Фотовиставка Василя Лопуховича

Здоровенькі були! Радий бачити тебе, госте, на моїй фотовиставці. Мені дуже приємно висвітлити зображення, котрі я вважаю найкращими з-поміж усіх моїх трудів. І спочатку я розповім трішки про себе.

Назвали мене в честь мого дідуся Василя. Мені 28 років. Народився, підростав, навчався, ріс в рідному Любешові, здобув дві технічні освіти у Луцьку, і тепер уже пройшло 4 роки після закінчення ЛНТУ як працюю та живу в місті на Неві.

Фотографувати почав з березня 2012 року. До того часу займався аматорською обробкою та простим колажем. Перед покупкою фотоапарата я думав, що фотографія – це просто гарний малюнок. І чим красивіший, тим краще. Думалось мені якось вузько.

Одумався досить таки швидко. Мені вистачило півроку, щоб зрозуміти, що красива картинка була і лишається елементом фотографії, але є речі більш значимі! Фотографія повинна бути «живою»... наповненою змістом, сповненою задумом творця! А ось це вже не просто картинка...

Знайшовши групу в соціальній мережі зі схожими намірами у сфері фотографування, почав набирати багаж знань на безкоштовних пленерах. Помилками та повторами худо-бідно зрозумів, навіщо у фотоапараті перемикач з буковками та дрібненькими малюнками. Мені підійшла «еМочка».

Відтоді почав колекціонувати мануальні об'єктиви, і те, що ви побачите далі, зроблено саме з їх допомогою. Кожен інструмент призначений для чогось свого. І чим більше у тебе інструменту, тим легше знайти те, за допомогою чого настає можливість спробувати передати оте саме моторошне відчуття фіксування відбитку, того трепетного обрису побаченого у видошукачі, що фіксує матриця камери та зберігання для подальшої обробки. Мені завжди приємно бачити фотографію коли усі фактори і внутрішнє почуття збігається воєдино.

Від себе хочу написати лише одне: автор завжди правий. Комусь знімок ні про що не говорить, а комусь навпаки. Всі люди різні, і світогляд не є винятком. Приємного перегляду!

