Юрію Луценку не соромно за волинську міліцію

Юрію Луценку не соромно за волинську міліцію
Екс-очільник МВС України Юрій Луценко заявив, що свого часу він призначив на посаду начальника волинської міліції «гідну людину».

Про це він заявив 18 вересня під час зустрічі з лучанами в Палаці культури міста.

Юрій Луценко розповів про свої помилки на посаді міністра.

«Я не вгадав з багатьма начальниками міліції. Я це визнаю. Але мені не соромно за начальника волинської міліції, за пана Швидкого. Я і зараз вважаю його своїм другом», - заявив він.

Як відомо, Віктор Швидкий очолював волинську міліцію до 2009 року.

Крім того, Луценко зазначив, що за час його керівництва в українській міліції робота правоохоронців покращилася. Він додав, що неодноразово бував на прийомах громадян, зокрема на Волині, і чув хороші відгуки і щодо волинських правоохоронців.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
б\у міністр...
Відповісти
Швидке доляху швидко засилало! З закритих за бобло кримінальних справ, порушених по висмоктаних з куя причинах.
Відповісти
Тут все ясно! Якісь ще були сумніви відносно Луценка, але тепер пропали! Юга орієнтується тільки на бобло! Ну а швидке...богу дякувати, що довго не затрималось. Юрко мабуть зранку курив щось не те, для швидких слова честь офіцера, закон, справедливість давно стали порожнім звуком.
Відповісти
А шо, в мусарні є офіцери? Про мусарську честь взагалі промовчу...
Відповісти
...Почему я считаю, что УПА ни в коем случае нельзя возрождать? Потому что политики, которые в начале 90-х подняли знамя УПА, фактически возродили вражду. Надо понимать, что в 60-ые годы проблема УПА более-менее стерлась, а в 80-ые дети бандеровцев уже вступали в партию, занимали должности...

...Да, мы можем признать УПА воюющей стороной. Но на чьей стороне? Может, им стоит пенсии получать в Берлине? И будут ли немцы рады такому обращению? Луценко Ю.В. 2002р
, наразі інтерв,ю Луценка газеті «Московский комсомолец» в Донбассе». — № 46 від 13.11.02
Відповісти
чмо засіслане, труп історичний, не тобі судити НАШУ ІСТОРІЮ !!!...
Відповісти
Оно то конечно чмо, но мужик, которій чегото добился в жизни. А вы?
Відповісти
Волиняці ...чмо заслане...ти про кого? Невже подобається позиція Луценка. Луценко Ю.В. 2002р
«Московский комсомолец» в Донбассе». — № 46 від 13.11.02
Відповісти
До вершин влади добираються або генії або закінчені мерзотники. У. Шекспір.
Ух... скільки світочів мудрості у нас перебувало на владному олімпі за роки незалежності!??
Відповісти
Серж Маркович?... Цікаво невже Тоні Блер чи Обама?
На волинському сайті? Чи може Білл Гейтс? Не признаю по стилю.
Відповісти
Марковичу... Мельник (тот каторый ректор) теж багато чого добився
Відповісти
Начальник УМВС у Волинській області Швидкий дійсно був і є порядною людиною. Його не можна навіть ставити в один ряд з такими начальниками як був Ходирєв-хапуга з Криму.
Відповісти
Інтернет безликий,все витримає. Ти, падло, сам Ходирєву, справжньому генералу і професіоналу, щось давав? Чи хотів взяти? В рот. Козел.
Відповісти
Чи не той Шугай , який зону топтав у 80х за шахрайство?
Відповісти
Чи не при Швидкому "расцвела буйным цветом малина"
чи не при ньому з кожного мента за приначення на посаду чи підвищенні у званні Крохмалі та іже з ними брали по 3 шт. зелених?!
Відповісти
«Я не вгадав з багатьма начальниками міліції. Я це визнаю. Але мені не соромно за начальника волинської міліції, за пана Швидкого. Я і зараз вважаю його своїм другом»

Луценко - типовий постсовковий тип полiтика, пропонуе не нову систему, а ротацiю кадрiв без змiни системи.
Відповісти
А я то думаю, чому Швидкий всіх десь бачив.....і закон, і справедливість, і громадян, і совість. Такий дах... "Я і зараз вважаю його своїм другом»
Відповісти
Начальник Луцької міліції за відкати покриває збанкрутілий "Західінкомбанк". Луценко про це можливо не знає, а прокурор Луцька ??? Чи він теж в долі ???
Відповісти
"Юрію Луценку не соромно за волинську міліцію." Ржу німагу, пацталом...
Відповісти
Я плакаль всю ночь!
Відповісти
Луценко - блазень та падлО, але йому дійсно не соромно, що мусора котрих при ньому було "призначено" плюндрували закон та згнобили багато безневинних людей на догоду гнилій, як і його шеф - ющенко - системі.
Відповісти