Як дівчата готуються до конкурсу «Міс Принцеса України». ФОТО

Як дівчата готуються до конкурсу «Міс Принцеса України». ФОТО
Організатори конкурсу краси «Міс Принцеса України 2013» провели репетицію конкурсу: 17 учасниць дефілювали під музику перед фотокамерами журналістів.

Таку репетицію генеральний продюсер «Міс Принцеса України 2013» Олександр Главацький вирішив провести у вівторок, 15 жовтня – у день свого народження.

Організатори розповіли: переможниця конкурсу краси представлятиме Україну на міжнародному конкурсі краси у Чехії «Принцеса Світу 2013».

Організатором конкурсу виступає рекламна агенція «Еліанс».

У конкурсі «Міс Принцеса України 2013» візьмуть участь троє учасниць з Волині: Юлія Ковальчук, Ілона Росоловська та Аліна Гаврилюк.

До слова, Юлія Ковальчук рік тому отримала титул Першої Віце-Леді України. А роком раніше вона перемогла у студентському конкурсі краси «Перша леді Волині- 2011».

Інша учасниця-волинянка – Ілона Росоловська – свого часу здобула титул «Юна леді Рожища».

На фото: перша ліворуч - Аліна Гаврилюк, далі Олександр Главацький, Ілона Росоловська, Юлія Ковальчук
На фото: перша ліворуч - Аліна Гаврилюк, далі Олександр Главацький, Ілона Росоловська, Юлія Ковальчук

















