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 159
  • Статус коментування: без коментарів
Очень красиво и стильно!
Відповісти
Спасибо!
Відповісти
Є гарні фото. Одне зауваження. Обережніше з фотошопом. Особливо стосується облич людей. І не докидайте для кількості будь-що.
Як на мою думку, портретна зйомка не ваш "конёк".
У вас непогано виходять сюжети, пейзажі. Дуже сподобалось фото з човнами.
Відповісти
А коли тобі янику хоть щось сподобалось? Завжди все зайве і ваще почитати ваші відгуки, починаєш дякувати Бога, що недовольний поліщук
Відповісти
много милых фотокарточек..и я даже попала сюда::))
Відповісти
А-то:) Куда же без тебя?)))
Відповісти
есть очень неплохие работы...а девочки на пляже-просто конфетки))
Відповісти
Так, пін-ап - це щось! Дякую
Відповісти
Мені сподобалось! Особливо відмічу портрет+індастріал (заводи, мости і т.д.)
Відповісти
Благо-дарю, чоловіче!
Відповісти
любешів рулить, бажаю для Вася з кожним роком удосконалюватись!
Відповісти
ВАСИЛЬКУ!!!! МОЛОДЕЦЬ!!! Я РАДИЙ ЗА ТЕБЕ!!! УДАЧІ!!!
Відповісти
Дякую!
Відповісти
є пару світлин зачотних на 5+
але є і такі що в корзину
Відповісти
Дякую! Вибрав я ті, що вважаю, найкращими. Фотографія, по своїй суті, абсолютно усім не може сподобатись!
Відповісти
не спіши дякувати, і говорити "найкращі" до чого тут ці три світлини з травками-квіточками? це неадекватні світлини, без смаку і композиції, їм в компанії (дівчат на пляжі, наприклад) завсім не місце
Відповісти
смак у борща і де композиція та яка вона повинна бути, я буду вирішувати сам. мені захотілось показати саме ці фото. вони для мене найкращі. я ж не лізу у ваші "котики" і "репортажку"? мені там нудно
Відповісти
звичайно не лізеш, набагато легше сфоткати кущик який не ворухається ніж побігати за котом, і куди більш нудно дивитись на липу чи рожеві квіточки, це ж типу (вийшов з хати клацнув фото, повернувся додому) екстрим.
Відповісти
Влучно сказав. Якщо це найкращі то... Певно на інших фото бур’яни і бадилля з картоплі. 10 фоток нормальні, а всі інші повна несинітниця.
Відповісти
Луцк, у каждого свои ценности) Остальные фото тут vk.com\vasylka
Відповісти
для вконтактіка саме те, там все лайкають
Відповісти
не скажи! лень-матушку еще ни кто не отменял
Відповісти
ох Василько Василько, не вмієш ти слухати...
Відповісти
Лучику, скільки раз тобі казати - а-ну ґеть пішов від комп"ютера. Мені хочеться з Павлом по-говорити про кадрування і змістовно-наповненість кадру! Мені довподоби людина-бублик на ось цій світлині! http://www.volynpost.com/img/modules/news/d/80/6e80626cd65cd7980976f70610fb780d/original-17L.jpg
Відповісти
Як на мене, то у твоїх альбомах є набагато кращі роботи, ніж тут виклав.
А послухати хто що скаже варто, для чого ж тоді викладав сюди свої фото?
Відповісти
я показав, які світлописні кадри для мене цінні. а на рахунок кращих робіт... я так би мовити і без цього розумію, що вам вони чимось сподобались а от янику чи любителю чи іншим визнаним гуру в цьому напрямку аж ніяк ні. людина судить по-собі в першу чергу і починає рівняти, частіше із плінтусом
Відповісти
ви не праві, сподобалось лише кілька світлин, а решта...г
Відповісти
у нас взаємна думка. дітей та весільну лабуду не знімаю) занадто простецько по одній колії катати
Відповісти
забув сказати, що дійсно, рідко найдеш полішука який взагалі має смак, тим паче такого якого нудить від того поряд з чим виріс у забитому селі
Відповісти
Ну, если тебя так тошнит - давай до свидания
Відповісти
ай не хороше на особистості переходити) перша явна ознака обмеженості польоту думки. а в Любешові вас уже "люблять"
Відповісти
ой Васильку, ну чого ти такий впертий і не бачиш очевидного, дякую що вказав мені на бублики, не ти перший, і я сприймаю це спокійно, да помилка, ну так вийшло, ну і що?)
А ти починаєш огризатися як хлопчисько в якого забрали цяцьку, в тебе дійсно ЧСВ зашкалює і ти перетворюєшся на конкретне УГ
Відповісти
та опусти ти цю абривіатуру. своїх слів мало?
Відповісти
слів не мало, але за них мене забанять
креще все таки спочатку погугли що означає ця абривіатура
Відповісти
ахахахахаха наівне дитя) а ще критикувати пробує
Відповісти
це ти про себе?
Відповісти
Лучику перестань. Опять у тебе зараз знову клавіатура залипне з шіфтом! Опять абривіатура якась з"явиться) Опять прийдеться гуглити, яндексувати, рамблерувати, викепідіювати стосовно твоїх буковок
Відповісти
Гарні роботи! Так тримати!
Відповісти
Стараюсь! Дякую
Відповісти
приємно бачити нашу віку притулюк серед жовтої високої трави з хернею на голові!!!респект всім нам,аверсяни!!!
Відповісти
не на голові,а в руках
Відповісти
Немає тут ніякої Віки Притулюк. Ви просто обізнались))
Відповісти
Добрий день Василю!
ваші фото цікаві, але як колега - колезі, прошу уважніше вдивлятись у те, що ви показуєте на фото, наприклад
фото №1 - про що воно? сильно багато лишніх елементів - окремо діти на качелях, окремо люди за столом, окремо дівчина в альтанці - не в"яжеться це все разом.
дівчина на криші: - немає відчуття повітря та легкості - простір неба обрізається проводами.
в погоні за розмитістю заднього плану у вас втрачається чіткість основного об"єкту - на мануальних об"єктивах буває важко словити грань різкості при малих діафрагмах.
але загалом все добре. просто бачу ті помилки що робив колись, тому і написав.
творчих вам успіхів
Відповісти
перше фото про молодість й старість. про те, як непомітно проходить час.

дівча на даху пробує в злетіти... без коментарів

я не гонюсь за розмитим екраном, знаю, що таке діафрагма і де грань різкості моїх об"єктивів.

Всі роблять помилки і я не є винятком. Питання лише в розумінні побаченого

Дякую)
Відповісти
якщо про молодість та старість, то треба було і старичків посадити разом з пацанами на гойдаки, а так... схоже що дитині дали в руки фотік і вона все підряд фоткала. Без образ.
Відповісти
ну так, у вас надивився фоторобот весіль та дітей і зрозумів, що тре виложити щось протівоположне! собі на радість - вам на заздрість! Не ображайтесь, будь ласка)))) Я теж галімо "кадрую" як і ви
Відповісти
на таких як ви - не ображаюсь
Відповісти
не смішіть! ви й надалі продовжуєте людям руки, ноги, голови різати! бідні люди

http://www.zhamkov.com/index.php?page=tutorial0023
Відповісти
і ще -Василю, навчіться сприймати критику легко та невимушено - у ній голос народу та поради для подальшого росту, якщо ви звісно хочете розвиватись, а у цьому я не сумніваюсь.
щодо пінапу - це не пінап - це просто фото дівчат на пляжі і не більше, хороше, якісне фото, але не пінап.
Відповісти
голос народу не завжди виведе до світла. критикувати можуть всі. у нас же як: прочитав десь-щось і уже тямиш))

