Збірна України розгромила Сан-Марино. ВІДЕО

Збірна України відірвалася у заключному турі відбіркового турніру на Чемпіонат світу 2014 року, розбивши Сан-Марино з рахунком 8:0.

Українці за шість хвилин тричі засмутили господарів, ‒ пише ТСН.

На 13-й хвилині хитрий Марко Девич заробив 11-метровий, впавши разом з Алессандро Делла Валле. З «точки» відзначився Євген Селезньов. Скоро і сам Девич змусив трибуни скандувати його ім’я. Марко без перешкод відправив м’яч між ніг голкіпера. А потім Селезньов вправно зіграв головою після навісу Руслана Ротаня.

Українці до перерви могли ще забити три голи: не підфартило Девичу, Гусєву та Коноплянці. Відпочивши, «синьо-жовті» продовжили громити суперника. Девич оформив хет-трик, забивши спершу головою, а потім з пенальті.

Свої нагоди реалізували Андрій Ярмоленко і Роман Безус. Під кінець гри останнє слово сказав Віталій Мандзюк, який забив головою після навісу Ротаня.

Зазначимо, що сан-маринці догравали матч вдев’ятьох: Мірко Палацці сфолив на Девичу і достроково пішов відпочивати.

Тим часом збірна Англії обіграла Польщу і з першого місця напряму їде до Бразилії. Україну ж чекають матчі плей-офф, які відбудуться 15 та 19 листопада. Додамо, жеребкування стикових матчів пройде 21 жовтня в Цюриху.