СПЕЦІАЛІСТ ПО ВІДКАТАМ,
ПУСТІЙ болтовні і ОКОЗАМИЛЮВАННЮ.
Волинян не проведеш!
Відповісти
Сором!
Відповісти
тракторист кравчук петя гриша пустой серожа бабло опозиція для 2015 р сміх і не соромно заробітчанє а київу мабуть плевать 10 округ третій дзвоник в 2015 всім вам аут побачете гроші за список в депутати треба буде повертати
Відповісти
Одне слово - АпАзИцИа!:))) Гулькин-кот!!!:)))
Відповісти
Міліція додала масовості
Відповісти
Та це ж не мітинг був, а пікет (група демонстрантів, що чергує в громадському місці зі спеціальною метою). Ви всі тут поливаєте брудом тих людей, які не побоялись і вийшли показати свою незгоду із сучасним сьогоденням. А самі лише на кухні, чи за чаркою - стогнете, як важко жити... Зате сидете і критикуєте, нічого нероблячи.
Відповісти
і чого вони добились? свою незгоду нехай засунуть собі під хвіст. і чому відразу всі на кухні мають стогнати? може просто є люди, які вийняли голову з д.пи і щось роблять
Відповісти
«Узок круг этих революционеров. Страшно далеки они от народа."(с)
Відповісти
Черговий пук "псевдоаппазиціонерів" і професійних протестунів.
І не треба казати, що вони хоча б щось роблять.
Якщо вони не можуть бути опозицією, то владу їм довірити точно не можна...
Відповісти
ОООООООООООООООООООООхо-хо і пляшка рому!!!!! Базова область і так багато активц !!!!! Гріша ти СИЛА волині. Моя порада йдіть на КРОМБЕРГ працювати, політика це не ваше!!!!!
Відповісти