пін-ап, для довідки, стиль шістдесятих у Америці. Ви говорите про дрібниці у кадрі, а самі забули про елементарний одяг дівчат. По-гугліть, моя вам порада, як колега - колезі. Дуже цікаво, як на мене.
Відповісти
дякую, вашу позицію зрозумів. більше не турбуватиму.
творчих успіхів
Відповісти
не туди натиснула, звичайно підтримую
Відповісти
ну ну) жаба-то давить гадость написати) Пиши й надалі) Я люблю "об"єктивну" критику
Відповісти
об"єктивна це "Вася ти молодчинка" "гарні роботи. так тримати"...? Василь попустись
Відповісти
я по землі хожу і фотографом не рахую. штапм на фото як копірайт, бо то мої кадри. а от вам би задуматись, за що вам люди гроші платять
Відповісти
"Хмара" з вогню
Відповісти
"До того часу займався аматорською обробкою та простим колажем"
Працюю в сфері фотообробки 12 років. Пробачте.
Ви і надалі займаєтесь аматорською обробкою.
Фото 7/8/16/18/23/28//33/40 слабенька обробка початківця.
Відповісти
Обработка не подразумевает шарпить картинку до неузнаваемости. Покажите свои работы) Может будет чему поучиться ;-)
Відповісти
Якщо це для народу то я саме народ і фотографую як народ на мобільний та мильницю. Я не професіонал і в "діафрагмах" та "пінапах" розбирають як "свиня у апельсинах". Тому з чистою совістю та сумлінням кажу МЕНІ ФОТОГРАФІЇ СПОДОБАЛИСЬ. Переглядаючи фото ловив себе на думці, що не усі на фото є акторами чи моделями, ну може вони саме такі моделі але якісь звичайні, наші, але такі ніжні та приємні. Ви молодець. І головне обійшлося без голих тіл жінок (я не проти голих тіл жінок 8) ) але без маніпулювання природніми інстинктами це як на мене свідчить про майстерність подачі та мислення.
Дякую!
Відповісти
Щиро дякую! Вы правильно заметили, что на фото нет моделей и актеров и тем более людей приближенным к ним. У каждого своя харизма) Это обычные люди, которые хотят по обычным улицам Украины и России. Имея идею и общий интерес творить - почему бы и не творить?! Я не пытаюсь обработать лучше чем это получается у соседа! Не имею кумиров. Не бегу перед поездом. Какой опыт имею - тем и оперирую) Еще раз спасибо!
Відповісти
рускоукраїнська?
Відповісти
Російсько-українська чи Українсько-російська здається так пишеться ;-)

Але, до чого тут це?
Відповісти
Гарно! Портрети стильні,чудово передані образи !!! Приємно дивитись на щось цінне ТУТ!
Відповісти
Василий, у вас очень сильно выраженное ЧСВ - чувство собственной важности и егоизм.
ваши роботы средние - любитель, который умеет фотографировать - но не всегда видит что нужно и как нужно фотографировать, не видит нужную композицию и ракурс.

ващи работы легко можно разкритиковать в пух и прах, но это будет не интересно.
предлагаю вам почитать статью об Виталие Васильеве и его жене Елене, в которой он называет стиль в котором работает "халтура, безвкусие и дешевка". но эта "дешевка" смогла принести ему неплохой зароботок от фотографий. чего и всем желаю.
http://journal.foto.ua/likbez/fotoperson/vitalij-vasilev-nazyvaet-stil-v-kotorom-rabotaet-xaltura-bezvkusie-i-deshevka.html

p.s. умение слышать то что о тебе говорят и делать нужные выводы- тоже талант. к сожалению многие творчиские и околотворческие люди его не имеют.
Відповісти
Любитель, в пух и прах можно что угодно и кого угодно разбомбить. Было бы желание ;) Вы оцениваете моё достижение ЗА ГОД!!!! Рассказываете про умение видеть и комбинировать... Умение слышать и быть услышанным... А сами, при этом, читаете между строк. У меня, как у предыдущего товарища критикана нет 12-ти летнего опыта накладывания рисунков друг к дружке и не чем похвастаться. Критика имеет множество граней и скрытых домыслов. Если не нравиться - никто не держит. Крестик во вкладке и делайте что хотите. К чему этот злобный разговор и поучение жизни? В "шапке" же написано - не всем всё нравиться, но автор имеет право обосновать как и почему так. А сейчас про ракурс и композицию хотелось бы услышать более конкретно... Не ленитесь писать, а-то только гадости слышно почти везде и не только на этой выставке. И большинство, боюсь, от тех что ничего из себя не представляют в этом направлении
Відповісти
полішук забув рідну мову, ну да, теперь он звезда ВК на Неве) АХАХАХАХАХА
Відповісти
))) если пишут гадости - то может есть в них смысл?
падающая девашка на лавочке, о крыше вам уже писали - что бы создать чувство полета - нужно снимать снизу вверх, а не сверху вних - она у вас приземленна и совсем нет ощущения взлета.
фото №28 - девушка с выставленными локтями вперед - неудачная поза, о выражении лица вообще молчу.
нам понятно что ваши первые работы, или скажем, работы первого периода увлечения вам дороги - но что бы в узнали о их нстоящей "стоимости" в мире фото - попробуйте выставить на фоторесурсы, например:
http://photographers.com.ua/
www.photosight.ru
и т.д. - там оценками, критикой или игнором оценят уровень ваших работ. почитайте что пишут о других фотографиях и тогда сможете увидеть свои по другому.

