Бійка фанів «Металіста» і «Динамо» в Харкові. ВІДЕО

Бійка фанів «Металіста» і «Динамо» в Харкові. ВІДЕО
У Харкові побилися фанати "Металіста" і "Динамо".

Сутичка сталася за кілька годин до початку матчу, - пише ТСН.

Кілька десятків хлопців побилися прямо у центрі міста, не звертаючи уваги навіть на міліцейські сирени.

Нагадаємо, 15 вересня о 19:30 почався матчу української Прем'єр-ліги, де зустрілися харківський "Металіст" і київське
"Динамо".



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
дибіли
Відповісти
Колись як до Луцька з Рівного приїзджали футбол грати то лупились молотками і битами....не ті зараз фанати...
Відповісти
давно пора їх стріляти прямо на місці бійки, хочаб гумовими кулями. пару стане інвалідами, пару здохне, але це припиниться.
чого їх жаліти, хто сказав, що це вболівальники?
їм спорт цікавий? не смішіть, стріляйте.
Відповісти
шановні. да ваші діти або друзі менше організовані, менше спортивні, менше всебічно розвиваються, менше знають про честь і крові, завзятість, братський дух, про історію свого міста, сім'ї, рідного клубу. такі люди не мотивують себе на грабіж, насильство і заподіяння шкоди самим же через алкоголь і т.п. це люди з чистою внутрішньої кров'ю, холодною головою, гарячим серцем і чистими руками. у вас на вихідні сон, у них тисячу кілометрів за командою.
Відповісти
Ти, шановний, сам себе чуєш? Та таких горе фанатів і не треба мотивувати на щось зле. І тисячі кілометрів за командою вони долають не тому, що щиро вболівають за її перемоги і готові розділити з нею сум поразки, а тому, що вони банальні хулігани. І не розповідай про їхні гарячі серця. Бачила я їхні налиті злобою, ненавистю (незрозуміло до кого) просто звірячі очі.
Відповісти
что такое банальные хулиганы? объясни!
на счет глаз, интересует где - на фото/видео материалах? так есть подлинные хулиганы, и те, кто хочет казаться:) лучше следите за своими детьми, прививайте им знания и любовь, а дела футбола оставьте тем для кого - это стало ЖИЗНЬЮ!
Відповісти
коли по тобі пройдуться маргинали - ти зрозумієшь, що таке банальні хулігани.
спорт і бійка на вулиці спільного нічого не мають.
що вирішила та бійка між тіпа фанами? команда набрала додаткові очки?
ні, хтось скалічений лишився лежати на асфальті. це...спорт?!
рагулізм, яки чим раніше припинити, тим меньше жертв буде, яких, до речі, мусять складати до купи лікарі, які отримують зарплати з бюджету, тобто з податків звичайних громадян.
чого ми маємо платити за за лікування рагулів, які свідомо себе калічать?
ширше дивись на світ.
Відповісти
ты где то слышал о количестве пострадавших? сломанный нос и выбитое плечо, максимум чем обошлось! а о шире смотреть на мир, так ты человеком и новостью ошибся:) культура хулиганить, не задевает простой люд, а вы и вам подобные делаете из них в СМИ "быдло". в больницу каждые день попадают подобие людей, которые сами распространяют свое насилие на родных и близких.
Відповісти