Чи правильно будують перинатальний центр в Луцьку, мають визначити фахівці, – губернатор

Чи правильно будують перинатальний центр в Луцьку, мають визначити фахівці, – губернатор
Про те, чи є порушення на будівництві перинатального центру, потрібно питати у фахівців, - вважає голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.

Про це він заявив під час оперативної наради в ОДА 4 листопада.

Губернатор Волині порадив перед тим, як розповідати про проблеми на будівництві перинатального центру, звертатися до експертів і бути таким чином об’єктивним.

«Інакше це звучить смішно для публіки», – додав він.

«А вона розбирається, що таке стрічковий, а що таке монолітний фундамент», – зауважив Борис Клімчук.

Нагадаємо, нещодавно у повідомленнях ЗМІ говорилося про те, що на будівництві котельні на території перинатального центру мала місце заміна нових фундаментних блоків на старі частково зруйновані фундаментні блоки.

Із питанням попрохали розібратися прокуратуру.

Окрім того, губернатор Волині розповів, що на будівництво перинатального центру в Луцьку виділили ще 13,7 мільйона гривень державних грошей.

«Цих грошей досить, щоб місяць була нормальна спокійна робота по всіх параметрах», – зауважив він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хто знає табличку ділення - той завжди будує правильно. Амінь.
Відповісти
Той "Аверс" у гонитві за "сенсацією" або роботі на замовлення вже берегів не бачить, от і отримали відповідь!:)
Відповісти
а зять чому у пракуратурі?
Відповісти
А де йому бути, якщо за фахом прокурор?:)))
Відповісти
Просто під чорнуху почали копати, а журналісти тільки й раді. вибігли щось сфоткали заздалегіть знали, що потрібно написати їм потрібен був тільки привід, а там хай розбераються правельно будують чи ні, це вже не їхня справа і замітьте побігли зразу до губернатора оминувши ПРОЕКТ (доречі де він? його що на будівництві небуло???), технагляд, проектантів. питається для чого ця показуха? Виявляється, що чорнуха і.в хоче балатуватися на посаду голови обласної Федерації футболу, а це не входило в плани головного інвестора фк Волинь.
Відповісти
Якщо все там так нормально, то чому цілі блоки під фундамент замінили половинами розломаними, а потім їх просто посклеювали цементом. Це що технологія така, чи просто за державні гроші купують неякісні матеріали під виглядом якісних (потім цього все одно ж не буде видно)? завдяки аверсу хоч інформацію про це побачили, а то звикли тільки брехати людям і недоговарювати
Відповісти
да ху*ня це все! той перинатальний як починали так і закінчують. Будують тільки під вибори, один капсулу закладав, другий приїде перерізати лєнточку, аверс покаже і пан Льолік галочку де треба поставить! А на рахунок "блоків" погугліть чи дозволяє технологія використовувати половинкі. І щоб отворились половинкі потрібно розламати один цілий блок, а на фото видно що блок новий. Я не думаю що чорнуха щось заробляє економлячи на технології будівництва що може привести до аварійної ситуації, швидше навпаки, чім складніша ця технологія тим більше навару.
Відповісти
Зате Клімчук всіх коментує ,коли треба, і без спеціалістів.
Відповісти