Відповісти
"))) если пишут гадости - то может есть в них смысл?" - есть люди, для которых писать гадости и есть единственный смысл, Вы не из этих?)))
Відповісти
извините, а где гадости написаны вообще?
вижу пока только конструктивную критику.
а вы?
Відповісти
Ну я Вас процитировал, Вам виднее, где гадость увидели)
Я вижу прекрасные работы перспективного НАЧИНАЮЩЕГО фотографа, к примеру...
Відповісти
так и я, и другие тоже видят, но вот советы которые ему дают более опытные колеги не видит он и принимает за наезды.
что поделаешь - пусть сам идет по свои граблям...
Відповісти
Советы можно давать в форме дружеской помощи, а можно в форме безапеляционного вывода в негативной форме...
Відповісти
Совсем нет ощущения взлета - пингвины тоже не летают, но хотели бы. Люди тоже не летают, а хотелось бы)

Девушка на лавочке. И что? Где она падает? Где движение? Она лежит беззаботно и не о чем не думает. Многие не умеют тупо лежать так и слушать что вокруг происходит!

Есть стереотипное мышление, по которому всем снимать иль сверху в низ или наоборот. а мне так нехоЦЦа! Не в этом счастье

А зачем выкидывать в подобные стоки? Я лучше туда где, как вы выразились "стоимость" имеет значение.

И вообще, вы человек-груз. От темы к теме как блоха? Не красиво же, ай-я-яй


Відповісти
Скажу вам правду. Нехотів. Перераховані вище фото зализані або зафільтровані в фотошопі як собачі я"ця.
Ви не прислухаєтесь, а стаєте рогом.
Відповісти
Іване,пфотошоп уже увійшов в буденність наче сніданок. Якщо ви проти його,це не значить що всі в мить перестануть їм користуватися.Вам напевно довподоби прищаві та блискучі лиця і доречі кадрування теж є інструментом хфотошопа
Відповісти
В додачу. Існують правила кадрування. Знали про це?
Відповісти
а шо це таке? хДД
Відповісти
реакция Василия напонила мне одну фотободалку где девушке указали на явный просчет в обработке - а именно в исскуственном добавлении иллюзии солнца
http://vk.com/photo-40120973_286686301 - одно из фото и дальше по серии, на что она "гениально" ответила:
"я вважаю що канони у фото абсолютно нікому не потрібні, і те де моє сонце...це мої емоції та мої відчуття і сонечко буде саме там де я захочу)))ви вже мені пробачте)
Геніальні речі за звичай не вписються в канони вашого сприйняття та все ж вони прекрасні)"

и еще, слова из ее самопрезентации: "Я люблю різати ступні, руки, голови і далі за списком. Не треба мені переказувати правила композиції та іншої нісенітниці яка заважає вам виходити за рамки, вони мені не потрібні. Я не люблю і не думаю про правила коли фотографую, чого вам всім бажаю"

коментарии излишни.
Відповісти
А реакция Любителя напомнила мне другой случай из жизни - когда преподавательнице по черчению в одном институте принесли работу, сделанную якобы студентом-троечником, а на деле делал ее начальник - глава кафедры черчения, профи высшего класса - она поставила ему "3"!!!! Ибо "не может студент делать безупречно и даже просто хорошо!" Когда вскрылось было много стыда и слез)))
Уверен, если бы вместо Василия здесь бы стояло имя Лев Долгачев, к примеру, такие как Любитель бы долго восхищались бы стилем, смыслом и обработкой)))
Відповісти
Під такими роботами професійна людина не підпишеться. А бо всі будуть думати , що творча криза. Муза повісилась.
Відповісти
Это была история для примера, для танкистов объясню))) Фотограф НАЧИНАЮЩИЙ, ясен пень, что есть над чем работать, форма критики просто дурацкая какая-то....
Відповісти
Приклад невдалий
Відповісти
Иван, невдалый пример - это ты) к тому же еще и с интеллектом гусеницы)
Відповісти
А реакція Никити нагадала інший випадок, колись хтось лізе і піддакує де не потрібно, мабуть такий самий хфотограф як і Василько)
Відповісти
Китана, а кто решает, где нужно мне говорить, а где не нужно?)) Я вообще не фотограф, к сожалению или счастью)
Відповісти
Китана, кто здесь лезет куда не надо - это ты) спрячься, чтобы я тебя долго искала
Відповісти
скорішше просто утримались від будь яких коментарів
Відповісти
Костянтину, схоже я своїми фотками так на глазні яблука тобі начавив, що ти вирішив під анонімом писати. смішний такий

