Луцьк. Ранок. Парк. Лучани. ФОТО

Луцьк. Ранок. Парк. Лучани. ФОТО
Ранкові пробіжки чи прогулянки - добра звичка. Гарна погода, яку подарувала цьогорчна осінь, сприяє тому, аби на доріжках у міському парку Луцька прогулюватися і робити пробіжки було комфортно і приємно.

Фотограф Павло Барезюк зробив кілька ранкових "вилазок" у міський парк вранці. Результат - підбірка світлин з лучанами яким не байдуже власне здоров я. До їх числа випадково потрапив і перший заступник луцького міського голови Святослав Кравчук.

...Ще у школі усіх вчать: рух - це здоров’я. Рухова активність знімає стрес, припиняє депресію, покращує настрій. Спеціалісти одностайні: особливо корисний біг вранці, він ефективно зміцнює імунітет, серцево-судинну систему, підтягнує м'язи, зменшує жирові відкладення. У людей, які постійно бігають вранці, немає проблем з обміном речовин, а це скорочує ризик розвитку атеросклерозу й цукрового діабету.
















































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: спорт, фото
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хлопці,звичайно,молодці! Але самі фотки якісь не дуже вдалі ракурси.
Відповісти
ага, особливо голий мужик чомусь біля з"явився на фотці
Відповісти
Не пригадую, щоби зранку в парку бiгало так багато народу,
тiльки по вихiдних.

Зранку нагружати органiзм шкiдливо, бiгати кориснiше увечерi.
Відповісти
Где вы такую ересь вычитали?
Відповісти
Полная чушь!
Відповісти
Милочка! Да что Вы говорите!!
Организм просыпается (отходит от сна) течение часа.

...Ну, если, Вы поднимаетесь в 4 утра, а на работу Вам к 9-ти, то времени на полноценное занятие физкультурой у Вас есть.
...Ну или если Вы - безработная!
Відповісти
Вранці? Хіба 8 год - це ранок?
Відповісти
Ну если Вы живёте в Японии, то когда здесь 8, то там уже 18.
Нет, 8 утра это не утро.
8 дня.
Точка.
Відповісти
кожна людина і організм живе за своїм біогодинником. для когось 6 год. це ранок а для когось і 10 год. ранок всезалежить від того в якому ритмі живе людина, о котрій лягає спати і о котрій прокидається. В загалі в шкідливості ранкових пробіжок є доля правди, неможна відразу йти на пробіжку, бажано перед тим випити чашку чаю, і пробіжку почати з пішої прогулянки, яка по часу має займати не менше половини всієї пробіжки, після чого можна почати бігти поступово нарощуючи темп, але не викладуючись на 100% оскільки зранка організм знаходиться в стані спокою і різка нагрузка не дуже добре вплине на роботу серцево судинної системи і замість користі можна отримати шкоду... До всього треба братись з розумом...
Відповісти
Друге фото знизу. Всім любителям фото РЕКОМЕНДУЮ, ніколи не фотографуйте або не обрізайте(кадруйте) людину по суглобам. Це не естетично, не гарно і суперечить правилам фотографії.
"Фанату", а не вдалі, тому що не дотримане "золотое сечение", хто не знає що це, погугліть.
Відповісти
Олегу, я не захищаю фотографа, але то репортаж "папарацці" можна і без "сечения" якось ;)
Відповісти
Золоті слова.
Відповісти
Ба, приємно бачити знайомі обличчя!
А фотки більш менш, враховуючи що вже ранки вельми похмурі, да і туман)
Відповісти
Щось мало дівчат на фотографіях
Відповісти
Вони добре відсипаються, щоб погульдибасити вночі в гадючниках. Спорт та фітнес їх непотрібен, нажаль...
Відповісти
Бегать нужно утром. Вечером бегать не рекомендуется. На ночь бегают те у кого утром не получается.
Відповісти
Какая неосведомленность!!!
Відповісти
погоджуюсь
Відповісти
Один з героїв публікації біжить явно за пляшкою....
Відповісти
Блін точно голий мужик на 25 фото зверху! це що прикол))))
Відповісти
не прикол, а морж, кожний ранок купаються в теремно ))
Відповісти
А що моржи завжди купаються без трусів??? і навіщо його того "моржа" фоткати, і ще називати - луцьк. ранок. парк.)))це навіть не смішно...
Відповісти
не смійся якщо не смішно (*очевидно)
Відповісти
А що моржи НЕ завжди купаються без трусів??? і навіщо його того "моржа" НЕ фоткати, і ще НЕ називати - луцьк. ранок. парк.)))це навіть ...... смішно...
Відповісти
в собаки суровий поводок!! труба! приварилийого до воріт)))
Відповісти
Крутяк!
Відповісти
Ранкова зарядка це дуже добре і тут ми побачили максимум 20 людей, а ви подивіться і сфотографуйте скільки там буває народу після обіду і ввечері. Тисячі розпивають спиртне і пиво, розкидають сміття, вигулюють собак, що паскудять. Ото вся правда парку.
Відповісти