У Луцьку «вандали» розмалювали дитячий поїзд. ФОТО

У Луцьку «вандали» розмалювали дитячий поїзд. ФОТО
Поїзд на дитячій залізниці у Луцьку розмалювали невідомі: працівникам довелося «віддраювати» вікна.

Начальник дитячої залізниці Любов Іванова розповідає, що вагони розмалювали в ніч з 28 на 29 серпня.

«Увечері сторож оглянув поїзд, все ще було нормально. А зранку, коли я йшла на роботу, то з мосту помітила, що потяг вже розмальований», - каже вона.

Вікна вдалося почистити розчинником.

Судячи з «масштабності» роботи, «художник-вандал» був не один, припускають на дитячій залізниці.



Фото Олега ГОРДІЮКА (ВолиньPost)

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 52
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ці скоти малюють навіть по фасадах приміщень на центральних вулицях.
особисто якщо впіймаю - роздягну голяка і розмалюю, хай іде додому.
Відповісти
Эта тетка просто не разбирается, это ведь искусство, называется стрит-арт. Пацаны унылые вагоны украсили, а ей не нравится. Село и люды. Я когда увидел, то подумал, что по заказу сделали, чтобы веселее было.
Відповісти
зарубай собі істину, що таке можна робити лише з дозволу власника.