Как айтишник-айтишнику) по-крупинке нашел

Я тоже сВему-8 имею в арсенале... и чайка есть
Відповісти
ай ай айтишник, не сміши )) ГАГАГАГАГА))))
Відповісти
Василько, попустися трішки, вчись слухати і вчись вчитись, бути звездою у ВК то одне, але якщо хоч справді робити нормальні світлини вмій сприймати критику і робити висновки, не гарячкуй як пацан, це не личить тобі. І не доказуй іншим щось, бо з боку це смішно, тим паче те, в чому не розбираєшся.
Відповісти
Дідусю, смішно те, що вам би не нервуватися. Шкідливо для здоров"я)) Всьо у мене пучьком
Відповісти
слухай, провокатор, припини мною підписуватись!
а стосовно цієї вашої всієї балаканини, то ви мені дуже вже всі громадяни митці нагадуєте висер із памятником біля мисливця.
фотографує хлопець, молодець, вас світлини купляти не примушує.
в кожного є вдалі фото і повне г.но.
не треба з цього робити 3-тю світову.
Відповісти
Фото Любешівська переправа через річку - ккккклас!!!!!!!!!!!!!!!!! Молодець...............
Відповісти
Дякую!
Відповісти
Фото з човнами дійсно хороше.
Відповісти
дякую)) випадковий кадр
Відповісти
http://www.computerra.ru/special/438
Відповісти
длявас, це тобі http://chmyrnovich.livejournal.com/122975.html
Відповісти
Люди, якого милого влаштували шкандаль, було б із-за чого, да ці фотки (майже всі) взагалі не варті уваги,а фотограф зазнайка який не сприймає критики, а дякує всім хто "скаже ласковоє слово" визиває тільки усмішку, навіть шкода його, пройдуть роки і він зрозуміє все, як він помилявся у власній "правоті" ))
Відповісти
да й скажу ласкаве, але не тобі йойо) а чому б і ні? людина оцінила цілком і повністю... осознала побачене і якщо більше за аніж проти - чому б і не сказати? ви не один такий анонімний Д'артаньян і побачивши щось да не так - як же не спробувати задіти тіпо критикою?
Відповісти
ничто так не вызвало ажиотажа, как эти "ужасные фотографии" однорукого Василя...продолжайте господа, это меня очень забавляет...
ПИЭС:Василек, черный пиар - тоже пиар)
Відповісти
Спасибо! Такой "критики" мне на душе спокойно і приятно! Пусть пишут) Авось заденут за мое ЧСВ
Відповісти
тебе заділи ще в дитинстві) гагагага!)
Відповісти
А судьи кто?!
всякий, снимающий свадебки да котиков-птичек?! и при этом, именующий себя супер профи)
ничего из себя не представляющие, вы слетаетесь на всякого,чьи фото отличаются от ваших надоевших и никому не интересных сюжетов
Відповісти
Василь, ніхто крім вас нічого про себе такого не писав, ніхто не пише - що він абсолютна істина, а всі інші йдуть кудись по далі.
на жаль, всі ті коментарі та зауваження до ваших робіт ви абсолютно не сприймаєте. це ваш вибір.

життя - воно таке мінливе та різне і головне у кожного своє )))
Відповісти
любителю, пишіть мені саме під цим ім"ям! так звичніше гадість читати.
Відповісти
а ти думав) о-так
Відповісти
дарамно ти так, даремно, перечитав всі коментарі, зрозумів одне, окрім того що ти фотограф, так ти просто напросто величезний тролль, який не бачить на відстані витяную руки, але готовий сперичатися і "щось там" доказувати
-----------
ось і зараз, щось ляпнеш і напишеш на цей мій комент
Відповісти
ляпають корови на асфальт, а я пишу. доказувати? переконати? та-нууу)))) навіщо мені знову із Лучиком списуватись. Чого толкового мені цей луцький кіт розповість? Хоча... Идет направо — песнь заводит,
Налево — сказку говорит ;)
Відповісти
іди прямо, і протверезій, по ходу мальчік тебе заносить
Відповісти
я не вживаю спиртного після універу. а якщо й споживав то так як всі. не відрізняєш пьяний правопис? може писнути!?
Відповісти
Паша, хватить, не треба щось доводити і допомагати стати на ноги іншим.
нехай набивать свої шишки на совїх граблях. їм досвід інших не цікавий, а власне бачення світу крутіше за будь яку критику, навіть конструктивну.
)) на фотосайтах до критики прислуховуються люди навіть не всеукраїнського масштабу, а тут...
пуста та неблагодарна це справа намгаатись допомогти тим, хто нічого крім себе не бачить.
сумно...
Відповісти
Навіщо ти пишеш від себе, "любителю"? тобі це не личить. я знайшов де Віка писала і зустрів там тебе, бешкетнику!

"хватить, не треба щось доводити і допомагати стати на ноги іншим" - Павло в перемішку з Лучиком хоч пробує дати пораду. У тебе не вийшло і ти вирішив стати із профі в любителя))))
Відповісти
Згоден!
Визнаю що Василько великий гуру світопису, профі у фотографуванні, майстер своєї справи і здаюсь, поклонячи голову перед ним ))
----------
тему закрив! Василько всього найкращого.
Відповісти
Тему ти можеш закривати скільки завгодно. Класика жанру є незмінною і останнє слово за мною %)

Павло, дякую! Я дуже старався!

