Фотовиставка Ольги Антонюк

Фотовиставка Ольги Антонюк
Всім привіт! Мене звати Оля. Народилася у Луцьку. Зараз навчаюсь у Києві на економіста. Почала фотографувати років 6 тому, хоча це заняття перетворилося у справжнє хобі зовсім недавно.

Для мене фотографія – це спроба передати власне відчуття світу з усіма його спектрами в окремих кадрах, зробити їх живими.

Досконало, коли фото розповідає свою історію, має свою атмосферу, а не є просто зображенням

Інколи люблю фотографувати людей, інколи просто природу чи міські пейзажі – це залежить від настрою.

На створення фото мене надзвичайно надихає музика, більшості кадрів відповідає конкретна пісня.

Більше інформації: http://www.flickr.com/photos/antoniukolga та http://antoniukolga.tumblr.com.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Судячи з фото настрій у вас часто змінюється:)
Відповісти
Ольго, хороші фотокартки! Добре, що залишила Flickr! У хорошій якості можна глянути :-)

Продовжуй творити і нехай ті, що далі будуть тут невдоволено вити, - виють собі під ніс.
Відповісти
"дивний" стиль, єле він є.
критикувати звичайно не буду (зробив висновки від попередньої виставки)
Відповісти
Майже один "Фотожоп"...
Відповісти
мені деякі фотки дуже сподобалися)
Відповісти
гарні роботи, з родзинками, фотошоп у тему.
із задоволенням подивлюсь на інші роботи.
Відповісти
І фото і фотограф дуже гарні!!!!! Хотів би замовити фотосесію, і познайомиться=) порядність гарантую! У вас гарний стиль!!! А значить і смак!!!
Відповісти
Ви напевно мент....
Відповісти
І чому відразу так обзивати=(...
Відповісти
Якщо можна. Що за напрямок? Бо не стикався з таким.
Якось дивно і незвично воно.
Відповісти
немного укачало после просмотра - не знаю, это хорошо или плохо...
Відповісти
Є свій стиль, це добре....
Відповісти
Чистої води піар, буквально кілька фото цікавих..
Відповісти
Оля, ти неймовірно симпатична дівчина, але фотографувати теж треба вчитися)
Здібності є, розвивайся, не поспішай одразу викладати все, поспілкуйся з різними людьми, з фотографами, художниками, музикантами - всі вони мають творче бачення, це може тобі допомогти впорядкуватись, знайти себе.
Відповісти
Дякую за хороші відгуки та конструктивну критику:)
Чесно кажучи, не знаю, що за напрямок)
Відповісти
Це фото-сміття. Враження , що дитя пішло не туди.
Стиль: наївнізм.
Відповісти
Гарні атмосферні роботи. Дійсно, кожна має свій настрій. Не зрозумів розмитих фоток, но на те вона творчість, щоб бути оригінальною та неповторною.
Вже давненько не було цікавих, а головне - оригінальних дівчат-фотографів =)
Відповісти
Дякую)
Відповісти
Круто стібанув дівчину. :). Вона ж дитя. Як ти хотів, мильничкою ж фотографувала.
Відповісти
шикарно!
Відповісти
У мене від такої обробки очі болять.
Відповісти
Це не обробка, це дівчина та бачить світ.
Відповісти
Підтримую, ми пихнем,келих вина або коньяку випиваємо і також так бачимо
Відповісти
Оля, дуже гарні фотки. Радий, що у тебе добре вдається це хоббі. Продовжуй розвиватися і надалі!
Відповісти
важко сказати, що це фотографії. Це частинки життя. Кольорові почуття оживають. Я їх не пролистав - це вітер сколихував їх одну за одною. Повіяло натхненням. Заводить.
Відповісти