витрати власників фасадів на їх відновлення після цього " искусство, называется стрит-арт" ти відшкодуєшь, міський павич?
хай малюють вдома в себе стіни чи одне одному на лобі.
замалювати в дитячому потягу вікно! мої діти дуже люблять ним кататись, віконце - це пізнання світу для дітей під іншим кутом, це як поринання у казку, а замалювати його, перетворивши у товарняк, це не мистецтво, це вандалізм.
піймаю - розмалюю не фарбами, а тумаками.
Відповісти
її розмалювали в той період коли в неї закіечився сезон поїздок, так що за своїх дітей не переживайте
Відповісти
якщо в драмтеатрі закінчився сезон, це зовсім не значить, що можна срати там під двері.
Відповісти
А де оті коментатори які кричали що класно коли сірі радянські стіни розмальовують, знаки і тп... Тут тоже нехай кричать шо класно!
П.С. Придурки
Відповісти
Коли графери роблять файні малюнки - це прикрашає місто. Але кому потрібна оця мазня?
Відповісти
технічо по стилю пацикі намалювали графіті
на рівні...так дивиться навіть цікавіше...не просто ж писали там матюки чі шо...молодці, ван лав!
Відповісти
То ж вікне не позамалбовували)))
Відповісти
його замалювали, просто вдалося відчистити ацетоном, а от весь вагон доведеться перефарбовувати, ціна питання - 3-4 тис грн.
де їх брати? з квитків, піднімуть ціну і це " искусство, называется стрит-арт" вдарить по кишені батьків малечі.
Відповісти
"з квитків, піднімуть ціну" - ты наивный или как? Это убыточный проект, он полностью на дотации, такой себе отстойник для пенсионеров и яма для отмывания денег. Финансируется полностью за счет бюджета "Укрзалізниці". Для того чтобы за сезон там прокатилось полсотни детишек, туда каждый год вкачиваются вполне реальные деньги.
Відповісти
а бюджет з повітря береться?
Відповісти
Не, ну ты точно или наивный, или простой. Не "з повітря", но улетучивается точно в "повітря". Он разворовывается миллиардами, а ты про 50 грн затрат плачешь.
Відповісти
суперечишь сам собі.
навіть за твоєю логікою - для пофарбування вагону потрібно наприклад 4 тис.грн, а витратять - 8 тис.грн.
а чому? бо є ПРИЧИНА, щоб спеціально ці гроші виділити, витратити і ВКРАСТИ. і знову ж таки не з повітря.
50 грн - це денний заробіток при мінімальній зарплаті. гроші невеликі, про те це не привід, щоб їх вкрали.
копійка гривею береже.
п.с. маєшь лишні 50 грн - купи валік для фарбування та подаруй дитячій залізниці. а в літку покатайся.
Відповісти
Я нічого не маю проти стріт-арту. Але не кожен розуміє значення, що несуть в собі деякі малюнки. Це все-таки дитяча залізниця і думаю, що діти крім яскравих кольорів більш нічого не побачать. Мені здається було б прикольніше якби його прикрасили дитячою тематикою.
Відповісти
Хоча цей стиль графіті мені особисто не дуже подобається, але з цими малюнками вагони виглядають веселіше. Особливо напис "ЖЕСТКИЙ":). Але, думаю, суворі тьотки зафарбують їх знову зеленим, як "положено".
Відповісти
Рейну вже райтеркі не хватає.(ідіот
Відповісти
Ну як на мене, то вагон дитячої залізниці міг би бути таким яскравим. Щоправда, було б добре, якби це був або якийсь сюжетний малюнок на теми дитинства, або улюблені мульт-герої.
Відповісти
гарно розмалювали!)
Відповісти
Таким руки надо обрубывать по локти, пускай потом рисуют...
Відповісти
вже асфальт на вулицях малювати... Буде прикольно.
Відповісти
Дибілоїди, достали вже тупоголові віслюки, вікна, приміщення, зупинки, все обмальовують. Паскудство.
Відповісти
гавно рисунки
Відповісти
Лохи само-виражаються. Щось там нашкрябали, намазали. Колись воно боком вилізе...
Відповісти
В мене єдине питання є. В нас стоїть частина ППС. Чому, у всіх потенційно цікавих для вандалів місцях(центр, парки, дитячі майданчики, палац учнівської молоді, возкали і т.п. ) не має двох-трьох постових на ніч? Якого БЕНА вони шатаються по всьому місту і дворах без толку?
Відповісти
Спіймати, судити, присудити громадські роботи, кожен день по новинам "На Часі" показувати хід таких робіт. І так із кожним. Місто повинно знати своїх "героїв". Це буде хороша соціальна реклама...
Відповісти
мені казали шо коли малювали то охранник був підкуплений
!!
Відповісти
ти ідіот
Відповісти
Красиво! Детская железная дорога стала яркой и современной, а не унылой и совдеповской. Думаю детям должно понравиться.
Відповісти
ти думай про наслідки, може довше проживешь на волі.
Відповісти
Лол, как старые стены рисуют, так художники, как вагоны - так вандалы. У меня одно мнение - пида*сы быдоватые
Відповісти
ти про себе?
Відповісти
Це вже традиція. Завжди розмальовують вагони та слона.
Відповісти
А где здесь ВАНДАЛИЗМ?!!!
Відповісти
тож прикольно))) Дитяча залізниця - яскраві кольори) Віяння часу - доречні) Ну які вандали?)
Відповісти
зроби в квартирі ремонт, скажи адресу та поїдь на день відпочити і не закривай двері - нехай до тебе завітає віяння часу.
Відповісти
шо ти мелиш??
Відповісти
ти теж ТП?
Відповісти
а ти додік!!!
Відповісти
Дійсно ТП.
Відповісти
ти додік)))
Відповісти
Друге фото з кінця -що автор хотів показати? Напевно шось туплю( Де зміст?(
Відповісти
нормально зробили бо ці ваші вагони савдеповскі розкраскі це бред так гарніше
Відповісти
в тебе мислення совдепівське, по типу, якщо це не моє - то народне, а раз народне, то нічиє, значить можна вкрасти чи не берегти.
Відповісти
Ось вона, соціальна думка.
Я розумію що якщо б написали слова типу "Х....й, лох, с....ка, бл.....дь" - то це був би вандалізм.
А так просто взяли і гарно розмалювали...
Відповісти
а якщо тобі машину гарно розмалювати, ну просто взяти і розмалювати?
Відповісти
стб, чьо ти так пінишся? де хочуть там малюють. нікого не хвилює твоя думка, бо що для одного добре, то іншому погано. хочеш, то патрулюй сам свої фассади вулиць, вагони і лови і "розмальовуй". арозказувати що кому робити, і що добре а що ні тут не треба
Відповісти
...де хочуть там малюють, потім грабують, потім вбивають, нікого це не хвилює, хата з краю. правильно вова, не треба "розказувати що кому робити, і що добре а що ні тут".
от з себе і почни.
Відповісти