Лучику привіт!))))
Відповісти
Шановний Василю, від усього колектику критиків прошу вибачення за необережні висловлювання в сторону Вашої Неперевершеності.
Щиро бажаю творчих у спіхів та надійної техніки. і головне справжніх поціновувачів вашої творчості.

Відповісти
Любителю, ви знову забули пере-зайти до сайту під своїм вигаданим іменем))))

Так, техніка повинна бути надійна! Мій сапог у сумці чекає щоранку на мене. Софт-бокс вимагає до себе бережного ставлення! Старенька оптика Карл Цейс, та Таір теж.

Я буду за вами сумувати... Так швидко видихались...

Дякую! Завжди Ваш, Василька))
Відповісти
Великий рогатий баран ти Василько, та й прізвище співзвучне!!! Читаючи твої коментарі, навіть у жодній фотографії нічого прекрасного чи хоча б гарного просто не бачу.
Відповісти
на лічності переходять якраз таки "реалісти". так без окулярів ти тут нічого не роздивишся! а як роздивишся - конкретика може появиться! хДД
Відповісти
я и не думал, что читая комментарии можно рассмотреть фотографии! брєд
Відповісти
Якщо тебе заспокоїть. Скинув посилання деяким фотографам луцька.
Не молоді вже люди сказали. Фото з човнами варте уваги. Все інще просто сміття. Я б прислухався.
Не варто поспішати влаштовувати виставки з мотлоху. Назбираєте ще. Тоді виставите.
Відповісти
Фотографы Луцка??? Ахахахах
Они существуют??
А с каких это пор луцкие фотографы пользуются авторитетом?
не слышала ни одного имени в фотокругах
Відповісти
Вони люди дорослі і VK фоточки не викладають зі своїх днів народжень та інших мироприємств вселенсьго маштабу про які всім потрібно знати.
Відповісти
пишка, нелопни))) ахахахахХАХАХА
Відповісти
Чоловік в окулярах, що працює. Фото ніби змістовне. Але ви вилизали фотографію. Чоловік старший. На обличчі мають бути зморжки, які характеризуть вік досвід. Тобто людина багато чого вже побачила і пережила.А ви зробили з нього воскову фігуру Музею мадам Тюссо. Правила фотографування портретів ніхто не відміняв.
Тому вам і кажуть, що ви не вмієте обробляти фотографії. Двох думок бути не може.
Відповісти
ще раз переконався, що кожен з митців є звичайним нарцисом, який без публіки зав'яне і помре. ви живитесь заздрісттю, брудом і жовчю, якими смачно поливаєте одне одного. при цьому, кожен вважає себе беззаперечним гуру, знавцем, профі!
ви готові дряпати очі супернику та плювати в його об'єктив, але найцікавіше, що підтвердилась стара істина - чим більше сам бездара, тим більше кричить про відсутність таланту в інших.
ну і ремарочка. поява у місті нового фотографа автоматично звужує ринок для вже діючих та збиває їм ціну, тому вони і клюють одне одного, брешучі потенційному замовнику про талант колеги, бо ці меркантильні нарциси крім уваги хочуть грошей, багато і зразу.
працюйте, фотографуйте, вчиться і не вчить інших, коли вас про це не просять.

Відповісти
Добрий вечір!
кожен з митців має свій досвід і є чим поділитись. звісно не завжди це потрібно людям.
коли виставляють фотографії на огляд - це автоматично передбачає обговорення, чи не так, тим більше в інтернеті. і якщо ти справді хороший фотограф, а ми говоримо про фотографію - то тобі будуть цікаві думки інших про свої роботи, і коментарі і тим більше критика. принаймі для мене це так і для тих митців навіть не українського масштабу, з котрими знайомий особисто чи по інтернету.
всі вони адекватно сприймають критику і роблять свої висновки.
якщо уважно перечитати тут коментарі - то можна побачити, що критика була конкретною та конструктивною, на що отримувались неадекватні відповіді із вказаннях хто є хто і куди їм йти.

із появою доступних фотоапаратів сегменту дзеркальних камер з"явилось багато власників фотоапаратів, котрі вважають вже себе фотографами, а вміння робити будь яку корекцію кадру дає їм відчуття що вони чогось варті (мова не про Василя), і що цим можна заробляти.

звісно здешевлення вартості фотопослуг розбещує потенційних клієнтів, але найгірше, що цим всім відбивається тяга до якісних фотографів, котрі радуватимуть очі протягом багатьох років.
на щастя серйзним фотографам такі колеги по станку конкуренцію не становлять, алже їхні клієнти знають що якість коштує певних грошей.

