Медсестри на Волині зароблятимуть до 5 тисяч гривень?

Медсестри на Волині зароблятимуть до 5 тисяч гривень?
У медичних працівників, що працюють в первинній ланці медицини, – новий механізм оплати праці.

Про це заявив голова Волинської ОДА Борис Клімчук під час оперативної наради 7 жовтня.

За словами губернатора Волині, на «первинці» у пілотних регіонах, де впроваджують медичну реформу, зарплати медпрацівників збільшилися на 56 %, - зазначають у прес-службі облдержадміністрації.

Мовляв, це зумовлено новим механізмом оплати праці: більше отримує той, хто більше і якісніше працює.

«Зарплата дільничного – 5-7 тисяч гривень, у медсестри – до 5 тисяч», – зазначив Борис Клімчук.

«Такий механізм планується поширити на первинну ланку і в непілотних регіонах, в тому числі й на Волині», - резюмував Борис Клімчук.

Нагадаємо, під час візиту на Волинь президент України Віктор Янукович зазначив, що середня зарплата лікарів - 4 тисячі гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так багато заробляють, а все плачуть, що їм мало. У шахту треба йти, там платять стільки ж.
Відповісти
А ще з больних деруть, мiльонери...

Боря! Синок! ЗАЩИТi!!!
Відповісти
Пєтровіч, це ж Україна - де тут такі зарплати? Може приснилось???
Відповісти
Провокатор ти!
Боря за Украiну думу думае!
За всих нас!!!
Відповісти
Складається враження, шо Борис Петрович втік з Липин чи з Олики, де його такі високооплачувані медсестри лікували трамадолом чи якимсь пургеном, шо він несе такий словесний понос!
Відповісти
Медсестра з філії обласної лікарні в Боголюбах: у мене зарплата 1400 гривень. Звідки така інформація в так званого губернатора? Він що, з бика впав?!
Відповісти
Та він сплутав зарплату медсестри з Волині, яка працює в Італії... Наш небожитель і не знає як тут медсестри живуть, і за що... Райлікарня і медсестри - мільйонери, наші коментатори повинні звернутися до профільних лікарів ви хворі і ознаки усі наявні. Лікуйтеся, а ми вам памперси поперестиляємо за 1400грн. на місяць. Бандитська влада та й годі, а вибори приходять і такі добрі стають, грамоти вручають і пальчиком журять: "не проголосуєте - виженемо!!!" А я не проголосую, і не виженете, бандюки в законі...
Відповісти
ПРАЦЮйте!!!
Не п...ть менi тут!!!
Відповісти
Це його медсестра отримує такі гроші. Хай пройдеться по лікарнях та поліклініках і йому відкриють ОЧІ!
Відповісти
Ось воно. Нарешті визнали є медична реформа в непілотний регіонах і медична реформа в пілотних регіонах. Тільки в першому випадку реформуємось без закону і без грошей, а в другому реформа триває на підставі закону, але не має жодного висновку про успішність реформи і її здатність до загального запровадження.
Губернатор Волині Клімчук провадить пропаганду ряданських часів. Хоча, це ж логічно для політика брежнєвської доби
Відповісти
би зрозуміти ще про 500 евро на модернекспо?тоді тоже бухнув?
Відповісти
не знаю як там працівники в цехах отримують....але офісні там нормально себе почувають. Крім офіційної є ще ЧОРНА ПРЕМІЯ. якщо тільки влаштувався і без досвіду роботи то матимеш мінімум чистими 3500...а далі весь час збільшується!
Відповісти
дєвочкі .це брєд.офісний пацанчік один на сто роботяг..дєвочкі в юванті тоже по 5 тис.всі.ви полішуки як курками були так курками помр...
Відповісти
ти курулєвска?
Відповісти
Що ви тут туфту несете, ви володієте інформацію про роботу пілотні регіони, ви там були???? Щоб когось критикувати треба щоб були аргументи, факти, а у вас - коментаторі, напевено їх нема. А ось когось критикувати, а особливо інкогніто - всі мастаки. Ваш ще до Борьки рости і рости.
Відповісти
Що дали, то й прочитав.
Відповісти
Лікар зі стажем 30 років отримує в обласній лікарні 2 тис.
Відповісти
На Швидкій допомозі мали збільшити! Скільки зараз отримує фельшер ? 5000???
Відповісти
Да, от і побазікати наші чиновники полюбляють. Та для медсестер мати 3 тис. грн. (на папірцях) - це вже рожева мрія, а за лікарів, то де він їх таких взяв з такою зарплатою у 4 тисячі - ні, ну якщо мати не одну, а дві ставки, то так тоді буде
Відповісти
Останні новини
Медсестри на Волині зароблятимуть до 5 тисяч гривень?
07 жовтень, 2013, 12:31