Фотовиставка Влада Бандури

Фотовиставка Влада Бандури
«Изображение начинается с души, и лишь затем попадает внутрь камеры, чтобы быть запечатленным на пленке или матрице...»

Привіт! Мене звати Влад, мені 19 років, навчаюсь і живу в Луцьку. З дитинства захоплювався живописом. Якось в художній школі довелося познайомитись із плівковим фотоапаратом, після цього я просто став марити фотографією.

Фотографувати почав зо два роки тому. Паралельно взявся вивчати фотографію, читати книги, дивитись вебінари, стріми, практикувати у фотошопі і лайтрумі. На даний час продовжую своє навчання і впевнений, що з часом буду розвиватися як фотограф.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не погано! навіть дуже не погано!!! Успіхів Автору світлин!
Відповісти
Юху! Молодець! Гарні роботи!
Відповісти
Владик ти маладєц!
Відповісти
викинути парочку фоток з добірки, і буде просто супер!
Творчої наснаги Влад.
Відповісти
мене особливо причарувало останнє фото)
Відповісти
Хочу цього хлопчика з хвостиком та дiрками у вухах......
Відповісти
Ахахахахаха
Відповісти
А він тебе нє!

Однотипні фотки, переважно малолєтки.
5 перших мона глянути - до кінця те ж саме.
Однобоко, плоско.
Відповісти
а я того шо на першій фотці, зацьомала би всьго, якщо він всюди такий красівий
Відповісти
ой, той шо на другій
Відповісти
Клас! Мужик . !
Відповісти
Пишаюся тобою, братуха)
Відповісти
Чудові фото! Влад, маєш гарний талант - розвивайся в цьому напрямку і через 5-6 років ти будеш кращим в Луцьку! (інфа 100%)
Відповісти
цікавий погляд на портрети!
Відповісти
однотипно, не довершена композиція, взагалі хороших лише декілька. і справді, до супер фотографа ще рости і рости, але як для фотографа "любітєля" може бути
Відповісти
Фото - клас. МОЛОДЕЦЬ

Відповісти
Кльові кдри! А хлопець файний з дредами, хоч я його не хочу)
Відповісти
Гарні фото. Особисто знаю кількох сфотографованих людей, тому можу сказати, що образи вдалі!
Відповісти
Фото гарні, але правельно підмічено - якісь однотипні. Зачаровують у всіх портретних фото очі, дуже вдало.
Відповісти
От як бы менше фотошопу, то можливо. Тонування фотографій в холодний колір дістало. Всі хто купив фотоапарат використовують цей метод. Все штучне і не природнє, за винятком кількох фото.
Відповісти
надзвичайно гарні світлини!)
Відповісти
дуже гарні фото)
Відповісти