не знаю у кого ви почули про те, що хтось в розмовах з клієнтами викриває колег в гіршому світлі, але за свою практику такого майже не чув. хоча в житті всяке буває.
гарних всім вихідних.
Відповісти
вы сами ответили на свой длинный монолог...с появлением зеркалок - появились такие сегменты как вы - свадьбы-свадьбы-кони-кони...
вам тоже присуще мнение,что вы чего-то стоите...это по Фрэйду)) ахазхаха
Відповісти
такое мнение как у твоего васьки еще поискать надо, хаха)))
Відповісти
дид Максим дело говорит! согласна полностью...
у вас хлопчиков, именуемых себя фотографами слишком ревностное отношение к шагам других...это не то, то не так..хотя по-большому счету вы сами чего достигли? ну кто вы такие? вы снимаете для дорогих журналов? или вы проводите какие-то выставки? ну хотя бы в областном массштабе..нет..ничего такого у вас и вряд ли когда-нибудь вам улыбнется фортуна...вы всего лишь навсего засветились здесь по стечению обстоятельств и стучите себя кулаками в грудь...господа, будьте проще)) ...первым делом что должна показывать фотография - это какую-то историю...а что показываете вы, уважаемые критики?...ничего такого, что могло бы меня тронуть..ваши фото ни о чем...извините уж...
Відповісти
фото гарні
Відповісти
Василько припини писати під різними іменами, всі ми уже знаємо твою Величність
Відповісти
реалист, на лицо у вас явно - полная шизофрения...
посему, могу заверить, что именно вы являетесь очередным троллем)
изыди, сатана!
Відповісти
Звідки стільки негативу???? Комусь подобається,комусь-ні,але навіщо писати таку гидоту????? Конструктивна критика кажете??? Дурниці!!!! Фотограф- людина творча,емоційна і вразлива....не варто так... Це ж просто його бачення,не ваше!!!
Відповісти
Ольга, а можна цитати де в сторону Василя прозвучала "гидота"? і не полініться зібрати гидоту у відповідь

по вашому - фотограф створив щось і все - це абсолютна та непорушна істина?
поимиляєтесь. будь які митці за всі часи як виславлялись, так і критикували. і це нормально.
тут не писали стращшні та образливі речі, але подібне чули у відповідь.
чи все ж таки бажання бачити те що хочетсья бачиьти перекриває справжні змісти повідомлень?
Відповісти
Будемо чесними. Купівля фотоапарату, не робить з людини фотографа. Зауваження були конкретними, до конкретних робіт.
Василь не спийняв і долі зауважень. "Ви всі дурні, а я ГЕНІЙ. Хоча обробляти грамотно фото не вміє.
Фото рівня випускників 12 училища група фотографи. Інколи звідти виходять люди які дійсно стають фотографами. Але це одиниці.
Відповісти
Послухай, чоловіче. Від тебе одна вода. Тобі не набридло страдати словоблудієм?
Відповісти
Ви є на одному з фото?
Відповісти
Не в цьому справа! Ви б показали свій рівень, а лиш безглузді розсосолювання в коментарях про те який ви знаток фотографії. Перечитала все - жахнулась! Так і не зрозуміла, чи то заздрість, чи то тупість від вас віє...
Відповісти
Я писав про обробку фото. Кадрування, ретуш. Я займаюсь цим близько 10 років.
Відповісти
От що це таке Я та Я... Знову виправдання та вода. Сидячи за одноманітною роботою, протягом 12 років( вище так було від вас зазначено) входить в звичку бачити одне і теж гівно. Потім це входить наче так і треба. З часом кожна все що не підходить під цю гребінку буде вважатись гівном, хоча це тільки примарна думка робота-обробника. Ось тепер, я думаю, вам дійшло, що ваше життя одноманітно щодня! Не подобається - не коментуйте і одного приємного дня ви перетворитесь на лебедя, а доки продовжуйте сидіти в тіні і плювати в стелю розважальних чатів цього видання.
Відповісти
В загальному хочу сказати, що тема під назвою: "Фотовиставка" досить таки швидко припинить своє існування через основних двох троллів цього сайту. Баран і Береза, далі Б(в квадраті) тут відчувають себе богами та царями. Було б де! Краще раділи би за кожного хто наважився зробити крок і все ж таки опублікувати свої світлини, для початку, хоча у Волинь Пост! А-то Б( у квадраті) будучи звичайними кнопок-натискачами, або просто репортажниками, учать як жити. А якщо думка відповідача нес півпадає з їхньою, наче коршуни накидуються на їх під різними ніками. Сайт жахливий, без підтримки флеш та з підтримкою анонімів. Здоровий глузд розробника відсутній нанівець. Дістало мене це все. Всього як найкращого цьому інтернет-виданню а тим хлопцям та начеб-то дівчатам нейролептиків та побільше! Щасти
Відповісти
Тамара, не розумію, звідки ви тут про царів взяли?
якщо ви пишите про репортажників то це говворить про те, що ви не знайомі ні з творчістю, ні з рівнем робіт і тим більше з досвідом та навикамі, котрі є в тих, хто писав конкретні та конкруктивні зауваження.
зауваження, котрі адекватна людина сприйме і зробить висновки, для того. щоб радувати інших новими кадрами.
але ж ми дійсно бачили неадекватні реакції, з наїздами і т.д. і звинуваченнями у тому, що не було присутнє у постах.