Текст і фото Олега ГОРДІЮКА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 68
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
красуні і чудовисько. цей палець догори на всіх фотках - якесь убожество.
Відповісти
до чого той чувак на фотках 0-О
Відповісти
Главацький полішук-мажор у червоних туфлях. Спонсорує такі дійства. Шкода тих кісок, які обіймаються з папіком)
Відповісти
а мені їх не шкода, навіщо шкодувати пустоголових блондинок які цілують і обнімають "папіка" за ради незрозумілої мети, а от його шкода, бо сьогодні червоні туфлі, а завтра рак чи машина зібє, і весь цей надуманий пафос коту під хвіст
Відповісти
А яка у тиж "баришень" мета? Мабуть одна - найти принца на білому коні. Мабуть?!!?
Відповісти
не згадуй про кота, павлік :-)
і зла не бажай нікому, навіть главацькому у червоних тухлях, він потішний!
Відповісти
Ото ти мене розсмішив про кота:)))
Відповісти
Як це для якої мети? Призовий фонд складає 100000тис. гривень
Відповісти
Дівчата давайте, але усе має бути по чесному.
Мені чомусь там пані зі "свистком" не сподобалась, але якщо це природній розмір прошу вибачення за акцент.
Відповісти
Вони на контрацептиви по дорозі до мети більше витрачають
Відповісти
Не заздри
Відповісти
Того дядька з пальцем дійсно забагато. Всю малину псує.
Відповісти
Як вони на нього ведуться ті дівчата? Сміх і гріх.
Відповісти
не хочу засмучувати Главацького, але мені здається що в фінал він не пройде :)
Відповісти
да уж, мягко говоря не формат)))))))))
Відповісти
Нам потрібні їх імена, адреси, телефони!)
Відповісти
мені цікаво де ті дівчата з сайту для голосування?? з усіх дівчат на фото я взнала від сили двох по фото виставлених на голосування... за кого ми голосували в такому разі??? за роботи візажистів-штукатурщиків та фотошоперів?
Відповісти
Щось сильно не хочуть коменти добавляти. Мабуть проплачено
Відповісти
дівчина під номером 2 має дуже "природні" губи...
Відповісти
як на мене 13 номер найкрасивіша серед дівчат!!! дуже гарна!!! ще Юлія з Луцьку сподобалась, буду вболівати за цих дівчат!!! інші дівчата звичайні, нічого такого.
Відповісти
вона може найпростіша за цих всіх дівчат.
Відповісти
як ви стерли ті намальовані брови та губи, бо побачили, яка вона найкрасивіша )))))))))
Відповісти
Шрек аж впрів :)
Відповісти
А мені подобається номер 2!!! Я буду уболівати за неї!!! Бажаю їй перемогти!!!
Відповісти
Згоден, номер 2 дуже чарівна, щасти цій дівчинці!
Відповісти
Голосую за №3
Відповісти
чорнява дівчинка найгарніша
Відповісти
Паняночка №3 - гарнюня, Паняночка № 9 - гарнюня, панянка № 13 - теж класна, №15,11,17 - теж так гарненькі. Всі інші дворняжки. А от 14 - мама караул. Яка з неї красуня?
Слухайте, це що мені з Волині ні одна в око не впала?
Блін, у Луцьку стільки класних дівчат, а вибрали -
кракаділів африканських.
Відповісти
В продюсера Главацького такі волинські крокодили ще й перемагають
Відповісти
№3 однозначно
Відповісти
алєксандр БАЛЬШОЙ(главацький).він ще та профурсєтка
Відповісти
3 номер найкрасивіша))))
Відповісти
Я быстрее поверю в африканских бармалеев, а что касается контрацептивов, уверенна, девушка судит по себе!!!
Відповісти
Як би не так. Давайте експеримент, якщо хоч одна з них доведе, що незаймана - можете руку мені відрубати. На косметику для морди і проти целюліту і спортзал і масаж, пілінг-шмілінг треба ДОФІГІЩА бабла. У кожної з них є папік, а в декого два. І ви хоч на німецький хрест порвіться доводячи протилежне, а дяді змушують їх відпрацьовувати. Бо ще один факт - дочки відомих мужів не розгулюють в трусах по сцені, а вчаться в університетах за кордоном. Тому тільки папіки, тільки хардкор.
Відповісти
А чого тебе так то цікавить. Займана чи незаймана???? Яке це має відношення. Мають папакіка - і добре. Той і забезпечить, і допоможе. А що, краще алкаша чи забулдигу, імпотента?
Відповісти
Бо жінка прекрасна і чиста. І та панянка, яка може не настільки доглянута, але не пройшла Крим і Рим значно симпатичніша. Ну це моя думка звісно. Я б не хотів собі дружину, яка б була красуня, але яка по юності пройшла усіх "бізнесменів" області.
Відповісти
є гарні .Це номер 3, 12.
а в номера 1- зуби вставленні)))))
Хтось з Волині й виграє бо все куплено чи хтось щось відробляти буде)))) з іншої області-це ж "папіку" неудобно))))
Відповісти
На журі вплинули три фактори -походження конкурсантки ( тут Луцьким надавались прерогативи, навіть із крокодилячою фізіономією полішучки, по друге - походження члена журі: дніпропетровська страшилка стала номінанткою, і по-третє: особисті вподобання папіка: за любов треба платити, і 50 тисяч така такса). А чи знає про це спонсор - Ігор з Америки.
Відповісти
звичайно ж знає! це ж і є його гроші-50 тис.)
Відповісти
він і є той самий папік )))
Відповісти
але 12 і 3 так ничьо. а в зеленому ліфчику й туфлях 15 мені сама та шо треба.
Відповісти
принцески думають, що таким чином зацеплять 'папіків' ))))) Сміхота!! закінчився той час коли олігархи водили біля себе таких принцесок.
Тепер ціниться розум, а не стегна що виляють по сцені...Це всього навсього порозважатись день-другий.. . А одружуються на дочках таких же багатіїв....Такий світ жорстокий.Думайте своїми мізками, дівки)))
Відповісти
як людина що має гроші вдповідаю-повністю згідний з "олігархом". Такий час закінчився. Тепер жінками багатіїв стають діти бізнесменів.бізнес притягає бізнес і гроші роблять гроші.Шанси у золушок мінімальні. треба розума розум додасть і гроші
Відповісти
Ти правий. І такий розрахунок - причина того, що у нас люди у шлюбі відчувають себе самотніми.
Відповісти
сама гарна під номером 9.
Відповісти
А претендентка з Вінниці як готується. Колискові продюсеру співає.
Відповісти
а ти напевне свічку тримала. чи дивилася хто о кортій спати лягає )))))
Відповісти
а звідкі такі свєдєнія? цікаво скільки було україномовних конкурсанток які знають такі подробиці)))))легко додуматься
Відповісти
14 номер дуже гарна,вона достойна перемоги.
Відповісти
Ілона Росоловська це ти ?
Відповісти
не знаю. не в обіду сказано тій дівчинині але щось вона недотягує. може фото неудачні
Відповісти
мне так себе
Відповісти
№14 сама нічого вродіби але якась вона неєстєственна чи то шия задовга бо вона її на фото випячує негарно і невміє гарно стояти бо спину все хоче показати,шось їй заважає))) куди дивляться ті організатори?
№12 і №3 схожі- шо одна і друга- гарна щира.№15 тоже гарна гарна фігура. сама ничьо то й можна було дати ще й міс грація. А №7 зажирнувата мені кажеться, лице піде))Кароче філософи всі вони нормальні, а хто виграв то журі видніше вживу.чим нам тут філософсвувати)))
Відповісти
2,11,14 навіть і не тягнуть на міс
Відповісти
на мою думку теж не тягнуть
Відповісти
А как по мне №11 (из Житомира) самая симпатичная. И ещё киевлянки эффектно смотрятся)
Відповісти
сама нормальна 12,15. і чого так негативно до 2, 11,14 .Раз їх не обрали-значитт не тягнуть.Але можуть бути))). З Луцка Юля тоже кльова,розкручена вже.Має свою програму.
Відповісти
найгарніша пвд номером 12, але ж і 15 прикольна. як на иене всі гідні. будьте добріші, люди))))
Відповісти
все було просто супер!!!
Відповісти
найгарніша в червоному платті під номером 11http://cs302509.vk.me/v302509462/6eef/unFuuHE0gpg.jpg
Відповісти
Обратите внимание на учасницу под номер 12 в телогреечке из песца!! какие у нее утонченные линии лица! красавица! кстати, у победительницы тоже европейский типаж лица, красивая, еще и умняшка умеет себя красиво вести на публике! тянет однозначно. первая вице мис немножко постарше кажется но симпотная, вторая с Луцка учасница 4 тоже клевая. мне понравились эти учасницы, но других я не осуждаю.будьте люди добрее. «Якби люди виконували заповідь
Божу «Не судіть», – то весь світ
замовчав би...»-слова правильные. не судите. Высказывайте свое мнение, но не называйте грязными словами других участниц. вместо того чтобы обижать кого-то другого- посмотрите на себя в зеркало. а ведь идеальных людей нет.но и у каждого есть свои достоинства.
Відповісти
Согласна
Відповісти
на відео видно шо тих шо не вибрали- вони не вміють танцювати. не тре спорити.всі достойні але вибрали з достойних найкрасівіших і найдостойніших. так шо не об..райте переможиць бо вони класні .тим журікам видно луче.
Відповісти
№1 и №3
Відповісти
Во истину! Этому папiку (Главацкому) нужно что-то делать с собой родным. Привести себя в порядок, или хотя бы нанять косметолога. А то везде лицо блестит потом, причухан не понятный.... Ну вообщем выглядит не презентабельно и откровенно портит всю картину на фоне девушек. И так из года в год. На прошлогодних фото - тоже самое.
Відповісти