«Барселона» ‒ «Мілан» 3:1. ВІДЕО

Італійський "Мілан" програв іспанській "Барселоні" з рахунком 3:1.

Матч четвертого туру групового етапу Ліги Чемпіонів 2013/2014 в Іспанії.

У протистоянні грандів першими відзначилися господарі поля, а "Мілан" зберіг свої ворота "сухими" лише 29 хвилин.

Саме на цій хвилині поєдинку поставив пенальті у ворота гостей, який заробив бразилець Неймар, а реалізував аргентинець Ліонель Мессі.

"2:0" загорілося на табло стадіону "Камп Ноу" через 11 хвилин. Після штрафного, який виконував один з лідерів каталонців Хаві, м'яч потрапив до Серхіо Бускетса (на фото), який не промахнувся з близької відстані.

Гості спромоглися скоротити відставання в рахунку під завісу першого тайму. Авторами голу стали півзахисник "Мілану" Кака та захисник "Барселони" Херард Піке. Перший "прострілив" з лівого флангу, а другий дуже невдало підставив, через що м'яч відлетів у ворота його команди.

У другому таймі господарі були ближчими до взяття воріт, яке й здійснили на 83-ій, коли відзначився вдруге Мессі.