проте, в людини є проста та дуже цікава властивість бачити те, що хоче бачити і в упор не помічати те, що є напсправді..

p.s. щиро радий за кожного з тих, хто купивши фотоапарат старається не лише наживати на кнопку, але й розвиватись, використовуючи для цього будь які можливості...
Відповісти
Медкот13 (дитячий нік, як на мене і зовсім не оригінальний), ви як писали то аж задихались. Букви почали путати. Боїтесь, що думка втече із казана?

Зауваження повинні бути від людей, котрі тямлять в цьому і мають як досвід так і великий рівень в цих кругах. Ваші рівні смішні та й не доречні. Фотографування котиків, бекстейджів не дає, як там хтось писав, підростати ЧСВ аж до стелі! Подобається рідним та близьким людям - уже хлопака в грудак б'є себе й впевненно говорить що він у цій справі мастак. Але ж, знову ж таке де? В Луцьку?

Якщо ви на стільки круті, чому б вам не зробити виставку хоча б районного масштабу? Ви ж фотограф! Ще й профі, якщо я правильно зрозуміла! А значить - гроші є! Поправте мене, якщо, знову ж таки, я не права!
Відповісти
Тамара, це буде останнє моє повідомлення тут. і воно саме для вас.
не знаю про які котики та бекстейджи ви говорите, але то не важно.
мої роботи знають не лише у Луцьку.
персональна виставка - було і таке у мене в практиці, але не розказую про неї, тому, що зараз вона не є чимось особливим в мене.
фотографія - не єдине заняття в моєму житті, хоча займає достатньо часу, але це мене радує.

p.s. ви теж переходите на особистості, обговорюєте нік, робите незрозумілі висновки, смішні доречі. а щодо будквочок - одна рука швидше друкує ніж інша, через травму. але ж для вас плутання буквочок інше означає.

p.s. А хто є ви?

всім гарного дня та приємного перегляду всіх фотовиставок.
Відповісти
Васю, в тебе роздвоєння особистості?)) щей в жіночу, агага-га-хаха, айтішнік, ахаха-ха-ха!
Відповісти
Нехай буде атроризація. Але тоді майже ніхто не напише. Деякі вислови дійсно можна було б видалити. А тролі вони і нате тролі.
Відповісти
Та не вже! Хоч з чимось ви згідні! Алілуя!
Відповісти
Головна проблема всіх фотовисток поспіх. Маючи цікаві роботи розбавляють іх чим попало. Нехай буде 5 робіт, але цікавих. І трішки ділити їх за темою. Фотографи бувають різного жанру. У когось портрети, в іншого бездоганно пейзажі виходять. А все і одразу навряд вийде.
Василю пощастило відзняти місток з човнами. дійсно гарно. А ось портрети зовсім ніякі. З часом все вийде. Треба критику сприймати спокійно.
Коли мене критикують, то це теж ніби серпом, але роблю висновки.
Відповісти
Посилання можна побачити на роботи, а то знову граблями по воді...
Відповісти
Комерційні і не цікаві проекти, які на мій погляд дуже буденні. Що клієтбажає, то і отримує.
Маю бажання назбирати і тех викласти. а доти нехай будуть граблі.
Відповісти
Іване, а так били себе в груди! Ха ха ха ха ха Мега-гуру-фотограф! Ось тепер залиште свою рутинні думи при собі і не забивайте баки іншим.

Все закінчилось на тому, що хтось дав драпака!
Відповісти
Я виклав свою позицію. В груди себе не бив. Гуру себе не називав. А тим, в чому розуміюсь, ділюся з іншими. За виконану роботу мені платять. А для душі знімаю мало.
А розпочинав ще з плівки і проявника. Тому всі тонкощі знаю з середини. Про технічну сторону зйомки можу вести діалог дуже довго. Можу фотографувати будь-яким апаратом розпочинаючи з плівки. Навчався довго компютерній обробці. Грамотній обробці портретів, а саме облич людей.
Оскільки я досить самокритичний, то вважаю що ще не досях рівня для персональної фотовиставки. А коли дивлюся на непотріб який у кожного фотографа на компютері знайдеться, не можу змовчати.
Имхо ви Тамара та ще троляка. І можливо малолітня людина жертва соц мереж :)
Відповісти
то Василько )
Відповісти
Рiдне мiсто:Любешів
Сiмейний стан:закоханий у Акулину Пышку
Мови:Русский
Сестра:Руслана Бурдак
Контактна iнформацiя
Мiсто:Санкт-Петербург
------
ахахахаха, охохохохо!!1)))0
Відповісти
хвотограф Василько1 з кульчиком і самим дешевим сапогом (кєнон) і обєктив мануал 1989 року, бо на нормальний нехватає рублєй на Неве))
хіхіхіхіхі))))
Відповісти